Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

Niepubliczne Przedszkole Radośni Odkrywcy

Dlaczego rodzice i dzieci lubią nasze przedszkole?
Dzieci dobrze się czują, jak w domu, bezpiecznie, w spokojnej, troskliwej atmosferze. Z radością poznają świat. Traktujemy je serdecznie. Jesteśmy pogodne i cierpliwe. Dzieci chętnie chodzą do naszego przedszkola.
Podchodzimy indywidualnie do każdego dziecka, bo każde dziecko jest inne. Jest to możliwe dzięki małym grupom. Staramy się stworzyć optymalne warunki do rozwoju każdego dziecka. Odkrywamy i pielęgnujemy jego zainteresowania i talenty, ukierunkowujemy, zachęcamy dziecko do działania, aby wyrosło na osobę, która wierzy we własne siły
Uczymy poprzez radosną zabawę. Z wyobraźnią podchodzimy do zajęć i wymyślamy ciekawe zabawy.
Stosujemy metodę pozytywnej dyscypliny : zachęcamy, nagradzamy, zwracamy uwagę na osiągnięcia, dobre zachowanie.
Szanujemy i słuchamy rodziców. Szanujemy i słuchamy dzieci
Budynek przedszkola jest duży, ale przytulny. Dzieci bawią się w przestronnych salach. Mamy salę gimnastyczną i osobną jadalnię. Przedszkole otoczone jest ogrodem z placem zabaw. W ogrodzie rosną drzewa i krzewy.
Przy przedszkolu jest parking.
Dzieci są u nas radosne, a Rodzice zadowoleni!


Lokalizacja i dane kontaktowe

Ul. Estrady 128a
01-932 Warszawa

telefon: 696 483 005
e-mail: radosni-odkrywcy@wp.pl

Opinie o firmie

Średnia ocena użytkowników:
5 punktów - na podstawie 27 ocen

Moja myszka bardzo dobrze się tu czuje :) doskonałe przedszkole z doskonałą opieką i wieloma zajęciami i atrakcjami polecam!

rodzic, 10.04.2018

Wyjątkowe miejsce dla dzieci. Uważam, że warto zapisac tu swojego malucha, szczególnie, że kadra pedagogiczna jest wykwalifikowana i odpowiedzialna. Dziecko może się tu czuć jak w domu!

Ewa, 22.03.2018

Indywidualne podejście do dziecka, wspaniała , rodzinna atmosfera i bardzo przyjemne warunki lokalowe. Bardzo się cieszę, że moje dziecko ma możliwość rozwoju w tak prestiżowej placówce edukacyjnej. Dziękuję

Anna, 05.03.2018

Moje dziecko z chęcią chodzi tutaj do przedszkola! Smacznie zajada posiłki, do tego rewelacyjnie poznaje świat, robi postępy. Moim zdaniem jest to wyjątkowe miejsce dla rozwoju dziecka. Warto polecić dalej.

Julia, 15.02.2018

Długo szukałam odpowiedniej placówki dla mojego dziecka. Bardzo zależało mi na prestiżu,profesjonalnej opiece i różnych zajęciach wpływających na rozwój. Radośni Odkrywcy, to był dobry wybór! Moje dziecko wspaniale sie tu bawi, ciągle coś sie dzieje, dzieci mają mnóstwo możliwości i niespodzianek. POLECAM!

Ewelina, 10.01.2018

To się nazywa rodzinne przedszkole na wysokim poziomie. Podoba mnie się to, że dzieci traktowane są tak wyjątkowe. Moja Zuzia dobrze się bawi, rozwija swoje pasje plastyczne. Nigdy nie mam problemu z zostawieniem jej w tym przedszkolu. Przedszkolanki rozumieją potrzeby dzieci i potrafią zorganizować im dobrze czas Polecam i dziękuję za wszystko.

Iza, 27.12.2017

Moje dziecko chodzi do tego przedszkola już drugi rok. Nigdy nie było sytuacji, by wyszło niezadowolone. Placówka jest doskonale zorganizowana. Dzieci są tu uczone dobrego wychowania, dobrej zabawy i bycia dobrym człowiekiem. Cieszę się, że wybrałam właśnie to przedszkole. Dziękuję za wszystko.

