Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

Żłobek Myszka Miki

Witamy na stronie żłobka
Akademia Malucha Myszka Miki
mieszczącego się
w Warszawie w dzielnicy Ursus i w Piastowie.

Nasz złobek to miejsce bezpieczne
i przyjazne, stworzone dla dzieci od 6 miesiąca do 3 roku życia
(w uzasadnionych przypadkach do 4 roku życia).

Spełniamy wszystkie kryteria o których mowa w ustawie
o opiece nad dziećmi do lat 3 z 4 lutego 2011 !!

Nasza placówka zapewnia bezpieczne otoczenie dla Twojego dziecka
POSIADA POZYTYWNE OPINIE STRAŻY POŻARNEJ I SANEPIDU
ORAZ WPIS DO REJESTRU ŻŁOBKÓW I KLUBÓW DZIECIĘCYCH.


Lokalizacja i dane kontaktowe

ul. Orłów Piastowskich 37
02-496 Warszawa

telefon: 883-750-040
e-mail: akademia@zlobekmyszkamiki.pl

Opinie o firmie

Średnia ocena użytkowników:
5 punktów - na podstawie 8 ocen

Polecam z wielką przyjemnością! Cieszę się, że moje dziecko jest tu tak zadowolone i tak szczęśliwe, ale co najważniejsze - jest w bezpiecznym, komfortowym miejscu, w którym może poczuć się jak w domu! Warunki lokalowe są bardzo dobre. Dokonałam odpowiedniego wyboru. Moje dziecko jest tu szczęśliwe. Nie płacze, a dobrze się bawi i chętnie zostaje pod opieką opiekunek.

Justyna, 29.11.2017

Polecam. Żłobek jest godny zaufania i polecenia, przez dobre warunki lokalowe, odpowiednie wyposażenie miejsca, ale również dzięki super kadrze pedagogicznej, która dba o to by dzieciom niczego nie brakowało. Jestem dumna, że córka może rozwijać się w tak komfortowej placówce i spełniać swoje marzenia, przeżywać swoje dzieciństwo jak najlepiej. WARTO!

Paulina, 31.08.2017

Jestem dumna, że moje dziecko chodzi do Żłobka Myszka Miki. Szukałam czegoś przytulnego, bezpiecznego i przede wszystkim profesjonalnego, gdzie moje dziecko będzie czuło się dobrze. Wybór jak najbardziej trafiony. Zdrowe jedzenie, super podejście do dzieci, do tego niewysokie czesne jak na Warszawę. Mojemu dziecku nic tu nie grozi i może liczyć na wykwalifikowaną kadrę.

Izabela, 18.08.2017

Nie spodziewałam się, że będę tak zadowolona z tego żłobka. Niesamowicie bałam się, bo to mój pierwszy raz, moje pierwsze dziecko, więc bardzo chciałam być pewna, że będzie wszystko ok. Minął rok. Córka bardzo się zmieniła. Żłobek pozytywnie ją zmienił i sprawił, że rozwinęła się jak najbardziej prawidłowo. Jest gotowa do pójścia do przedszkola.

Zuzanna, 27.07.2017

Cieszę się, że mój malec chodzi do tego żłobka. Warunki w tej placówce, sprawiają że chce się zostawić tu dziecko. Jest tak domowo, rodzinnie, po prostu wspaniale :) Indywidualne podejście do maluszka. Wyrozumiałość ze strony opiekunek. Córka czuje się tu bardzo dobrze i to jest dla mnie najważniejsze.

Martyna, 24.07.2017

Jestem dumna, że moje dziecko chodzi do tak nowoczesnego żłobka. Opiekunki są zdolne i wykształcone. Mają doświadczenie w pracy z maluszkami,co widać po podejściu i wyrozumiałości. Można im w pełni zaufać i powierzyć swoje dziecko. Żłobek spełnia moje oczekiwania, daje mojemu dziecku radość, bezpieczeństwo i wspaniałe początki dzieciństwa. Dziękuję za wszystko.

Martyna S, 29.06.2017

Jestem dumna i szczęśliwa widząc moje dziecko pełne radości i szczęścia. Maluchy mają tu wspaniałe warunki do rozwoju. Córka jest pełna energii , jest szczęśliwa,radosna,do tego nie nudzi się w placówce. Podoba mnie się , że są małe,kameralne grupy,który sprawiają, że dzieci mogą się czuć w żłobku doskonale. Ciocie kochają dzieci i otaczają troską każde z nich. Warto było zapisać tu swojego malucha!

Izabela, 15.05.2017

Idealna placówka dla mojego dziecka. Żłobek daje dzieciom poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Jest kolorowym, wesołym,rodzinnym i niedrogim miejscem, w którym dzieci mogą poznawać siebie, swoje zainteresowania, świat. Super, że jest tu nastawienie na rozwój zainteresowań i pasji u dzieci, Widać, że znają sie na dzieciach i mają odpowiednie doświadczenie. Oby tak dalej!

Janka, 20.04.2017

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 04.04.2017, 01:42
ID firmy: 183
Typ wpisu: wpis bezpłatny
Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 22 in /usr/home/crazyb/domains/naszurwis.pl/public_html/details.php on line 284

Zapytań: 13, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Crazybeaver.net