Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

TEDDY Anna Górny-Bogulska

Szkoła języków obcych TEDDY stawia na dzieci, to w nich drzemie największa siła. Specyfika młodszego wieku powoduje konieczność stosowania zupełnie innych metod nauczania oraz wychowania, które są doskonale znane naszym lektorom. Wszyscy oni ukończyli studia wyższe z zakresu kształcenia wczesnoszkolnego ze specjalnością język angielski lub niemiecki. Oddając dzieci w nasze ręce, oddają je Państwo w ręce wykwalifikowanych pedagogów.
Kurs języków obcych w szkole językowej TEDDY to:
Autorskie metody pracy,
Nastawienie na dziecko i jego rozwój osobisty,
Indywidualne podejście do każdego ucznia,
Nauka przez zabawę,
Lekcje nasycone kulturą brytyjską, niemiecką,
Przedstawienia w języku angielskim, niemieckim na każdym szczeblu nauczania,
Lekcje z użyciem nowoczesnych technik multimedialnych,
Konkursy tematyczne z nagrodami,
Wyjście do kina – raz w semestrze.


Lokalizacja i dane kontaktowe

Ul. Wolności 40/6
44-190 Gliwice

telefon: 792475268
e-mail: biuro@teddyschool.pl

Opinie o firmie

Średnia ocena użytkowników:
4.9756097560976 punktów - na podstawie 41 ocen

Bardzo podoba mnie się podejście do dzieci. Mają fajne nowoczesne metody nauczania oraz zapewniają bezstresową atmosferę. Moje dziecko naprawdę miało kiepskie oceny z angielskiego, ale to wszystko się zmieniło dzięki Teddy School. Cena za kurs nie jest wysoka, co jest dodatkowym atutem tej szkoły. POLECAM!

Justyna, 19.01.2018

Super nauka w dobrej cenie. Widać, że Teddy School to szkoła otwarta na potrzeby i oczekiwania dzieci, ale również dorosłych. Kursy prowadzone są starannie, tak by dzieci mogły nadążyć za danym materiałem i wszystko doskonale zrozumieć. Nowoczesne metody nauczania, to też ważna kwestia.

Andżelika, 08.11.2017

Jestem bardzo zadowolona z kurs językowego. Moje dziecko jeszcze nigdy wcześniej tak chętnie nie uczylo się niemieckiego. Super! Oceny też są o wiele lepsze, do tego sam kurs nie jest wcale drogi,w porównaniu do innych szkół. Dziękuję bardzo za pomoc i wsparcie. Wasza szkoła daje czadu!

Natalia, 12.10.2017

Jestem ogromnie zadowolona z wyboru szkoły językowej. Jak dla mnie kursy prowadzone przez tą szkołę są nie tylko pouczające, ale przede wszystkim ciekawe. Dzieci nie nudzą się podczas zajęć, do tego chętnie poznają język. Ciesze się, że zdecydowałam sie wybrać szkołę Teddy. Dla mnie to dobry sposób na rozwój intelektualny dziecka. POLECAM!

Ewelina, 27.09.2017

Doskonała szkoła dla dzieci. Kurs francuskiego jest dla mojej córki ciekawym doświadczeniem i przygodą,a kiedy przy okazji się go uczy, to już w ogóle. Widzę, że z chęcią chodzi na lekcje. Zresztą nic dziwnego... atmosfera jest super. Dzieciaki też są super. A nauczyciele potrafią zachęcić do zainteresowania lekcją.

Justyna, 29.08.2017

Zgadzam się! Teddy School, to jak najbardziej sprawdzony wybór. Jesteśmy zadowoleni i cieszymy się, że nasze dziecko ma możliwość poduczenia się języka angielskiego na tak wysokim poziomie. Naprawdę widać różnicę, szczególnie w ocenach. Teddy School, to idealne miejsce na realizowanie się pod względem jezykowym i poznanie danego języka od podszewki. Super!

Justyna, 31.07.2017

Teddy School, to sprawdzony wybór. Córka chodziła na kurs od roku , chciała dobrze zdać maturę z języka angielskiego. No i zdała ;) Jesteśmy zadowoleni i dumni, bo nie spodziewalismy się tak dobrego wyniku. Z przyjemnością polecam szkołę Teddy School wszystkim, którzy chcą rozwinąc skrzydła i poszerzyć umiejętności jęzkowe. To odpowiednie miejsce do tego :)

Ewelina, 14.07.2017

Polecam! Super podejście do dzieci, nic dziwnego, że synek zaczął się uczyć i naprawdę starać. Zaległości nadrobione. Bardzo się cieszę, że postanowiłam zapisać synka na kurs. Z angielskiego ma na koniec dostateczny, zamiast niedostatecznego. Dziękujemy!!!

Natalia, 23.06.2017

Zmieniają się na lepsze ewidentnie! Nowe logo,nowe podejście do dzieci. Wspaniale,że zapisałam córkę na kurs języka angielskiego. Naprawdę podniosła oceny,zaczęła się bardziej przykładać do swoich lekcji, prac domowych jak i nauki na sprawdzian. Dziś spokojnie śpimy, bo wiemy, że córka nie ma zagrożenia i bezpiecznie przejdzie do następnej klasy. A to wszystko dzięki Teddy School!

