Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

Żłobek Myszka Miki

W naszym żłobku oraz punkcie opieki dziennej zapewniamy dzieciom troskliwą opiekę, bezpieczeństwo, naukę i zabawy edukacyjne dostosowane do wieku rozwojowego dziecka, smaczne całodniowe wyżywienie,a także codzienne indywidualne wspieranie dziecka w warunkach zbliżonych do domowych.

Małe kameralne grupy (podzielone według wieku dzieci) sprzyjają rozwojowi społecznemu, intelektualnemu oraz emocjonalnemu.
Przywiązujemy dużą uwagę do każdego maluszka i przygotowujemy do pobytu w naszym żłobku w czasie tzw. dni adaptacyjnych.


Lokalizacja i dane kontaktowe

ul. Mazurska 12
05-820 Piastów

telefon: 883-750-040
e-mail: akademia@zlobekmyszkamiki.pl

Opinie o firmie

Średnia ocena użytkowników:
5 punktów - na podstawie 1 ocen

Warto było zapisać córkę właśnie tutaj. Akademia Myszka Miki ma w ofercie nie tylko profesjonalną opiekę,ale również smaczne wyżywienie. Moje dziecko więc nie chodzi głodne, ale najedzone i szczęśliwe. Opiekunki są uprzejme, widać, że kochają dzieci i chętnie bawią się z nimi. Są kreatywne i wspomagają wszechstronny rozwój maluchów. Jestem zadowolona i na pewno będę polecać ten żłobek innym rodzicom.

Justyna, 29.06.2017

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 22.05.2017, 00:15
ID firmy: 187
Typ wpisu: wpis bezpłatny
Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 21 in /usr/home/crazyb/domains/naszurwis.pl/public_html/details.php on line 284

Zapytań: 13, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Crazybeaver.net