Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

Artykuły Naszego Urwisa

Na wesoło

brak zdjęcia Wakacyjne atrakcje dla niemowlaka

Zbliża się sezon urlopowy i zapewne wielu rodziców małych dzieci szykuje się już do rodzinnych wyjazdów. Warto przy tej okazji zastanowić się co z pobytu nad jeziorem, nad morzem czy w górach może naprawdę spodobać się maluchowi i co przyniesie mu największe korzyści. Zwiedzanie zabytków, wylegiwanie się na plaży i chodzenie do restauracji to w końcu atrakcje dla dorosłych. A jakie są najciekawsze atrakcje wakacyjne dla małych urwisów?

brak zdjęcia Idealny prezent na Dzień Dziecka

Wszyscy rodzice na pewno to znają. Kupujemy dziecku wspaniałą drogą zabawkę, która nam się bardzo podobała, a na dziecku nie robi ona żadnego wrażenia i maluch traci nią zainteresowanie już po kilku minutach. Gorszy od tego jest tylko scenariusz, w którym nasza pociecha jest straszliwie rozczarowana naszym bardzo drogim podarunkiem, ponieważ nie tego chciała, ale tego co mają wszystkie inne dzieci. Podpowiadamy jak uniknąć takich sytuacji i znaleźć dla dziecka prezent idealny.

brak zdjęcia Zdrobniale i pieszczotliwie, czyli jak mówimy do dzieci

Zazwyczaj wybór odpowiedniego imienia dla dziecka jest jednym z najprzyjemniejszych aspektów oczekiwania na potomka. Zdarza się też, że rodzice wolą poczekać aż się maluch narodzi i trochę z nim pobyć, żeby zobaczyć na kogo wygląda. Czy jest Kacperkiem czy Stefanem na przykład. Bywa, że jest to procedura bardzo czasochłonna, w którą angażuje się cała rodzina. Nie chcemy przecież żeby imię naszej ukochanej pociechy komukolwiek się źle kojarzyło.

Zapytań: 9, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Crazybeaver.net