Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

Niepubliczne Przedszkole Beścik

Niepubliczne Przedszkole Beścik zostało stworzone dla mojej córki w 2011 roku, która w tej chwili realizuje z sukcesami obowiązek szkolny.

Tworząc myśl przewodnią i ofertę przedszkolną zawsze myślę o niej i innych dzieciach, patrzę oczami matki, ale też pedagoga.

Z racji wykształcenia (jestem z zawodu pedagogiem specjalnym) skupiam się na indywidualnych cechach i potrzebach dziecka, tak aby czas spędzony w przedszkolu dał dziecku maksimum możliwości rozwoju w każdym aspekcie. Oczywiście, aby osiągnąć ten sukces, potrzebuję do współpracy ciężkiej i stałej pracy Rodziców.

Beścik jest przedszkolem dla dzieci ambitnych i świadomych Rodziców, którzy nie boją się pracy nad i z dzieckiem, którzy nie boją się wyzwania, jakie stawia przed nimi ich własne dziecko.

Dużo czerpiemy z pedagogiki Marii Montessori - grupa przedszkolna przypomina dużą rodzinę, ponieważ dzieci do lat 4 są w jednej mieszanej wiekowo grupie (w przedszkolu funkcjonują takie dwie), tak jak w przypadku rodzeństw w domach; codziennie bacznie obserwujemy dziecko i słuchamy go oraz pracujemy nad rozwojem indywidualnych predyspozycji dziecka.

Dzieci w wieku lat 5 (i jeśli potrzeba 6 lat) , czyli tak zwana "zerówka", są w jednej grupie jednolitej wiekowo, ze względu na dużą odpowiedzialność, jaką nas obdarowało Państwo Polskie, by wszystkie pięciolatki przygotować do szkoły.

Każdy z nauczycieli ma wykształcenie przedszkolne i dodatkowo w kierunku terapii pedagogicznej lub pedagogiki specjalnej.

Bardzo ważnym aspektem Beścika jest zdrowa zrównoważona odżywczo odpowiednio dla wieku dieta, różnorodna i oparta o produkty jak najmniej przetworzone – naturalne i wysokiej jakości, często bio lub eko. W jadłospisie jest duszo ziaren zbóż, kasz, sezonowych i regionalnych warzyw i owoców, ziół. NIE ma białego cukru, słodyczy, gotowych soków, parówek itp. wysokoprzetworzonych i szkodliwych dla dzieci produktów. Nie boimy się różnorodnych diet.

Mieścimy się na parterze kamienicy naprzeciwko Teatru im. Stefana Jaracza, nad przystankami w kierunku Dworca Głównego i Jakubowa, wjazd samochodem od ulicy Linki. Przy budynku jest parking dla klientów biur i mieszkańców kamienicy wydzielony szlabanem.

Zapraszam

Magdalena Pająk - Pogocka


Lokalizacja i dane kontaktowe

1 maja 11/2
10-117 Olsztyn

telefon: 503716915
e-mail: przedszkole-­bescik@wp.pl

Opinie o firmie

Średnia ocena użytkowników:
5 punktów - na podstawie 6 ocen

Najlepsze :) Warunki ok, czesne też, jedzenie jakie podają ekoliczne i smaczne, mój maluch nie wychodzi z przedszkola głodny. Dużym atutem jest doświadczenie w pracy z dziećmi. Pozdrawiam!

Ewa, 15.09.2015

Dla mnie Beścik okazał się wspaniałą placówką. Jestem zadowolona z wyboru. Dziecko jest bardzo zadowolone z tego przedszkola. Ekologiczna dieta to super sprawa. Polecam gorąco.

hania, 18.06.2015

Nawet nie myślałam, że trafię na tak fajne i kameralne przedszkole. Od razu widać, że kadra jest troskliwa. Moje dziecko szybko przyzwyczaiło się do nowej sytuacji. Teraz bardzo lubi tutaj przychodzić. Polecam!!!

Marlena, 06.06.2015

Beścik to przedszkole które polecam! Małe grupy i rodzinna atmosfera. To sprawia, że córcia czuje się tutaj naprawdę znakomicie. Widzę też że kadra ma świetne podejście do dzieci i w bardzo ciekawy sposób organizuje im czas.

iza, 28.05.2015

To przedszkole w pełni spełniło wszystkie moje oczekiwania. Naprawdę fajne miejsce. Podoba mi się przyjazna atmosfera. To dzięki niej moje dziecko zaadaptowało się tutaj bez problemów. Chwalę sobie podejście jakie kadra ma do dzieci.

Anna, 19.05.2015

Jestem bardzo zadowolona z wyboru przedszkola. Przedszkole Beścik zapewnia mojemu dziecku komfortowe warunki do rozwoju, zapewnia rodzinną atmosferę dzięki której może poczuć się jak w domu. Panie przedszkolanki są niesamowicie doświadczone, podchodzą do dzieci bardzo indywidualnie, każde traktują wyjątkowo co mnie się bardzo podoba. Współpraca z takim przedszkolem to dla mnie czysta przyjemność. Moje dziecko czuje się tutaj pewnie, bezpiecznie i dobrze. Synek bardzo pozytywnie opowiada o przedszkolu, cieszą go zabawy, nauka poprzez zabawę oraz kontakty z innymi dziećmi. Przyznam, że przedszkole wywołało bardzo wiele korzyści. Dziękuję serdecznie za adaptację , za pomoc, wsparcie i zaangażowanie w rozwój mojego dziecka.

Tatiana, 10.04.2015

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 09.04.2015, 08:00
ID firmy: 110
Typ wpisu: wpis bezpłatny
Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 22 in /usr/home/crazyb/domains/naszurwis.pl/public_html/details.php on line 284

Zapytań: 13, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Crazybeaver.net