Iza, 06.12.2017

Polecam! Wspaniałe podejście przedszkolanek do dzieci. Empatyczne, pełne wsparcia, doświadczone, osoby w pełni kompetentne do pracy z dziećmi. Widać, ze maluszki się tu nie nudzą. I to mnie się bardzo podoba. Profesjonalna opieka, indywidualne podejście do dzieci, atrakcyjne czesne. Super.

Edyta, 15.11.2017

Dawno nie bylam tak zadowolona ze swojej decyzji. Uważam, że przedszkole Radośni Odkrywcy , to najlepsza decyzja w życiu jaką podjęłam. Moje dziecko jest tu szczęśliwe, dobrze się bawi, do tego chętnie nawiązuje kontakty z innymi dziećmi i grzecznie zjada każdy posiłek. Jestem zadowolona z wyboru , dziękuję!!!

Marta, 08.09.2017

Podoba mnie się ich podejście do dzieci i rozwoju. Stosują metodę wszechstronnego rozwoju poprzez budowanie poczucia własnej wartości, kompetencji : uczenie się poprzez odkrywanie. I to jest właśnie to! Dzieci mają tu ciszę, spokój, komfort i bezpieczeństwa, które jest potrzebne do rozwoju i wzrastania na dobrego i mądrego człowieka. Wybór jak najbardziej trafiony. Dziękuję

Monika, 14.08.2017

Polecam! Córka chodzi już drugi rok do tego przedszkola i jest bardzo zadowolona, zresztą ja również Podoba mnie się to, że możemy uczestniczyć w życiu przedszkola, że organizują tyle wspaniałych atrakcji wydarzeń, imprez rodzinnych. Cieszymy się, że wybraliśmy właśnie przedszkole Radośni Odkrywcy. Córka chodzi dumna i szczęśliwa do placówki. WARTO!

sonia, 08.08.2017

Polecamy! Przedszkole jest rodzinne, bardzo domowa atmosfera tu panuje i dlatego dzieciaki naprawdę nie płaczą i szybko się klimatyzują. Warunki lokalowe sa bardzo dobre. Sale bezpieczne, kolorowe, zabawki sprawne, dzieci mogą sie nimi bawić. Cieszę się, że w czasie ciepłego okresu tak wiele czasu spędzają na dworze. Opiekunki są sympatyczna i kompetentne , dobrze wykonują swoją prace.

Iza, 18.07.2017

Polecam. Przedszkole godne zaufania Dzieciaki mogą się tu swobodnie rozwijać. Uważam, że w przedszkolu panuje bardzo rodzinna atmosfera,a zajęcia prowadzone dla dzieci rozwijają je pod względem intelektualnym, ruchowym i emocjonalnym Cieszę się, że zapisałam swoje dziecko do przedszkola Radosnych Odkrywców.

Kinia, 12.06.2017

Polecam! Szukałam dla dziecka wyjątkowej placówki,w której będzie czuło się bezpiecznie i komfortowo. Wybór padł na przedszkole Radośni Odkrywcy, w której są doskonałe warunki lokalowe, niewygórowane czesne i możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez liczne zajęcia. Jestem zadowolona i dumna , bo znalazłam bezpieczny schron dla mojego dziecka, a sama mogę pracować i rozwijać się. Dziękuje.

Olga, 26.05.2017

Jestem mega zadowolona :) Moje dziecko dzięki temu przedszkolu otworzyło się na świat :) Warunki lokalowe w przedszkolu są ok. Czysto, komfortowo, bezpiecznie, dzieci mają możliwość poznania świata w wyjątkowym miejscu :) Radośni Odkrywcy, to sprawdzony i dobry wybór, którego nie żałuję. Mojemu dziecku jest tu dobrze.

