Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

VILLABLANCA

Nazywam się Luis Villablanca i jestem native speakerem języka hiszpańskiego w szkole Villablanca. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych takich jak: hiszpański, włoski, angielski. Uczyłem również w polskich szkołach: publicznych, prywatnych. Proponuję dynamiczną pracę w grupach, prowadzę także nauczanie indywidualne.
Zapraszam do nauki pięknego-romantycznego języka hiszpańskiego.
Szkoła proponuje przystępne ceny i pracę w miłej atmosferze.
Sprawdź naszą ofertę.


Lokalizacja i dane kontaktowe

Ul Chopina 20/1
20-026 Lublin

telefon: 508731405
e-mail: biuro@villablanca.com.pl

Opinie o firmie

Średnia ocena użytkowników:
4.9545454545455 punktów - na podstawie 22 ocen

Nauka w tej szkole, to prawdziwa rewelacja!!!Nie wiedziałam, że to będzie taka frajda dla mojego dziecka! A jednak! :) Moje dziecko z chęcią chodzi na lekcje, i pobiera wiedzę w przyjemny sposób. Jestem zachwycona!

Julia, 27.12.2016

Nigdy nie myślałam, że kurs hiszpańskiego sprawi mojemu dziecku tyle radości i przyjemności. Bardzo dziękuję. Villablanca, to szkoła godna polecenia.

Anita, 23.11.2016

Bardzo podoba mi się kurs języka hiszpańskiego. Z początku kurs miał być tylko dla mojego dziecka, ale kiedy zauważyłam jakie postępy są po każdej z lekcji, to sama również się zapisałam.

Kamila, 24.10.2016

Zapisałem syna do tej szkoły, bo podobno jest najlepsza. W praktyce okazała się, ze jest nie tylko najlepsza, ale również daje wiele innych możliwości rozwojowych. Warto się przekonać na własnej skórze!

Michał, 03.10.2016

Nauka hiszpańskiego w takiej szkole, to pewność i 100% skuteczność. Moje dziecko dzięki tej szkole zdało do następnej klasy. Wyniki w nauce poprawione, więc wakacje pełną parą. Dziękujemy za pomoc.

Kasia, 12.08.2016

Nauka hiszpańskiego w tej szkole, to czysta przyjemność. Jestem zadowolona. Za kurs nie płaci się dużo, a można dużo wywnioskować z każdej lekcji.

Luiza, 13.05.2016

Ciesze się, że miałam okazję uczyć się w Villa Blanca. To naprawdę dobra szkoła języka hiszpańskiego, w której można w krótkim czasie poznać tajniki języka hiszpańskiego. Prowadzący naprawdę doskonale zna język i potrafi go przekazać. Zresztą nic dziwnego, skoro to rodowity hiszpan.

Ewka, 04.04.2016

Moje dzieciaki zapisałam na kurs i są bardzo zadowolone. Chętnie chodzą na zajęcia , za kurs nie płaci się dużo, a efekty są rewelacyjne! :)

Emilia, 09.01.2016

Moje dzieciaki chodzą na kurs i są zadowolone. Faktycznie nauczyciel świetny, bardzo sympatyczny i ma odpowiednie podejście do dzieci. Mnie natomiast satysfakcjonuje cena za kurs Pozdrawiam.

Elżbieta, 21.12.2015

Polecam! Moja córka jest bardzo zadowolona z lekcji hiszpańskiego. Zauważyłam też, ze ma to ogromny wpływ również na nauką innych języków, mianowicie niemieckiego i angielskiego. Ania lepiej się uczy, przykłada się do nauki...

Natalia, 10.12.2015

Mucho gracias! Moja córka jest bardzo zadowolona z lekcji języka hiszańskiego. Pani w szkole też ją bardzo chwali. Ogólnie te zajęcia dały bardzo dużo. No i córka przekonała sie do hiszańskiego, choć wcześnie go nie lubiła :)

Agata, 31.10.2015

Ja też polecam! VILLABLANCA to wspaniała szkoła. Tutaj na kurs chodzi nie tylko moje dziecko. Ostatnio postanowiłam sama skorzystać z oferty i jestem zachwycona. Zajęcia rzeczywiście są bardzo ciekawe.

Kamila, 23.02.2015

m32EKv ahnzkwcpmygk, [url=http://uqnjccuwowkl.com/]uqnjccuwowkl[/url], [link=http://uykjcdhybalc.com/]uykjcdhybalc[/link], http://bkzeglmaqrof.com/

cayhjyzcjb, 29.01.2015

Native speaker z hiszpańskiego. Dla mnie ekstra pomysł. Świetny kurs. Dużo nauczyłam się dzięki tej szkole.

iza, 05.01.2015

Moja Majusia uczy się w tej szkole i jest bardzo zadowolona. Podobno nauczyciel potrafi świetnie wprowadzić w hiszpański klimat. Córka robi postępy w nauce z każdym etapem.

Elżbieta, 15.12.2014

Świetna atmosfera podczas zajęć, a co najważniejsze ciekawe tematy. Dzięki temu już bez problemów mogę porozumieć się po hiszpańsku w codziennych sytuacjach.

pati, 21.11.2014

Zapisałam syna do tej szkoły, gdyż słyszałam, że Pan Luis potrafi skutecznie nauczyć języka w krótkim okresie czasu. Syn miał zaległości w hiszpańskim, ale nauczyciel pomógł mu wszystko nadrobić.

Krystyna W., 23.10.2014

Bardzo dziękuję za szybką i efektywną naukę języka. Wyjeżdżałam do pracy i migiem opanowałam podstawowe słownictwo. Moi pracodawcy byli pod wrażeniem sposobu wymowy. To wszystko za sprawą pracujących tu nauczycieli. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Lena, 02.10.2014

Najlepsza Szkoła Języka Hiszpańskiego! Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu lektorów, indywidualnego podejścia oraz ich ogromnej wiedzy. Lekcja z rodowitym Hiszpanem naprawdę pomogła mi w ogarnięciu języka. Na egzamin została profesjonalnie przygotowała - zdałam bez większych problemów.

Anita, 20.09.2014

Koleżanka z pracy zarekomendowała mi tę szkołę językową, ponieważ wiedziała, że chciałabym nauczyć się języka obcego. Jestem zachwycona. Kurs dla początkujących to było znakomite rozwiązanie. Jestem pod ogromnym wrażeniem pracujących tu lektorów. To prawdziwi profesjonaliści.

Martyna, 27.08.2014

Mój syn uczył się w szkole języka hiszpańskiego. Postanowił zdawać z niego maturę. Dlatego też postanowiłam zapisać go na kurs językowy. Zajęcia indywidualne naprawdę bardzo dużo mu dały. Udało mu się udoskonalić swoją wymowę. Dodatkowo świetnie przygotował się do egzaminu maturalnego.

MARIKA, 09.08.2014

Moja córka bardzo chciała nauczyć się języka hiszpańskiego. O tej szkole słyszałam wiele pozytywnych opinii. Dlatego też od razu zapisałam ją na kurs dla początkujących. Okazało się, że moja córka bardzo szybko przyswaja sobie ten język. Zainteresowała się też historią i kulturą Hiszpanii.

Luiza, 04.07.2014

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 17.06.2014, 18:47
ID firmy: 75
Typ wpisu: wpis bezpłatny
Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 23 in /usr/home/crazyb/domains/naszurwis.pl/public_html/details.php on line 284

Zapytań: 14, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Crazybeaver.net