Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

Power Park

Power Park Łeba to wyjątkowy park rozrywki, w którym na obszarze dwóch hektarów przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji: 3 Tory Gokartowe, Park Linowy z sześcioma trasami, Skok Wahadłowy, Ściankę Wspinaczkową, pole do gry w Paintball, Tor Off-Road, Tor Quadowy dla dzieci, Plac Zabaw dla najmłodszych, Strzelnicę oraz zaplecze gastronomiczne.Nasz Park to także bardzo dobra miejscówka na organizację wszelkiego rodzaju imprez outdoorowych, wycieczek szkolnych i kolonijnych oraz wieczorów kawalerskich i panieńskich. Zapraszamy!


Lokalizacja i dane kontaktowe

ul.Nadmorska 27
84-360 Łeba

telefon: 605588498
e-mail: powerpark@powerpark.pl

Opinie o firmie

Średnia ocena użytkowników:
5 punktów - na podstawie 5 ocen

Wyjątkowy park rozrywki, który polecam ze względu na bezpieczeństwo jakie zapewniają w czasie zabaw. Duże zaskoczenie jeśli chodzi o atrakcje. Naprawdę tutaj godzina, czy dwie to za małe. Fajnie jest przyjechać na całe popołudnie, czy dzień i się po prostu bawić. POLECAM!

Katarzyna, 27.12.2016

Idealny sposób na spędzenie czasu z całą rodzinką. Podoba mi się to, że pracują tu osoby odpowiedzialne, świadome , które zapewniają bezpieczeństwo w czasie zabaw. Polecam!

Iwona, 23.11.2016

Jestem zadowolona z wypadu z dziećmi. To miejsce zasługuje na najwyższą ocenę, ze względu na ciekawe trasy, ze względu na bezpieczne zorganizowanie potyczek. Dzieci mogą się tu wyszaleć na całego. Dziękujemy.

Iwona, 24.10.2016

Świetna zabawa! Tyle mogę powiedzieć :) Jeśli nie wiadomo co robić z dziećmi, to można tu przyjechać,bo jest dużo tras, wszystko dostosowane do potrzeb dzieci. Można spokojnie i bezpiecznie spędzić tutaj wspólnie czas!

Olga, 03.10.2016

Mimo wysokiej dawki adrenaliny jest to bezpieczna zabawa dla dzieci. Jestem zadowolona, bo nie dość, że Łeba jest piękna, to ma tez tak wspaniale atrakcje dla dzieci i dorosłych.

Katarzyna, 07.09.2016

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 11.08.2016, 22:44
ID firmy: 159
Typ wpisu: wpis bezpłatny
Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 21 in /usr/home/crazyb/domains/naszurwis.pl/public_html/details.php on line 284

Firmy z tej samej branży

Wynajem sal - Centrum Szkoleń

Zapytań: 13, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Crazybeaver.net