Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

PRYWATNE PRZEDSZKOLE im. Jasia i Małgosi

Nowoczesna placówka w Warszawie.


Lokalizacja i dane kontaktowe

Husarii 34
02-951 Warszawa

telefon: 226426507
e-mail: [email protected]

Opinie o firmie

Średnia ocena użytkowników:
5 punktów - na podstawie 8 ocen

Zajęcia z języków obcych to coś wspaniałego. Dodatkowo w tej placówce prowadzone są one w sposób przystępny i atrakcyjny dla dzieci. Moja córeczka uwielbia też zajęcia z rytmiki. Cieszę się, że wybrałam właśnie tę placówkę. Jest ona super przystosowana do potrzeb dzieci.

Iwona, 23.09.2014

Polecam ze względu na dość wykwalifikowany personel który wie jak zaopiekować się dzieciakami i za to jaka tam atmosfera panuje. Bardzo cenię to, że dzieci mają czas na swobodną zabawę i że nie są do niczego zmuszane.

Emilia P., 11.09.2014

Koleżanka z pracy wiele mówiła mi o tej placówce. Jestem bardzo zadowolona, że zapiałam tutaj moje dziecko. Tutaj Krystian uczy się, aż dwóch języków obcych: angielskiego i hiszpańskiego. Są one prowadzone w bardzo przystępnej formie. Dodatkowo wiem, że tutaj mój syn ma znakomitą opiekę.

Dobkowska, 22.08.2014

Wykwalifikowana kadra, nowoczesna, przytulna placówka, ciepła, rodzinna atmosfera i pedagogiczne podejście do dziecka. Pamiętam, że pierwszy dzień był dla mojego dziecka bardzo trudny, ale przemiłe panie w przedszkolu, szczególnie Pani Grażyna wprowadziła małą Julkę do grupy najmłodszych. Wybrałam to przedszkole ze względu na ciekawą ofertę ( język angielski i co najważniejsze język hiszpański - którego poszukiwałam w przedszkolach. Pani Aneta jest świetną nauczycielką języka, moje dziecko coraz chętnie mówi mi o nowych słówkach i przesłodko je akcentuje. Dziękuję serdecznie. Dodatkowym atutem przedszkola jest atrakcyjna wysokość czesnego, w skład której wchodzi nie tylko ciekawy plan dnia - ciekawie zorganizowany, ale również doskonale dostosowane do potrzeb dzieci MENU. Przedszkole Jaś i Małgosia już nie raz okazało się być jak dla mnie najlepsze w okolicy. Bardzo dobra relacja przedszkole- rodzice. Pani Dyrektor zawsze chętnie wysłucha i dostosowuje się do potrzeb i próśb. Pozdrawiam.

Grażyna Pieńkowska, 31.07.2014

Program tej placówki bardzo mi się spodobał. To była główna przyczyna, która spowodowała, że zapisałam tu moje dziecko. Już po kilku dniach wiedziałam, że pracują tu także wyśmienici pedagodzy. Kadra to osoby bardzo kreatywne, które w ciekawy sposób organizują mojemu dziecko czas.

Malwina, 19.07.2014

Indywidualizacja potrzeb w nowoczesnym i bezpiecznym przedszkolu za taką stawkę? Pozytywny szok. Jestem dumna z tak prestiżowego przedszkola, do którego chodzi syn.

Nadia, 16.06.2014

Ciocia Anetka prowadzi profesjonalne zajęcia z języka hiszpańskiego. Moja Maja jest zachwycona lekcjami i całkowicie jej się podoba w przedszkola Jasia i Małgosi. Nowocześnie, czysto i bezpiecznie.

Alina Olejniczak, 28.05.2014

Jestem bardzo zadowolona, że zapisałam moje dziecko do tego przedszkola. Opiekują się nim wykwalifikowane osoby, które posiadają bardzo dobre podjecie do dzieci. Dodatkowo pomagają mu także w przystosowaniu się do grupy. Bogata oferta zajęć i przystępne czesne to najważniejsze atuty tego miejsca.

Karolina Socha, 18.05.2014

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 02.04.2014, 22:15
ID firmy: 52
Typ wpisu: wpis bezpłatny

Liczba wyświetleń firmy: 12

Zapytań: 13, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Michał Bollin