Marta K., 28.04.2017

Polecam! Takiego przedszkola właśnie szukałam, gdzie moje dziecko będzie mogło się rozwijać, jeść zdrowo i smacznie i do tego pozna czym jest sport i prawdziwa aktywność. W tym przedszkolu dzieci uczone są życia na pełnych obrotach, uczone są szacunku, akceptacji, do samych siebie. Bardzo cieszę się, że wybrałam tak dobrze, że mojemu dziecku niczego nie brakuje, że jest szczęśliwe, a ja mogę być spokojna :) Córka bardzo lubi konkursy na jedzenie warzyw :)

Hanna, 07.04.2017

Cieszę się, że postawiłam na przedszkole Radośni Odkrywcy, bo tak naprawdę to przedszkole rozwija skrzydła dzieciom i pomaga im rozwinąć się pod względem zainteresowań. Indywidualne podejście do dziecka. Warunki lokalowe godne pochwały. Nie widziałam dawno tak czystego przedszkola. Bezpiecznie, z miłością. O to chodzi!

Katarzyna, 13.03.2017

Mój maluszek czuje się tu jak w domu. Jest tak przytulnie, nowocześnie, kolorowo. Dzieci od razu chętniej przebywają w takim miejscu. Widać, że przedszkole zostało dostosowane do potrzeb maluszków. Pomagają odkryć zainteresowania i talenty dzieci, ukierunkowują, zachęcają dziecko do działania. Podoba mi się takie nastawienie. Na pewno zapiszę tu swoje kolejne dziecko.

Iza, 20.02.2017

podoba mi się charakter tego przedszkola, sposób w jaki traktują dzieci, że zachęcają, nagradzają, zwracają uwagę na osiągnięcia, dobre zachowanie same atuty nie ma tu żadnego rygoru jak w wielu placowkach, ale bardzo ciepła, rodzinna atmosfera, która zachęca dzieci do aktywności i pobytu

Justyna, 27.01.2017

Ta placówka w pełni zasługuje na pozytywną opinię! Mojemu dziecku jest u was dobrze, cieszę się, że może poczuć sie tu jak w domu. Przedszkolanki - jesteście wspaniałe, lepszej opieki nie znalazłabym nigdzie indziej.

Alina, 21.11.2016

Jestem pod wielkim wrażeniem tego przedszkola! Trzeba przyznać, że placówka jest super zorganizowana, dzieci zawsze najedzone , szczęśliwe... Moja córcia jest tutaj szczęśliwa:) A ja jestem spokojna

Malgosia, 14.11.2016

Przedszkole jest nowoczesne. Dzieci bawią się, uczą, przeżywają swoje dzieciństwo na najwyższym poziomie. Dobrze wybrałam. Dziękuję

Julita, 10.10.2016

Super! Mam nadzieję, ze moje drugie dziecko od września też poczuje się tutaj wspaniale, tak jak i starsze. Potraficie podejść do dziecka !

Aneta, 18.08.2016

Co jak co, ale na dzieciach to kadra się doskonale zna. Jestem zadowolona :) Mojemu maluszkowi tutaj nic nie grozi, a ja mogę spokojnie pracować i nie martwić się o nic. Super oferta edukacyjna w dobrej cenie wraz z wyżywieniem. I o to chodzi!

anna, 01.08.2016

Przedszkole Radośni Odkrywcy rozwija dziecko i daje mu swobodę bycia sobą. Jestem zadowolona z warunków lokalowych panujących w tym przedszkolu. Myślę, że lepszego miejsca dla mojego dziecka bym nie znalazła. Pozdrawiam.

Iza Nowicka, 12.07.2016

Polecam! Doskonałe podejście do dzieci, wspaniałe warunki lokalowe, dużo ciekawych zajęć, które wpływają na rozwój maluchów. Muszę przyznać, że przedszkole zrobiło na mnie kapitalne wrażenie. Z pewnością zapiszę tutaj swoje kolejnego dziecko.

Ewa, 28.06.2016

Jestem zadowolona z tego przedszkola. Wspaniała atmosfera, dzieciaki czują się tutaj dobrze. Czuć tą domowość i ciepło, które sprawia, że maluchy mogą się czuć komfortowo i bezpiecznie.

Justyna, 15.05.2016

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 12.04.2016, 10:09
ID firmy: 148
Typ wpisu: wpis bezpłatny
Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 22 in /usr/home/crazyb/domains/naszurwis.pl/public_html/details.php on line 284

Zapytań: 13, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Crazybeaver.net