Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

Przedszkole Prywatne Ene-Due- Rabe

Nasze przedszkole mieście się przy ul.Siedlanowskiego 3 w Stalowej Woli. Na 208 m2 mieszczą się trzy sale z oddzielnymi sanitariatami, szatnia dla naszych przedszkolaków, gabinet psychologiczno – logopedyczny, kuchnia i inne pomieszczenia niezbędne do prawidłowego funkcjonowania przedszkola. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby w naszym przedszkolu przedszkolaki, czuły się jak w domu i mogły skupić się na nauce poprzez mądrą zabawę. Wchodząc do sali przedszkolnej odnosi się wrażenie jakby się było w pokoiku dziecięcym, a nie w placówce edukacyjnej.
W naszych pomieszczeniach użyliśmy stonowanych kolorów, takich które nie rozpraszają uwagi. Wybierając zabawki i pomoce edukacyjne postawiliśmy na jakość i bezpieczeństwo materiałów z jakich zostały zrobione. Królują u nas zabawki drewniane, rozwijające kreatywność i myślenie dziecka.Lokalizacja i dane kontaktowe

Ul. Siedlanowskiego 3
37-240 Stalowa Wola

telefon: 792 775 646
e-mail: info@ene-due-rabe.edu.pl

Opinie o firmie

Średnia ocena użytkowników:
5 punktów - na podstawie 8 ocen

Polecam. Przedszkole jest komfortowe, bezpieczne i jak najbardziej godne zaufania. Dzieci mają tu naprawdę dobrze. Uczą się języka angielskiego, mają wiele zajęć ruchowych, plastycznych, intelektualnych. Nie ma powodów do nudy. Na tym mi właśnie zależało. Uważam, że kapitalnie radzą sobie z dziećmi i umożliwiają im ustawiczny rozwój.

Malwina, 17.08.2017

Polecamy. Przedszkole zasługuje na zaufanie . Warto jest tu zapisać swojego malca za sprawą wykwalifikowanej kadry, jak również niewysokiego czesnego. Nasz maluch bawi sie i uczy dobrze. Tak jak byśmy tego chcieli. Warunki lokalowe godne pochwały. Personel dba o to by dzieciom było tu dobrze, by było czysto, higienicznie. I to mnie się podoba.

Iza, 04.08.2017

Smaczne posiłki,wspaniała kadra wspierająca i wspomagająca rozwój dzieci. Jestem bardzo zadowolona ,bo dzięki temu przedszkolu moja córka uczy się nowych rzeczy,poznaje świat, poznaje inne dzieci i uczy się pracować w grupie. Przedszkole jest pięknie urządzone,dzieci mogą czuć się jak w domu. Przytulne wnętrza i wspaniała,rodzinna atmosfera. POLECAM!

Anna, 28.06.2017

Mega podobają mnie się zabawki z drewna,w ktore wyposazone jest przedszkole. Ta placówka jest wyjątkowa,a takie zabawki służą dzieciom do zabaw percepcyjno-manipulacyjnych, badawczych, umożliwiających rozwój zdolności artystycznych. Przekonujące. W przedszkolu każdy dzień jest inny, jest dobrze zorganizowany ,przez co upływa on szybko i bezstresowo. Wspaniała,rodzinna atmosfera.

Zuzanna, 09.06.2017

Przedszkole pozwala na zdobycie wielu pozytywnych doświadczeń i uzyskanie sporej wiedzy i umiejętności. Zajęcia plastyczne, ruchowe, czy intelektualne prowadzone są przyjemnie. Nasze dziecko chętnie w nich uczestniczy. Widzimy , że jest szczęśliwe i czuje się kochane. Młode, doświadczone i sympatyczne opiekunki sprawiają, że dzieci czują się bezpiecznie i pewnie Jesteśmy zadowoleni. Dziękujemy!

Izabela, 25.05.2017

Jestem dumna z wyboru przedszkola :) Miałam spore wątpliwości, czy w ogóle zapisywać dziecko do przedszkola, ale to miejsce mnie zachwyciło! Opiekunki pracujące w tym przedszkolu dbają o dzieci i doskonale je rozumieją. Nie zmuszają do niczego, są cierpliwe i otwarte na potrzeby dzieci. Muszę przyznać, że podoba mi się standard lokalowy w przedszkolu. Jest tak kolorowo, przestronnie, a zabawki są atestowane, więc w pełni bezpieczne dla dzieci. No i dodatkowo cieszy mnie fakt, że na ich stronie internetowej jest Strefa rodzica z hasłem online;)

Julia, 30.03.2017

To był doskonały wybór! Moje dziecko czuje się tu jak ryba w wodzie! Jestem dumna! Bardzo cieszę sie, że w przedszkolu królują zabawki drewniane, rozwijające kreatywność i myślenie dziecka. Do tego przedszkolanki są wykształcone, empatyczne, wrażliwe, cierpliwe, każdego traktują na równi. Podoba mnie się takie nastawienie. Moje dziecko nigdy tu nie płakało. Jest szczęśliwe, a ja spokojna.

Jolanta, 08.03.2017

To przedszkole daje mojemu dziecko coś więcej niż radość i bezpieczeństwo,to przedszkole rozwija, bawi i uczy moje dziecko życia. Dużo zajęć intelektualnych , ruchowych, plastycznych. Doskonała kuchnia, dzięki której moje dziecko nie jest już niejadkiem. Córcia czuje się tu jak w domu, zresztą nic dziwnego... Warunki lokalowe są doskonałe. Przytulne, kolorowe i nowoczesne wnętrza... POLECAM!

Ilona, 14.02.2017

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 16.12.2016, 01:14
ID firmy: 176
Typ wpisu: wpis bezpłatny
Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 22 in /usr/home/crazyb/domains/naszurwis.pl/public_html/details.php on line 284

Zapytań: 13, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Crazybeaver.net