Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

Świetlica Szkolniaki Magda Tomaszewska

Świetlica Szkolniaki powstała z myślą o dzieciach.
Zapraszamy do nas wszystkich chętnych , którzy nie mają gdzie iść po szkole, którzy chcą się pobawić, odrobić lekcje , czy spędzić miło czas w oczekiwaniu na rodziców.


Lokalizacja i dane kontaktowe

Ul. Pużaka 1
02-495 Warszawa

telefon: 500-494-669
e-mail: szkolniaki@gmail.com

Opinie o firmie

Średnia ocena użytkowników:
4.7272727272727 punktów - na podstawie 11 ocen

Zaprowadzanie i przyprowadzanie ze szkoły to świetna sprawa. Co więcej ta świetlica proponuje też ciekawe zajęcia takie jak łamigłówki. Nasze dziecko jest zadowolone. Z mężem możemy śmiało zarekomendować tę świetlicę.

ewa, 14.04.2015

eX2sCl icesdedxvvgr, [url=http://rouqmsmyeumh.com/]rouqmsmyeumh[/url], [link=http://rbjtsmzrsdhu.com/]rbjtsmzrsdhu[/link], http://bwkfcxpudttm.com/

fyydhmpsm, 10.04.2015

Pracuję do późnego popołudnia i dziecko odbieram z tej świetlicy. Wiem, że tutaj syn się nie nudzi tylko aktywnie spędza czas. Ma fajną opiekę i towarzystwo rówieśników. Do tego zajęcia są tu różnorodne.

Sandra, 02.04.2015

Bardzo fajne miejsce! Łamigłówki i zajęcia plastyczne to coś co moje dziecko naprawdę bardzo lubi. Chętnie polecam tę świetlicę bo wiem, że tutaj opieka jest naprawdę bardzo troskliwa. Polecam!

Basia, 28.02.2015

Bardzo fajne miejsce! Super wyposażone i ze wspaniałą kadrą. Dziecko jest tu bezpieczne i w ciekawy sposób spędza czas po szkole! Naprawdę nie mam uwag. Jestem bardzo zadowolona z oferty zajęć dodatkowych.

Daria, 13.02.2015

Zajęcia dodatkowe takie jak angielski w tej świetlicy są rewelacyjnym rozwiązaniem. Moje dziecko do tego jest odprowadzane do domu. Jestem naprawdę pod wrażeniem.

mira, 26.01.2015

Zapisując tu moje dziecko zwróciłam uwagę na ofertę dodatkowych zajęć. Plastyka, angielski i zabawy to wspaniałe rozwiązanie. Moje dziecko po szkole się nie nudzi.

kama, 30.12.2014

Bardzo dużo zajęć, multum atrakcji w Szkolniakach. Ta świetlica spełnia moje oczekiwania, a moje dziecko zawsze przychodzi zadowolone

Wiktoria, 02.12.2014

Dla mojego dziecka ta świetlica jest doskonałym rozwiązaniem. Nie tylko może odrabiać tu lekcje ale także brać udział w ciekawych zajęciach. Ja natomiast nie muszę już narażać się szefowi i urywać wcześniej z pracy.

maria, 07.11.2014

Taka świetlica, to bardzo fajna sprawa. Chętnie odprowadzam do nich moje dziecko, które później jest pod ich w sumie ciągłą kontrole. Odbieram synka, który jest zadowolony z przeżytego dnia, który ma odrobione lekcje i jest pełen energii :). Fajnie, że świetlica oferuje tyle atrakcji.

Eliza, 17.10.2014

Dla mnie jest to idealne miejsce, dla dzieci, których rodzice są bardzo zapracowani i nie mają czasu na pomoc w odrabianiu lekcji. Sama zapisałam syna do tej świetlicy od tego września, gdyż słyszałam o tym miejscu wiele pozytywnych opinii. Dziś przekonuje się, że naprawdę było warto. Miejsce jest nowocześnie urządzone, dostosowane i zaaranżowane do indywidualnych potrzeb dzieci, które chętnie korzystają z pomocy naukowych i zabawek. Wg mnie jest to tak naprawdę jedyne miejsce w okolicy, które oferuje taką pomoc i takie wsparcie względem opieki nad dziećmi. Pozytywnie zaskakuje mnie podejście dwóch pań. Ciocia Gosia i Ciocia Agnieszka - podobne naprawdę sympatyczne, pomocne, bardzo czułe. Synek pozytywnie wyraża się na ich temat, a sama mogę powiedzieć że są bardzo elokwentne i mają pedagogiczne podejście do dzieci. Z tego, co zauważyłam dzieciom jest tutaj naprawdę dobrze. W sumie mają to wszystko, co potrzebne im do nauki i zabawy. Mogę w spokoju odrobić swoje lekcje, pobawić się i zaczekać na rodziców. Jestem pod wrażeniem tego miejsca i cieszę się, że zapisałam do niego swojego syna, który również jest bardzo zadowolony z pobytu. Mam nadzieję, że będzie tak dalej.

Katarzyna Mróz, 26.09.2014

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 06.09.2014, 12:14
ID firmy: 89
Typ wpisu: wpis bezpłatny
Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 21 in /usr/home/crazyb/domains/naszurwis.pl/public_html/details.php on line 284

Zapytań: 13, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Crazybeaver.net