Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Damicach

Nowoczesna, niepubliczna placówka.


Lokalizacja i dane kontaktowe

Damice 35
32-095 Iwanowice

telefon: 512 296 056
e-mail: sp.damice@poczta.fm

Opinie o firmie

Średnia ocena użytkowników:
5 punktów - na podstawie 12 ocen

W pierwszej klasie mój syn odnalazł się bardzo szybko. Fantastycznie, że klasy nie są tak bardzo liczne jak w dużych placówkach. Do tego szkoła jest naprawdę znakomita jeśli chodzi o efekty kształcenia.

lidka, 01.12.2014

Dodatkowe zajęcia z języków obcych dla mnie są dużym plusem. Szkoła proponuje także e-learning. Doskonała placówka. Klasy nie są liczne, dzięki czemu nauczyciel lepiej może dotrzeć do uczniów.

iza, 12.11.2014

Jestem pod wrażeniem... Klimat w szkole mnie bardzo przekonuje. Córka chwali sobie naukę w tej placówce i bardzo pochlebnie wypowiada się na temat nauczycieli.

Aleksandra M., 16.10.2014

Domowa atmosfera w szkole, wyszkolona kadra oraz brak opłat za pobyt dziecka w szkole, to wg mnie największe atuty tej szkoły.

Urszula M, 03.10.2014

Jestem pozytywnie zaskoczona placówką. Może pod względem wyglądu nie przypomina szkoły na wysokim poziomie, ale za to jaki poziom nauczania realizuje, jak sympatyczni nauczyciele tutaj pracują, jakie warunki do nauki.. Moim zdaniem super~!

Wiktoria, 09.09.2014

Rewelacyjne opinie innych rodziców zachęciły mnie do zapisania tutaj mojego dziecka. Filipek bardzo szybko przyzwyczaił się do ej szkoły i nowych kolegów. Kadra nauczycielska jest tutaj naprawdę znakomita. Jestem pod wrażeniem bogatej oferty zajęć dodatkowych, w skład których wchodzą zajęcia logopedyczne.

Maja, 11.08.2014

Zapisanie dziecka do tej szkoły, to była najlepsza decyzja związana z jej edukacją. Nauka w tej szkole pozwoliła jej uczyć się dziś w bardzo dobrym gimnazjum, w którym osiąga sukcesy w różnych dziedzinach.

MARZENA, 14.07.2014

Szkoła na poziomie. Nawet szkoły w naszym (dużym ) mieście nie dysponują tak wyszkoloną kadrą i nie zapewniają dzieciom tak dobrych warunków do rozwoju.

Klaudia J., 01.07.2014

Jestem mamą jednego z uczniów tej szkoły. Mieszkamy w Damicach i dlatego syn chodzi tutaj, aczkolwiek tego wyboru wcale nie żałujemy, ponieważ wobec innych miejskich szkół podstawowych, to szkoła w Damicach wykazała się najwyższym poziomie, co nas niezmiernie ucieszyło. Bez dwóch zdań, w obecnym czasie dostrzegamy atuty tej szkoły i czujemy dumę, że nasz syn uczęszcza do prestiżowej placówki, w której rozumie się potrzeby uczniów, potrzeby przyszłości . Bardzo podoba mi się ten prywatny charakter obiektu, w którym syn czuje się po prostu jak w domu. Jest to dość kameralna szkoła, przez co bezpieczna i indywidualnie patrząca na każdego z uczniów. W związku z czym ja mogę czuć się osobiście pewnie, że syn kadra szkolna będzie miała na uwadze również mojego syna, któremu zapewnione zostaną wszelkie środki potrzebne do wszechstronnego rozwoju.

Dominika Juszczak, 15.06.2014

To szkoła, która posiada wiele zalet. Gwarantuje ona wysoką jakość kształcenia. Jestem zadowolona, że zapisałam tu moje dziecko. Pracujący w tej placówce pedagodzy to nauczyciele z powołania. Wiedzą jak w ciekawy sposób przekazać swoją wiedzę dzieciom. Dodatkowo w szkole organizowane są ciekawe i nieodpłatne zajęcia dodatkowe.

Monika Malicka, 18.05.2014

Zaświadczam, iż Szkoła Podstawowa w Damicach, to jest bardzo dobre rozwiązanie dla wymagających rodziców, którzy chcą szczególnie zadbać o przyszłość dziecka. Placówka mimo, iż mieści się we wsi w Damicach i w związku z tym muszę zawozić moją córkę osobiście samochodem, to nie zmienia faktu, że to była dobra decyzja. Jestem bardzo zadowolona, że córka uczy się w dobrych warunkach, ze realizuje się i przykłada do nauki. Zawdzięczam to wykwalifikowanej kadrze. Polecam!

Małgorzata J., 22.04.2014

Warto było zapisać swoje dziecko do tak prestiżowej Szkoły Podstawowej. Placówka jest kameralna, ale nowoczesna i otwarta na potrzeby uczniów. Kadra świetnie wyszkolona, w pełni odpowiedzialna i wykwalifikowana. Bardzo cieszy mnie fakt, że pracują tam osoby doświadczone i życzliwe. Dyrektor- super. Nauczyciele - zawsze potrafią fachowo doradzić i co najważniejsze - skutecznie nauczyć. Moje dziecko zdobywa coraz to lepsze wyniki w nauce, mimo wysokiego poziomu placówki. Cieszymy się z osiągnięć szkoły i z tego,że mimo swojej jakże prywatnej formy nie płacimy ani grosza za uczęszczanie syna do Szkoły w Damicach.

Alina K., 13.03.2014

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 28.02.2014, 22:15
ID firmy: 21
Typ wpisu: wpis bezpłatny

Liczba wyświetleń firmy: 19

Zapytań: 13, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Crazybeaver.net