Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

Sposób na nudę – SIOSTRY WAJS & STONOGA

Artykuł nr 151 utworzony: 29.03.2016, 11:52

„Siostry Wajs & Stonoga” to debiut muzyczny dwóch sióstr, które od lat tworzą projekty teatralne dla dzieci. Jest to zbiór 14 utworów skierowanych do najmłodszych odbiorców. Chwytliwe aranżacje, ciepłe wokale i gra aktorska to główne atuty albumu. Utwory mają charakter zarówno rozrywkowy jak i edukacyjny.

Dwie szalone Siostry – Agnieszka i Patrycja zabiorą dzieciaki do świata kolorowej, roztańczonej i rozśpiewanej Stonogi, która za pomocą wesołych piosenek opowie dzieciom rozmaite zabawne historie.

Do płyty dołączona jest książeczka, która obejmuje wszystkie teksty piosenek. Są to piosenki napisane z myślą o najmłodszych, którzy będą mogli wspólnie z Siostrami zanucić wesołe melodie, zatańczyć w rytm kubańskiej muzyki, pobawić się przy afrykańskich dźwiękach, rozwiązać słowne zagadki i zasnąć ukołysani śpiewem syreny. Płyty można zakupić w każdym sklepie muzycznym oraz czołowych serwisach internetowych.

Siostry Wajs z powodzeniem wciągają dzieci do wspólnej zabawy, proponując piosenki z pierwszej debiutanckiej płyty, której premiera odbyła się pod koniec 2015 roku. Z nowym rokiem siostry Wajs przygotowały kolejną niespodziankę dla najmłodszych – teledysk do znanego już wszystkim singla „Kolorowa stonoga”. A to jeszcze nie koniec..

Piosenki sióstr Wajs zyskały spore grono wielbicieli nie tylko wśród najmłodszej części publiczności. Rodzice, którzy zabierają dzieci na interaktywny koncert chwalą sobie jego edukacyjny charakter. A Siostry jednogłośnie twierdzą, że zależy im, aby stonoga podróżowała po całej Polsce wciągając dzieci w każdym wieku do wspólnej zabawy.

- Stonoga to pewnego rodzaju symbol – mówi Agnieszka Wajs – Oznacza, że każdy może z nami zaśpiewać.

- Chcemy zaburzyć granicę między sceną i publicznością, wyjść do dzieci i zaprzyjaźnić się z każdą „małą stonogą”– dodaje Patrycja Wajs.

I nie ma co ukrywać, że niesamowite siostry Wajs ze swoim autorskim widowiskiem mogą zagrozić monopolistom na tym niewielkim w Polsce rynku muzycznym. Piosenki z płyty „Kolorowa stonoga” to wachlarz wesołych i zróżnicowanych melodii, które bardzo szybko wpadają dzieciakom w ucho.

A teraz siostry zapraszają dzieci również do zabawy rysunkowej:

- Wykorzystajcie swoją wyobraźnię i narysujcie najbardziej kolorową i odlotową stonogę – mówią siostry Wajs.

Rysunki można przesłać na fun page Siostry Wajs & Stonoga na facebook'u A tymczasem zobaczcie najnowszy teledysk do singla „Kolorowa stonoga”:

 

https://www.youtube.com/watch?v=P0ynVrR3nw4

 


Galeria zdjęć

comments powered by Disqus

Zapytań: 11, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Crazybeaver.net