Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

Niepubliczne Przedszkole Bajka

Nowoczesne przedszkole we Wrześni.


Lokalizacja i dane kontaktowe

Daszyńskiego 2A
62-300 Września

telefon: 502291225
e-mail: biuro@dinobajka.pl

Opinie o firmie

Średnia ocena użytkowników:
5 punktów - na podstawie 20 ocen

Jak dla mnie bomba! Wprost bajkowe przedszkole. Nie mogłam sobie wyobrazić lepszego. Oferta zajęć oraz kadra w pełni spełniła moje oczekiwania. Co więcej dziecko lubi tutaj przychodzić.

Maja, 18.05.2015

Miłe miejsce! Wiem, że w tym przedszkolu moje dziecko jest w pełni bezpieczne no i ma opiekę na medal. Cieszę się, że moje dziecko tak szybko odnalazło się w grupie. Do tego chwalę sobie fajne zabawy no i ciekawe zajęcia.

anita, 07.05.2015

Łał! Przystępne czesne było dla mnie miłym zaskoczeniem. Uważam, że ta placówka jest fantastyczna i świetnie zadba o rozwój mojej pociechy.

Jadzia, 27.04.2015

Dzięki. Z żoną wybraliśmy właśnie tę placówkę, po polecało nam ją wielu naszych znajomych. Naprawdę ekstra opieka. Maleństwo chodzi do najmłodszej grupy i zostało świetnie przyjęte. Proces adaptacji przebiegł naprawdę szybko.

Kacper, 15.04.2015

Mój faworyt jeśli chodzi o przedszkola. Przeniosłam tutaj moje dziecko z innej placówki i dopiero teraz jestem w pełni zadowolona. Zaufałam pracującej tu kadrze. Mam pewność, że moje dziecko jest bezpieczne i ma zapewnioną troskliwą opiekę no i oczywiście fajne zajęcia.

Klaudia, 23.03.2015

Te wszystkie pozytywne komentarze to szczera prawda! Sama zapisałam tu moją pociechę i naprawdę nie żałuję! Widzę ile mój synek się tutaj nauczył. Cenię sobie też fachową opiekę. Do tego wyżywienie jest zawsze świeże i atrakcyjnie podane.

Marzena, 06.03.2015

Uwielbiam tę placówkę! Zaufałam pracującym tu paniom! Mają one rewelacyjne i bardzo pedagogiczne podejście do dzieci. Do tego synek odkąd chodzi do tej placówki stał się bardziej samodzielny!

Oliwia, 11.02.2015

Przedszkole doskonale pełni swoją funkcję. Synek jest w biedronkach i chwali sobie grupę rówieśniczą. Z adaptacją także nie było problemów. Ode mnie wielki plus.

barbara, 21.01.2015

Uważam, że jest to najlepsze przedszkole we Wrześni. I cena i oferta jest przekonująca, a moje dzieci czują się tutaj jak w domu. Dzięki rodzinnej atmosferze szybko się zaklimatyzowały. Panie budzą zaufanie!

Julianna, 03.01.2015

Świetne przedszkole. Wcześniej byliśmy na sali zabaw z dzieckiem. Naprawdę jestem pod wrażeniem. W przedszkolu opieka jest rewelacyjna a zajęcia zawsze atrakcyjnie prowadzone.

hania, 10.12.2014

Placówka proponująca konkurencyjną ofertę zajęć, a opieka jest na najwyższym poziomie. Jak dla mnie to wszystko czego potrzebuje moje dziecko. Do tego zabawy z innymi dziećmi są naprawdę ciekawe.

aldona, 17.11.2014

Przedszkole rewelacyjna. Jestem naprawdę zachwycona. Moje dziecko chodzi do grupy tygrysków. Warunki do rozwoju w tej placówce ma naprawdę rewelacyjne. Opieka w tej placówce jest godna polecenia.

Ela, 24.10.2014

Były obawy co do przedszkola, ale na szczęście minęły. Córka została tak miło przyjęta do placówki, że szok. Zero płaczu, zero tęsknoty. Kolorowe, wyposażone sale bardzo ją przekonały no i dość szybko się zaklimatyzowała. Ja nie mam uwag.

Alina, 25.09.2014

Chcę gorąco polecić wszystkim rodzicom tę placówkę. Spełniła ona wszystkie moje oczekiwania. Cieszę się, że posłałam tu moją córeczkę. Przyjazna atmosfera sprawiła, że Klaudia bardzo szybko się tutaj zaadaptowała. Dodatkowo oferta zajęć jest tu bardzo bogata i przystępna dla dzieci.

Monika, 09.09.2014

Doskonała opieka sprawia, że z czystym sumieniem mogę polecić to przedszkole. Dodatkowo godziny otwarcia są tutaj przyjazne dla pracujących rodziców. Mój synek uwielbia tutaj przychodzić. Jest w najmłodszej grupie i tutaj może brać udział w całej masie zabaw edukacyjnych.

Monika P, 29.08.2014

Koleżanka ze studiów bardzo chwaliła to przedszkole. Zapisałam tutaj moje dziecko. Teraz mam więcej czasu na naukę, a moje dziecko jest pod doskonałą opieką. Filip szybko zaprzyjaźnił się z rówieśnikami i uwielbia wspólne zabawy. Czesne w tej placówce jest atrakcyjne.

N., 19.08.2014

To miejsce naprawdę przyjazne dzieciom. Sale są kolorowe i znakomicie przystosowane do potrzeb nawet najmłodszych. Grupki dzieci są małe, dzięki czemu moje dziecko szybko poczuło się tu akceptowane. Plan dnia składa się z bardzo ciekawych zajęć. Moje dziecko uczy się tu nie tylko wiedzy o świecie, ale też staje się bardziej samodzielne.

Anonim, 19.07.2014

Urozmaicony plan dnia. Córka jest zadowolona szczególnie z zajęć o charakterze relaksacyjnym. Z przedszkolem skutecznie się współpracuje. Pozdrawiam.

Joanna S., 08.06.2014

Jestem bardzo zadowolona, że zapisałam tu mojego synka. Dorian jest zachwycony codziennymi zajęciami. Bardzo lubi też codzienne zabawy z rówieśnikami. Na początku trudno było przystosować mu się do nowej sytuacji, lecz panie przedszkolanki potrafiły go przekonać i teraz chętnie każdego dnia idzie do przedszkola.

Justyna Loach, 23.05.2014

Córka i synek uczęszcza do przedszkola Bajka we Wrześni i są bardzo zadowoleni. Panie są miłe, podchodzą do dzieci pedagogicznie. Przedszkole wychowuje moje dzieci, które zaczęły samodzielnie jeść, potrafią sprzątać i dbać o porządek. Wielkim atutem wg mnie jest lokalizacja przedszkola.

Kamila Wacławska, 02.05.2014

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 24.03.2014, 23:55
ID firmy: 39
Typ wpisu: wpis bezpłatny

Liczba wyświetleń firmy: 11

Zapytań: 13, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Crazybeaver.net