Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

Przyczepka rowerowa CrozzerKid

Rowerowa przyczepka dla dziecka nie jest już niczym nowym na polskich ścieżkach rowerowych. Rodzice coraz chętniej z nich korzystają, rezygnując z wożenia dzieci w plastikowych fotelikach przyczepianych do bagażnika roweru. Fotelik po zamontowaniu staje się integralną częścią roweru, jest więc równie wywrotny jak on. Niską przyczepkę z wielkimi kołami natomiast bardzo ciężko jest przewrócić. Maluch siedzi w niej w wygodnej, półleżącej pozycji i w każdej chwili może się zdrzemnąć. Fotelik z kolei utrzymuje go w pionie, po dłuższej trasie dziecku robi się w nim niewygodnie.

Przyczepka daje większe możliwości podróżowania. Poza siedziskiem dla maluszka często można znaleźć w bej przestrzeń bagażową, do której możemy wrzuć rzeczy niezbędne na wycieczkę, zarówno dla malucha jak i dla nas. Przyczepki od najlepszych producentów jednym kliknięciem można przekształcić w wózek spacerowy. Dzięki temu po dojechaniu do celu możemy dalej transportować nim dziecko. Część firm do zestawu dołącza dwa rodzaje kółka do wózka. Jedno jest idealne do spacerowania z wózkiem, sprawia że jest on skrętny i łatwo się nim manewruje. Drugie robi z niego wózek sportowy. Daje mu stabilizację i pozwala np. na uprawianie joggingu.

Wśród wielu producentów przyczepek rowerowych warto zwrócić uwagę na przyczepki firmy Coozer. Przede wszystkim są one świetnie wykonane i bardzo bezpieczne. Posiadają wszelkie możliwe europejskie certyfikaty bezpieczeństwa. Producent jest tak pewien ich wytrzymałości, że daje 10 letnią gwarancję na ramy. Przyczepki Coozer dostępne są w wersjach dla jednego i dla dwojga dzieci. Każda z nich wyposażona jest w moskitierę chroniącą maluszka przed ukąszeniami owadów i system odblasków który sprawia, że przyczepka jest widoczna na drodze. Na szczególną uwagę zasługuje najnowsza seria CoozerKid Plus. To przyczepki z innowacyjnym zawieszeniem, które chroni malucha od wstrząsów. Seria Plus wyposażona jest także w dodatkowe sprytne oświetlenie, które może włączać się samoistnie dzięki wbudowanemu sensorowi.

Wybierając przyczepkę dla malucha warto zwrócić szczególną uwagę na jakość jej wykonania. Tanie produkty z Chin często miewają ostre krawędzie i niepozabezpieczane elementy, które mogą skaleczyć dziecko. Zdarza się, że miewają trzypunktowe pasy, a których maluch z łatwością potrafi się wydostać. Tanie przyczepki po krótkim czasie użytkowania często zaczynają skrzypieć lub piszczeć, co jest niezwykle irytujące, jeśli zdarzy się podczas długiej, kilkudziesięciokilometrowej wycieczki. Na przyczepce rowerowej, podobnie jak na foteliku samochodowym dla dziecka, nie warto oszczędzać.

 

Źródło: https://www.sportking.pl/sprzet-sportowy/rowery/przyczepki-rowerowe/


Galeria zdjęć

comments powered by Disqus

Zapytań: 11, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Michał Bollin