Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

Przedszkole Niepubliczne Biała Żyrafa

Co nas wyróżnia
- kameralne przedszkole w centrum Lubina,
- teren zielony z ogródkiem owocowo-warzywnym uprawianym przez Dzieci i Nauczycieli,
- małe grupy Dzieci,
- sala do zabaw ruchowych,
- języki: angielski i francuski codziennie,
- zdrowe odżywianie uwzględniające indywidualne potrzeby dietetyczne,
- zajęcia adaptacyjne dla Dwulatków, w których uczestniczą Rodzice tak długo, jak jest to potrzebne;
- wsparcie dla dzieci ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi i rozwojowymi,
- stała współpraca ze specjalistami z Edukacyjnego Centrum Wsparcia i Terapii,
z zakresu:
• Wczesna interwencja w zakresie rozwoju mowy i myślenia i rozwoju ruchowego: diagnoza i terapia
• Zajęcia korekcyjne i rehabilitacja ruchowa
• Arteterapia: drama, teatr, mandala, rysunek
• Terapia logopedyczna: diagnoza i terapia,
• Integracja sensoryczna: diagnoza i terapia.


Lokalizacja i dane kontaktowe

Ul. Sienkiewicza 5
59-300 Lubin

telefon: 605 447 440
e-mail: przedszkole@bialazyrafa.com.pl

Opinie o firmie

Średnia ocena użytkowników:
4.75 punktów - na podstawie 16 ocen

Jestem zadowolona! Moje dziecko szczęśliwe przeżywa swoje dzieciństwo pod okiem specjalistów i doświadczonych opiekunek, a ja mogę pracować bez stresu. Bardzo dobre warunki lokalowe i niewysokie czesne.

Nina, 09.05.2018

Polecam! Córka jest zadowolona, szczęśliwe, czuje się w przedszkolu bezpiecznie. Nic dziwnego - jest pod opieką naprawdę kompetentnych i doświadczonych opiekunek. Jestem zadowolona.

Maja, 30.03.2018

Super miejsce dla dziecka! Jestem zadowolona z wyboru, bo moje dziecko mimo problemów rozwojowych czuje się tu doskonale. Jak w domu. Widzę, jak pozytywne nastawienie do dzieci mają opiekunki.

Maja, 15.03.2018

Polecam! Najlepsze przedszkole w Lubinie. kameralne przedszkole ,dodatkowo teren zielony z ogródkiem owocowo-warzywnym uprawianym przez Dzieci i Nauczycieli, nie mówiąc już o profesjonalnych salach małe grupy,to wg mnie istotny atut dziękuję bardzo za wsparcie i zaangażowanie w rozwój mojego malca!

Andżeliika, 15.02.2018

Wspaniałe miejsce dla dziecka. Przedszkole Biała Żyrafa zapewnia wyjątkową opiekę dla dzieci mającymi jakiś problem rozwojowy. Moje dziecko ma problem z wymową. Za sprawą tego przedszkola i ścisłej współpracy z logopedą córka zrobiła duże postępy, co mnie niezmiernie cieszy. Dodatkowym atutem dla mnie jest fakt, że wszystkie dzieci uczestniczą w zajęciach matematycznych, j. angielskiego i francuskiego, nauki czytania i przyrodniczych.

Iwona, 23.01.2018

Dziadostwo! przedszkole nie doinwestowane, słaba opieka, zobaczcie sam zewnętrzny wygląd a wyciągniecie wnioski, przerobione z jakiegoś budynku, same schody nie bezpieczne dla małych dzieci!

Guć, 17.12.2015

Mam nadzieję, że opinie w internecie są szczere, bo niedawno zapisałam tutaj córkę. Pójdzie do przedszkola od września. Na razie powoli ją przygotowuję do nowego miejsca. Myślę, że powinna być zadowolona. Z tego, co oferują widzę, że moje dziecko nie powinno się w przedszkolu nudzić :)

Aga, 11.08.2015

Mam bardzo dobre zdanie na temat tego przedszkola. Jestem jego ogromną fanką. Wiem, że dziecko ma zapewnioną najlepszą opiekę. Co więcej spotkania dla rodziców to dla mnie naprawdę duży atut bo można się na nich wiele dowiedzieć.

Hania, 19.06.2015

Naprawę ekstra przedszkole. Biała Żyrafa proponuje wspaniałe zajęcia teatralne i muzyczne. Co więcej prowadzone są tu zajęcia z języków obcych. To przedszkole nie zapomina też o rodzicach i organizuje nas naprawdę ciekawe spotkania.

Kasia, 10.06.2015

W tym przedszkolu rozwój mojego dziecka jest znakomicie wspomagany. Jako matka mogę serdecznie polecić tę placówkę. Widzę, że moje dziecko dobrze się tutaj czuje a języki obce to dodatkowe atuty.

daria, 27.05.2015

Przedszkole na piątkę! Białą Żyrafę oceniam tak pozytywnie za wspaniałą opiekę nad dzieckiem. Mogę spokojnie pracować, bo wiem, że w tym czasie moje dziecko ma rewelacyjnie prowadzone oraz ciekawe zajęcia. Polecam gorąco

Ada, 09.05.2015

Przedszkole bardzo przyjazne dzieciom. Odbywające się tutaj zajęcia są po prostu wspaniałe. Rytmika, zajęcia teatralne no i oczywiście języki obce. Co więcej przedszkole organizuje też spotkania dla rodziców.

Ela, 22.04.2015

Biała Żyrafa to bardzo fajne przedszkole. Moje dziecko ma tu genialną opiekę. Naprawdę cieszę się że zapiałam tu córcię. Zajęcia plastyczne oraz języki obce to moim zdaniem największe atuty tej placówki. Polecam ją zdecydowanie.

wanda, 02.04.2015

Przedszkole Biała Żyrafa spełnia moje oczekiwania. Współpraca z przedszkole sprawia, że moje dziecko czuje się w placówce jak w domu. Pozytywnie opowiada mi o zajęciach, o nauce języka francuskiego, który bardzo polubiła. Nade wszystko doceniam indywidualne podejście do dziecka, ciepły klimat w przedszkolu, jak również kompletnie kompetentny personel, który ma doświadczenie w pracy z dziećmi. Przekonała mnie kameralność, nowoczesność i cena za pobyt dziecka w przedszkolu. W związku powyższym uznaje przedszkole jako najlepsze w Lubinie. pozdrawiam!

Ewa, 21.02.2015

Zajęcia plastyczne i teatralne są genialne. Przedszkole jest świetne. Opieka doskonała. Atmosfera jest bardzo przyjazna. Szczerze polecam tę placówkę.

basia, 23.01.2015

Jestem mega zadowolona z wyboru przedszkola. Moje oczekiwania względem pobytu dziecka zostały spełnione. Moja Myszka z chęcią uczęszcza do przedszkola. Nie mam uwag. Dla mnie plusem jest ta kameralność, duża ilość zajęć, jak również niewysokie czesne.

rodzic, 04.01.2015

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 03.12.2014, 12:47
ID firmy: 98
Typ wpisu: wpis bezpłatny
Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 22 in /usr/home/crazyb/domains/naszurwis.pl/public_html/details.php on line 284

Zapytań: 13, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Crazybeaver.net