Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

Pizzeria Dlaczego Nie

Witamy Państwa w jedynej w swoim rodzaju pizzerii, która urodziła się z miłości do idei prawdziwie naturalnej europejskiej pizzy. "Dlaczego nie" to lokal z otwartą kuchnią, tzn. że miejsce szefa kuchni jest zawsze widoczne dla gości. Tarasy i ogródki gastronomiczne osłonięte od wiatru i deszczu. Teren wypoczynkowy zawierający oczko wodne. Niewątpliwą atrakcją terenu zielonego przylegającego do budynku jest również kaskada wodna z mini rzeczką, w pobliżu której umiejscowiony jest (udostępniany tylko na prywatne przyjęcia) stały Pawilon ogrodowy.

Jednymi słowy dobre i zdrowe jedzenie, zieleń i szum wody, a dalej jesteśmy w mieście. Promujemy to co dobre!
Jesteśmy dumni z naszej pizzy. Nasze produkty przyrządzane są w tradycyjny sposób, bez użycia foremki (mniej tłuszczu) ze składników najwyższej jakości. Wykorzystywane przez nas ciasto wyrasta naturalnie zgodnie z włoskimi standardami (bez mleka, jajek i cukru), a sos pomidorowy powstaje wyłącznie z pomidorów pelati, oliwy i przypraw.


Lokalizacja i dane kontaktowe

Jana Bytnara "Rudego" 8
45-256 Opole

e-mail: biuro@pizzadlaczegonie.pl

Opinie o firmie

Ta firma nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz dodać pierwszą!

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 06.02.2018, 05:41
ID firmy: 221
Typ wpisu: wpis bezpłatny
Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 20 in /usr/home/crazyb/domains/naszurwis.pl/public_html/details.php on line 284

Zapytań: 13, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Crazybeaver.net