Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Nasz Domek Przedszkole i Żłobek

Nowoczesna placówka w Białołęce.


Lokalizacja i dane kontaktowe

Zdziarska 26
03-044 Białołęka

telefon: 510255597
e-mail: kontaktprzedszkole@naszdomek.com

Opinie o firmie

Średnia ocena użytkowników:
5 punktów - na podstawie 14 ocen

Polecam! Przedszkole " Nasz Domek" zapewnia mojemu niepełnosprawnemu dziecku super warunki do rozwoju. Podoba mnie się nastawienie przedszkolanek, które nie przechodzą obojętnie wobec problemów dzieci. Są wsparcie i pomocą.

Weronika, 20.11.2015

JESTEM ZADOWOLONA Z PRZEDSZKOLA. WARUNKI LOKALOWE BARDZO DOBRE, ATMOSFERA RODZINNA, CZESNE NIEWYGÓROWANE.

Natalia, 04.12.2014

Zapisałam tu moją córkę i muszę przyznać, że śmiało mogę podpisać się pod wszystkimi pozytywnymi komentarzami na temat tego przedszkola! Rzeczywiście pracują tu wykwalifikowani specjaliści a oferta zajęć jest bardzo urozmaicona.

Marta, 09.11.2014

Jestem zadowolona, ze córcia chodzi do tego przedszkola. Widząc tak pochlebne opinie nie mam żadnych wątpliwości, że jest tam naprawdę fajnie.

Julia, 21.10.2014

Córcia jest podekscytowana przedszkolem. Minął miesiąc, a ona już traktuje przedszkole jak drugi dom. Nie da się ukryć, że jest to przedszkole godne polecenia!

Andżelika, 06.10.2014

Przedszkole odpowiada mi pod każdy względem, ale chyba najbardziej dlatego, że jako jedyne otacza ciepłe każde dziecko z osobna. Placówka zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie podczas pierwszej wizyty.

Alina, 15.09.2014

Miło wspominam współpracę przedszkola. Placówka jest bezpieczna, dobrze wyposażona, ale najbardziej atrakcyjna w tym wszystkim jest oferta, która bierze pod uwagę zabawę i naukę. Pozdrawiam

Luiza K., 28.08.2014

To przedszkole godne zarekomendowania. Mam o nim naprawdę pozytywną opinię. Moje dziecko uczestniczy tu w naprawdę ciekawych zajęciach. Język angielski realizowany jest w bardzo przystępny dla dzieci sposób. Dodatkowo warsztaty z kuchcikowa to coś co moja córeczka uwielbia.

JUlia, 20.08.2014

Zajęcia rytmiczno-ruchowe oraz plastyczne są rewelacyjne. Dodatkowo w placówce tej organizowane są zajęcia profilaktyczne z logopedą. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego miejsca. Jest ono dobrze wyposażone i moje dziecko może się ty naprawdę bezpiecznie bawić.

mum, 20.07.2014

To świetne miejsce. Wybrałam je, bo słyszałam wiele pozytywnych opinii. Jestem pod wrażeniem kwalifikacji pań nauczycielek. Ciekawie prowadzą one bakjoterapię. To świetne zajęcia. Dodatkowo opieka wykwalifikowanych specjalistów jest ważnym atutem tego miejsca.

Sonia, 20.06.2014

Serdecznie polecam wszystkim rodzicom to przedszkole. Organizowane są tu bardzo ciekawe zajęcia z bajkoterapii czy też zajęcia plastyczne. Moje dziecko je uwielbia. Także pozostałe zajęcia są przeprowadzane w sposób bardzo atrakcyjny dla dzieci. Dodatkowo czesne są tu naprawdę bardzo konkurencyjne w porównaniu z innymi placówkami.

Katarzyna Różnowska, 29.05.2014

Cieszę się, że placówka nie jest jak przechowywalnia, ale jak drugi dom dla mojego dziecka. Muszę przyznać, że takiej opieki, takiej miłości, jaka obdarza cała kadra się nie spodziewałam. Dziękuję.

Martyna Stankowska, 22.05.2014

Martyna Stankowska, 22.05.2014

Moje dziecko uczęszcza do żłobka przy ulicy Zdziarskiej i jestem z niego naprawdę bardzo zadowolona. W szczególności, że placówka dba o każde dziecko z osobna, zwracając uwagę na każdy szczegół. Panie sa bardzo sympatyczne, doświadczone i obeznane w opiece nad takimi maluchami. Moim zdaniem głównym atutem jest lokalizacja. Placówka jest w cichym, spokojnym i urokliwym miejscu, w pełni bezpiecznym, a więc o nic nie muszę się obawiać. Samo miejsce doskonale przystosowane. Panie dbają o dobry klimat miejsca realizując wszystkie cele i oczekiwania rodziców. Bardzo to cenię. Placówka świetnie współpracuje z rodzicami, bardzo liczy się zr zdaniem rodziców. Szczerze polecam i dziękuję za wszystko

Julia Marciniak, 17.04.2014

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 28.03.2014, 19:21
ID firmy: 48
Typ wpisu: wpis bezpłatny

Liczba wyświetleń firmy: 19

Zapytań: 13, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Crazybeaver.net