Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

Punkt Przedszkolny Jestem

Nowoczesna placówka.


Lokalizacja i dane kontaktowe

Mokra 4
80-180 Jankowo Gdańskie

telefon: 501 14 12 19
e-mail: przedszkole.jestem@gmail.com

Opinie o firmie

Średnia ocena użytkowników:
5 punktów - na podstawie 12 ocen

Świetne miejsce z indywidualnym podejściem do dziecka i fantastyczną ofertą edukacyjną. Zajęcia z angielskiego prowadzone są w super sposób. Dzięki nim moje dziecko jest naprawdę zainteresowane inną kulturą.

daria, 01.12.2014

Moc atrakcji czeka w tej placówce na moje dziecko. Bardzo mi się to podoba. Do tego troskliwa opieka zasługuje na szczególne wyróżnienie. Naprawdę ekstra placówka. Angielski każdego dnia to kolejny plus.

Marta, 12.11.2014

Nie ma co ukrywać, indywidualne podejście do dziecka oraz ciepła aranżacja wnętrza przekonuje. Mojemu dziecku jest tutaj dobrze i to jest dla mnie największy sukces. Polecam!

Sandra, 16.10.2014

Jestem dumna, że moje dziecko chodzi do prestiżowego przedszkola, gdzie jest traktowane indywidualnie, i w którym czuje się jak w domu.

Marika, 03.10.2014

Ta domowa atmosfera, indywidualne podejście, komfortowe warunki, jedzenie dostosowane do indywidualnych potrzeb mojego malucha... No jak na razie jestem zachwycona placówką i mam nadzieję, ze się nie zawiodę.

Karolina P., 09.09.2014

Jestem zachwycona, ponieważ w tym przedszkolu moje dziecko ma szansę nauczyć się gry na instrumentach. Jestem bardzo zadowolona, że zapisałam tu moją pociechę. Zajęcia ruchowe są tutaj prowadzone w rewelacyjny sposób i pozwalają mojemu dziecku na doskonały rozwój ruchowy.

KInga, 11.08.2014

Dużo zajęć a ramach czesnego i ta profesjonalna nauka języka angielskiego. Dużo zdziałała ta nauka. ;-) Córcia bardzo polubiła placówkę.

Julita H., 14.07.2014

Placówka godna zaufania. Nie dość, że rodzinnie, to jeszcze bezpiecznie. Cieszę się, że sprzęt na dworze jest atestowany i przyjazny dzieciom.

rodzic, 01.07.2014

Niezmienna kadra, bardzo przytulna placówka i wszystkie ważne wydarzenia fajnie czczone w przedszkolu. No, ale najważniejsze jest dla mnie jednak to, że w przedszkolu mają czas na zabawę, a nie tak jak w innych przedszkolach, że tej zabawy w ogóle nie ma... ;-)

Iwona Frysiak, 15.06.2014

Polecam wszystkim rodzicom to przedszkole. Placówka ta jest bardzo dobrze przystosowana do potrzeb dzieci. Wiem, że moje dziecko jest tu pod właściwą opieką. Jako pracująca mama zależy mi na tym, aby zajęcia były ciekawe i interesujące, dzięki temu wiem, że moja pociecha nie ma czasu, aby tęsknić za domem. Pracująca tu kadra ma dobre podejście do dzieci i jest bardzo wyrozumiała. Dzięki niej moje dziecko szybko zaadaptowało się do nowej sytuacji.

Anna, 18.05.2014

Wielki plus za szereg zajęć w ciągu dnia, które są organizowane w pełni profesjonalnie przez osoby doświadczone i kompetentne. Atrakcyjne czesne, bardzo fachowe podejście całej drużyny. Pan Piotr prowadzi fajne zajęcia z judo, z których moja córka chętnie korzysta. Sama osobiście cenię sobie podejście dyrektora przedszkola, który dba o odpowiednie warunki w przedszkolu i rodzinny, ciepły klimacik Bezkonkurencyjna placówka. Polecam

Dorota Hasek, 22.04.2014

Jestem zadowolony, że zapisałem dziecko do przedszkola Jestem. Bardzo ciepła atmosfera przedszkola oraz wykwalifikowana kadra sprawia, ze moje dziecko świetnie się tam czuje. Jako wymagający rodzic muszę przyznać, że długo szukałem punktu przedszkolnego, który spełni moje wymagania i zaoferuje mi takie zajęcia, które wpłyną na rozwój mojego dziecka Indywidualne podejście do dziecka, smaczne jedzenie, praktycznie organizowanie dzieciom dnia . Serdeczne podziękowania należą się Panu Piotrowi, który prowadzi zajęcia judo :):) Pozdrawiam

Konrad, 13.03.2014

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 02.03.2014, 16:38
ID firmy: 23
Typ wpisu: wpis bezpłatny

Liczba wyświetleń firmy: 13

Zapytań: 13, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Crazybeaver.net