Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

Szkoła Podstawowa Warszawa Bielany

W ramach kontynuacji procesu dydaktycznego rozpoczętego w Przedszkolu Niepublicznym Akademia Małych Smoków, od 1 września 2015 roku rozpoczynamy działalność Niepublicznej Szkoły Podstawowej.

Kandydatom naszej Niepublicznej Szkoły Podstawowej oferujemy małe grupy, co pozwoli na indywidualne podejście do uczniów oraz płynne przejście z nauki w przedszkolu do nauki w szkole.

Zajęcia lekcyjne w blokach, bez podziału na 45 minutowe lekcje i kilkuminutowe przerwy. O takim podziale zadecyduje gotowość dzieci.

Metoda warsztatowa będzie uczyć myślenia i doskonalić umiejętności pracy w zespole. Nauka tolerancji. Wysoki poziom zajęć dydaktycznych z wykorzystaniem między innymi tablic interaktywnych.
Język angielski codziennie, konwersacje z native speaker-em oraz raz w tygodniu dodatkowy język obcy. Codzienne zajęcia ruchowe oraz wychowanie fizyczne.


Lokalizacja i dane kontaktowe

ul. Conrada 7
01-922 Warszawa

telefon: 602229565
e-mail: info@happycentre.pl

Opinie o firmie

Średnia ocena użytkowników:
5 punktów - na podstawie 4 ocen

Jestem dumna, że moje dziecko chodzi do tej szkoły. Nie ma tak jak w innych szkołach - przemocy czy braku akceptacji. Jest tolerancja, szacunek i miłość. Dzieci mogą czuć się tutaj bezpiecznie. POLECAM!

Agnieszka, 14.01.2016

Syn chodzi i jak na razie jest ok. Warunki w szkole godne pochwały. Panuje ład, porządek, złote zasady, dzieci uczą się przesrzegania zasad i bardzo dużym atutem jest to, że nie ma lekcji 45 minutowych tylko panują inne zasady. Takie coś - super sprawa!

Malwina M., 07.12.2015

Szkoła na wagę złota. Indywidualne podejście do dziecka, doskonale przystosowane sale, nauka w oparciu o najnowsze technologie . Kadra doskonale wyszkolona i nastawiona na sukces dzieci. Nie mam zastrzeżeń.

Aga, 23.11.2015

Super szkoła! Uważam, że w Polsce powinno byc więcej takich wspaniałych szkół z taką kadrą. Szkoła zapewnia super warunki lokalowe, bardzo dobry sprzęt, narzędzia edukacyjne i ogólnie rzecz biorąc profesjonalne nauczanie. Moje dziecko nie ma żadnych zastrzeżeń. Z przyjemnością pakuje się na drugi dzień do szkoły, a po szkole... opowiada i opowiada i opowiada same super rzeczy na temat placówki. Ja osobiście również cieszę się z wyboru i choć płacę za tą szkołę, to uważam, ze jest warto.

A.G., 20.10.2015

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 19.05.2015, 10:02
ID firmy: 115
Typ wpisu: wpis bezpłatny
Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 22 in /usr/home/crazyb/domains/naszurwis.pl/public_html/details.php on line 284

Zapytań: 13, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Crazybeaver.net