Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

eLingwista

eLingwista to wyjątkowa szkoła językowa online i biuro tłumaczeń. Oferowane przez nas kursy językowe online z lektorem (angielski online, niemiecki online, hiszpański online) to nowoczesna i skuteczna nauka języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego przez internet, zyskująca coraz większą popularność na całym świecie, o czym świadczy choćby fakt, że inne szkoły językowe dostrzegają duży potencjał w tej metodzie nauki języka i chętnie wprowadzają ją do swoich ofert. U nas jednak otrzymujecie Państwo gwarancję skrojonego na miarę i starannie przygotowanego kursu online, gdyż lekcje przez Skype są naszą główną domeną, a nie tylko wzbogaceniem oferty dydaktycznej. Oferujemy szeroki zakres kursów językowych online, które kładą nacisk na komunikację i myślenie zachowawcze. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam łączyć najnowsze trendy w zakresie nauczania języków obcych z własnymi, wypracowanymi metodami, co sprawia, że kursy w szkole eLingwista są unikalne i skuteczniejsze od zwykłych lekcji przez Skype. Wykorzystując zaawansowane technologie w nauczaniu przez internet takie jak komunikator skype, wirtualna tablica czy platforma e-learningowa, a przede wszystkim solidne merytoryczno-językowe przygotowanie i doświadczenie lektorów, internetowa szkoła językowa eLingwista stawia sobie za cel jak najlepsze efekty pracy, a co za tym idzie – zadowolenie uczniów. To właśnie wysoka jakość usług, konkurencyjna cena oraz serdeczna atmosfera są wizytówką naszej firmy. Aby się przekonać wystarczy zapisać się na lekcję próbną lub przesłać tekst do wyceny – to nic nie kosztuje! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szczegółową.


Lokalizacja i dane kontaktowe

Ul. Kujawska 10/2
30-042 Kraków

telefon: 506 959 975
e-mail: biuro@elingwista.pl

Opinie o firmie

Średnia ocena użytkowników:
5 punktów - na podstawie 1 ocen

Moja córka uczy się online w tej szkole. Kurs jest skrojony pod potrzeby kursanta. Indywidualne podejście, dobre ceny i komfort nauczania - bo w domu. Moja córka nie stresuje się , jest zadowolona z kursu i robi postępy.

Julia, 22.02.2018

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 07.02.2018, 04:42
ID firmy: 222
Typ wpisu: wpis bezpłatny
Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 23 in /usr/home/crazyb/domains/naszurwis.pl/public_html/details.php on line 284

Zapytań: 14, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Crazybeaver.net