Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

Artykuły Naszego Urwisa

Ciąża i poród

brak zdjęcia Gdy planujesz zajście w ciążę

Liczne badania wykazują, że już co czwarta para w naszym kraju ma problemy z płodnością. Bardzo często przyczyną, dla której nie możemy doczekać się potomka jest niewinnie wyglądający nawyk, a nie koniecznie poważne dolegliwości zdrowotne. Podpowiadamy o czym powinna pamiętać przyszła mama, która dopiero planuje zajście w ciążę.

brak zdjęcia Biust w ciąży

Podpowiadamy wszystkim mamom i przyszłym mamom małych urwisów, co zrobić by mimo ciąży i karmienia móc cieszyć się pięknym jędrnym biustem, który jest przecież jedną z największych ozdób każdej kobiety. Czy to w ogóle możliwe by kobiece piersi po znacznym powiększeniu i rozciągnięciu w czasie ciąży a potem po wielomiesięcznych zmianach objętości w czasie karmienia, mogły zachować estetyczny wygląd? Oczywiście, że tak! Trzeba o nie tylko odpowiednio dbać.

brak zdjęcia W co się zaopatrzyć jeszcze przed narodzinami dziecka?

Jeszcze przed przyjściem maluszka na świat warto kupić podstawowe rzeczy, niezbędne do pielęgnacji i dobrej opieki w domu. Pamiętaj, że mimo iż może ci się wydawać, że potem będzie na to jeszcze dużo czasu, najczęściej okazuje się, że młode mamy nie maja go w ogóle. Po co masz żałować, że o czymś nie pomyślałaś, a teraz z pewnością by się przydało? Szczególnie ważne jest załatwienie przed porodem tzw. grubszych sprawunków, nad którymi należy się dokładnie zastanowić i przy zakupie których niezbędny jest twój udział. Drobiazgi zawsze możesz powierzyć partnerowi lub komuś z rodziny.

Zapytań: 9, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Crazybeaver.net