Marta, 01.06.2017

Bardzo dobra szkoła językowa, która zapewnia wysoki poziom nauczania. Imponujące podejście do dzieci. Widać, że tutejsza kadra nauczycielka jest odpowiednio nastawiona na współpracę z dziećmi. Wspaniała atmosfera. Bezstresowa nauka. Mają nowoczesne metody nauczania, co jest moim zdaniem dodatkowym atutem. POLECAM!

Kasia, 05.05.2017

Nauka poprzez zabawę , to bardzo dobra metoda i cieszę się, że Szkoła Teddy właśnie w ten sposób działa i uczy dzieci języka obcego. Na moją córkę ta metoda po prostu okazała się być strzałem w 10! Uważam, że kurs przydaje jej się i wspiera jej pewność siebie w czasie szkolnych lekcji języka angielskiego. Ta szkoła , to dobry wybor!

Hania, 25.01.2017

trzeba przyznać, że uczyć jezyka to oni potrafią :) córka nie umiałam kompletnie niemieckiego bardzo chciałam jej pomóc, ale ja równiez nie znałam go tak dobrze , stąd pomysł kursu w teddy school, który był strzałem w 10

Marta, 08.12.2016

Polecam. Córka chodzi na kurs. Na razie efekty są minimalne, poprawila oceny w angielskim. Jesteśmy dobrej myśli.

Urszula, 16.11.2016

Nauka języka francuskiego w tej szkole, to super przygoda dla dzieci. Wiemy to z własnego doświadczenia. Teddy School zapewnia bezstresową naukę za niewielkie pieniążki.

Krystian, 14.10.2016

Jestem zadowolona, ponieważ kurs językowy w Teddy School daje dzieciom spore możliwości rozwoju. Widzę to po moim dziecku. Pozdrawiam

Jolka, 15.09.2016

Dziękuję bardzo!!! Właśnie jesteśmy po egzaminie. Córka świetnie sobie poradziła i mile zaskoczyła nauczycielkę języka angielskiego. Polecam!!!

Ewa, 25.08.2016

Polecam! Moja córka bardzo chwali sobie naukę języka angielskiego z pomocą tej szkoły. Nic dziwnego - lekcje są naprawdę ciekawe, starannie przygotowane przez specjalistów, którzy podchodzą do dzieci bardzo indywidualnie.

Natalia, 04.08.2016

Dziękuję bardzo za profesjonalną naukę. Moje dziecko jest zachwycone kursem. Przyznam, że nie spodziewałam, że będa takie efekty nauczania. Duże zaskoczenie jeśli chodzi o postępy i wyniki w nauce.

Izabela, 16.06.2016

super podejście do dzieci mają w tej szkole nic dziwnego, że efekty nauczania są, skoro dzieci słuchają, bawią sie przy tym i pomagają sobie nawzajem jestem zadowolona!

Katarzyna, 24.05.2016

Doskonała szkoła językowa! To jakie efekty przyniosła nauka w tej szkole, to jest prawdziwa rewelacja! Moja córka chętnie się uczy i to wasza zasługa :)

Monika, 05.05.2016

Jestem zadowolona z kursu Teddy. Córka lepiej przyswaja wiedzę, chętniej się uczy, otrzymuje lepsze oceny. Ten język angielskim ze szkołą Teddy, to był dobry wybór.

Marta, 27.04.2016

Teddy School, to jedyna szkoła językowa w Gliwicach, do której nie bałam się zapisać dziecka. Mają dobre ceny, obsługa jest super, no i widziałam mnóstwo pozytywnych opinii w necie. Widać, że mają podejście do nauki. Tak trzymać!

Justyna, 05.02.2016

Moje dzieciaki chodzą na kurs języka francuskiego i powiem szczerze, że dawno nie widziałam takiego zaangażowanie ze strony nauczyciela jak w Teddy School. Szok, że moje dzieci naprawdę przekonały się do j. francuskiego.

Elżbieta, 15.01.2016

Profesjonalizm pierwsza klasa! Uczą skutecznie, bezstresowo i w dobrej cenie. Przekonała mnie i cena za kurs i indywidualne podejście do dziecka no i to, że można płacić w ratach. Same plusy. Pozdrawiam!

