Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

Żłobek Niepubliczny Akademia Małych Smoków

W Akademii Małych Smoków maluchy uczestniczą w takich zajęciach jak: język angielski, plastyka, zajęcia rytmiczno – muzyczne, taniec, aikido oraz gimnastyka. Mają także możliwość spotkań z psychologiem i logopedą. Skuteczną naukę poprzez zabawę zapewniają organizowane przez nas teatrzyki, koncerty, jasełka, śpiewanie kolęd czy zabawy z Mikołajem oraz organizowane z różnych okazji bale i pikniki. Organizujemy też różnego rodzaju wycieczki oraz wyjścia do kina, teatru oraz w inne ciekawe miejsca.


Lokalizacja i dane kontaktowe

Ul.Bełzy 13/15
02-495 Warszawa

telefon: 224979667
e-mail: [email protected]

Opinie o firmie

Średnia ocena użytkowników:
5 punktów - na podstawie 10 ocen

Jestem pozytywnie zaskoczona tą placówka. Moim zdaniem przyjemna atmosfera, komfortowe warunki lokalowe, czyste, bezpieczne sale. Dzieci mogą czuć się tu naprawdę swobodnie.

Alicja, 02.10.2018

Jestem zadowolona z wyboru żłobka. Moim zdaniem mają odpowiednie podejście do dzieci, potrafią zapewnić im komfortowe warunki lokalowe i ogrom atrakcji. Moje dziecko się tu nie nudzi

Iwona, 18.09.2018

Profesjonalna opieka nad dzieckiem, bardzo rodzinna atmosfera, do tego każde dziecko traktowane jest na równi co bardzo mi się podoba. NIe jest drogi.

Justyna, 24.08.2018

Fantastyczna placówka ;) Jestem bardzo zadowolona z wyboru. Żłobek w pełni komfortowy i wprost stworzony dla maluszków. Dużo ciekawych zajęć, a opiekunki kontaktowe i troskliwe.

Paulina, 06.08.2018

Jestem bardzo zadowolona z wyboru! :) Cieszę się, że czesne nie jest tak wysokie, a moje dziecko może sie swobodnie rozwijać. Dzieci są traktowane na równi, a jedzenie w żłobku wpływa pozytywnie na rozwój maluszka :)

Julia, 16.07.2018

Rewelacyjne miejsce dla maluszków ;) Rozwój, bezpieczeństwo i komfort na pierwszym miejscu. Cena za opiekę nad dzieckiem bardzo przystępna. Smaczne jedzenie. Mój maluszek czuje się tu jak w domu!

Ewa, 22.06.2018

Polecam. Żłobek w pełni komfortowy i nowoczesny. Martwiłam sie, że moje dziecko mimo to nie zaklimatyzuje się tak szybko. a jednak! jestem mile zaskoczona. Spotkałam sie tutaj z doswiadczeniem i indywidualnym podejściem do dziecka.

Magda, 28.05.2018

Jestem dumna z wyboru! Moje dziecko bawi się , uczy, rozwija, w komfortowych warunkach, pod okiem wykwalifikowanych opiekunek. Indywidualne podejście do dziecka, mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Profesjonalna adaptacja.

Kinga, 14.05.2018

Jestem bardzo zadowolona z wyboru żłobka. Moim zdaniem dzieciaki mają tu naprawdę dobrze. Córka bez problemu przebiegła proces adaptacyjny. W sumie to ja bardziej przeżywałam, niż ona. Opiekunki sympatyczne , doświadczone, bardzo otwarte na dzieci, mega energiczne i pozytywne nastawione :)

Gosia, 30.04.2018

Bardzo się cieszę, że zdecydowałam sie zapisać swojego malca do tego żłobka. Kadra zapewnia troskliwą i czułą opiekę. Mój maluszek od razu się tu zaklimatyzował. Nic dziwnego Panuje tu naprawdę rodzinna atmosfera!

Katarzyna, 06.04.2018

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 20.03.2018, 08:02
ID firmy: 229
Typ wpisu: wpis bezpłatny
Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 21 in /usr/home/crazyb/domains/naszurwis.pl/public_html/details.php on line 284

Zapytań: 13, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Michał Bollin