Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

Przedszkole Niepubliczne Niezapominajka

Nasze przedszkole z zewnątrz nie wygląda jak budynek użyteczności publicznej, przypomina raczej dom jednorodzinny. Sprzyja to pozytywnemu odbiorowi przedszkola przez dzieci, które w chwili przekroczenia jego progu czują się w nim... jak w domu.

Budynek powstał od razu z myślą, że będzie pełnił funkcję placówki przedszkolnej, dlatego też spełnia wszystkie wymogi narzucone przez prawo Unii Europejskiej (wysokie pomieszczenia, wentylacja, odpowiednich rozmiarów klatka schodowa, instalacja p.poż). Do dyspozycji naszych podopiecznych są trzy dobrze wyposażone przestronne sale, a przy nich toalety i sanitariaty wielkością dostosowane do dziecięcych potrzeb. Dzięki takim rozwiązaniom dzieci cały czas znajdują się pod opieką nauczycieli (nie wychodzą na korytarz). W przedszkolu znajduje się również pokój do indywidualnej pracy z dzieckiem, gdzie odbywają się zajęcia z psychologiem, logopedą, inne.


Lokalizacja i dane kontaktowe

ul. Kąty Grodziskie 117
03-289 Warszawa

telefon: 664468366
e-mail: przedszkole-niezapominajka@wp.pl

Opinie o firmie

Ta firma nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz dodać pierwszą!

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 20.11.2015, 10:16
ID firmy: 128
Typ wpisu: wpis bezpłatny
Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 21 in /usr/home/crazyb/domains/naszurwis.pl/public_html/details.php on line 284

Zapytań: 13, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Crazybeaver.net