Weronika, 24.11.2015

Polecam. Moja córka dawno nie uczyła się z taką radością i pasją jak teraz. Miniony rok szkolny nie był dla niej łatwy, ale od września chodzi na kurs i już nie ma takich problemów z angielskim, jak wcześniej. Dzięki

Wiktoria, 11.11.2015

Gdyby nie Teddy, to mój syn miałby na zeszły rok zagrożony z języka. Kurs podobno prowadzony jest super. Pierwszy raz widziałam mojego syna tak bardzo zainteresowanego jakimś przedmiotem. Dla mnie szok ;)

Grażyna, 06.11.2015

Cieszę się, że zdecydowałam się zapisać dziecko właśnie tutaj. Córka lepiej rozumie język angielski, chętnie się go uczy, dostaje lepsze oceny. Mam nadzieję, że ten rok szkolny nie będzie gorszy :)

Marta, 22.09.2015

Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu jednego z nauczycieli. Przyznam, że pozytywnie zaskakuje mnie ta szkoła jakością nauczana, podejściem do ucznia i ceną. Mój synek poprawił wyniki w nauce, polubił język angielski i uczy się go z przyjemnością :)

Eliza, 31.08.2015

Córka wróciła z wakacji, które miała zorganizowane właśnie z tą szkołą. Do dziś jest pod wrażeniem. Wróciła zadowolona , bogatsza o nowe umiejętności językowe :) No i ja również jestem zadowolona,bo mam świadomość,, że spędziła swoje wakacje pożytecznie. Dziękuję.

Aga, 05.08.2015

Teddy School, to najlepsza szkoła językowa Gliwicach. Nie dziwię się, że cieszy się taką popularnością i tyloma pozytywnymi opiniami. W szkole można liczyć na wsparcie ze strony nauczyciela, na pomoc na każdym etapie nauczania no i przede wszystkim na życzliwość, czego nie można powiedzieć o innych szkołach. Teddy School, to miejsce do którego moje dziecko chce wracać i wraca tam z wielką przyjemnością. Dlatego polecam!

Agata, 13.07.2015

Bardzo dobra Szkoła Języków Obcych. Przyznam, że pozytywnie mnie zaskoczyli poziomem nauczania, jak i podejściem do ucznia. Cena za kurs przekonująca.

Teresa, 30.01.2015

Szkoła spełnia moje oczekiwania. Nie muszę specjalnie zaprowadzać dziecka, ponieważ ma angielski w swojej szkole! To ekstra pomysł!

Tamara, 14.01.2015

hSAe8C fnufstclenbm, [url=http://vsqnluqhptis.com/]vsqnluqhptis[/url], [link=http://nhlihovamcvj.com/]nhlihovamcvj[/link], http://xxvhcwswztau.com/

qzmtkkpsa, 11.01.2015

Polecam Panią Anię - świetna nauczycielka, potrafi rozmawiać z dziećmi, chętnie nawiązuje z nimi kontakt. Nauka odbywa się w sposób bardzo naturalny, a dzięki czują się na zajęciach luźno. Moja Maja nie może się nachwalić :)

Grażyna, 20.12.2014

Nie mam zastrzeżeń. Kurs został przeprowadzony zgodnie z moimi oczekiwaniami, a córka polepszyła swoje oceny o 2 stopnie.

Anna, 27.11.2014

Moje dziecko zapisałam do tej szkoły za pomocą maila. Dla mnie rewelacja. Zajęcia prowadzone są zaraz po lekcjach mojego dziecka! Jestem tym naprawdę bardzo mile zaskoczona.

Mirka, 03.11.2014

Fajna szkoła językowa, dość niskie opłaty za naukę no i super podejście lektorek. Uważam, że zasługują w pełni na najwyższą ocenę.

Hanna, 11.10.2014

Zdecydowałam się posłać mojego syna na kurs językowy ponieważ tę szkołę poleciła mi moja znajoma. Jestem pod wrażeniem postępów mojego dziecka. Ten kurs sprawił, że egzamin gimnazjalny dla mojego dziecka był naprawdę łatwy. Dodatkowo cena była bardzo konkurencyjna.

Edyta, 22.09.2014

Mam dobre zdanie na temat tej szkoły językowej. Polecił mi ją mój kolega z pracy. Mój pięcioletni synek jest pod wrażeniem sposobu nauczania. Lektorzy dbają o to, by forma zajęć była atrakcyjna dla dzieci. Dodatkowo długość zajęć była odpowiednio dopasowana do wieku dzieci.

Karina, 19.08.2014

Moja 3 latka chodzi na kurs z języka angielskiego tej szkoły i jestem bardzo zadowolona. Olusia robi postępy w nauce, rozwija swój język w bardzo przyjemny sposób no i co najważniejsze widać, że lekcje sprawiają jej ogromną radość. Polecam.

Jewona, 11.07.2014

Dwójkę moich dzieci zapisałam tutaj na kurs języka angielskiego. Nie dość, że dostałam zniżkę za zapisanie kolejnego członka rodziny to jeszcze wiem, że zajęcia prowadzone są na naprawdę wysokim poziomie. Moje dzieci mają trzy i sześć lat. Grupki dzieci są naprawdę niewielkie, dzięki temu nauka jest naprawdę bardzo efektywna.

J., 27.06.2014

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 04.06.2014, 18:31
ID firmy: 71
Typ wpisu: wpis bezpłatny
Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 23 in /usr/home/crazyb/domains/naszurwis.pl/public_html/details.php on line 284

Zapytań: 14, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Crazybeaver.net