Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Wesołe Słoneczka z oddziałami integracyjnymi

Zapraszamy do naszej nowo otwartej szkoły!


Wesołe Słoneczka to mali badacze i odkrywcy. Dla nich wszystko jest nowe, pierwsze i fascynujące. My zrobimy wszystko by doświadczanie świata było nieustanną przygodą, która niesie ze sobą wiele praktycznej wiedzy i umiejętności.

Wspólnie budujemy atmosferę wzajemnego zaufania i pełnej akceptacji. Jesteśmy uwrażliwieni na indywidualne różnice dzieci. Naszym celem jest prowadzenie każdego dziecka zgodnie z jego rozwojem.


Lokalizacja i dane kontaktowe

Ul. Hetmańska 7
40-560 Katowice

telefon: 508508569
e-mail: sekretariat@wesolesloneczka.pl

Opinie o firmie

Średnia ocena użytkowników:
5 punktów - na podstawie 21 ocen

Wybrałam to przedszkole,ponieważ spodobało mi się podejście opiekunek. Maluszki są traktowne na równi, mogą korzystać z wielu zajęć i korzystać z możliwości przedszkola. Zdecydowanie polecam.

Anna, 12.10.2018

Moje dziecko bardzo dobrze się tu czuje. Bawi, rozwija, do tego często nie chce wracać do domu:) Wspaniała opieka

Ewa, 22.08.2018

A ja muszę szczególnie pochwalić kadrę przedszkola. Sympatyczne, kontaktowe i bardzo otwarte na potrzeby dzieci opiekunki. Nic dziwnego, że dzieci czują się tu bezpiecznie i jak w domu. POLECAM

Kinga, 10.08.2018

Jestem bardzo zadowolona z wyboru przedszkola. Przedszkolanki są bardzo sympatyczne, kontaktowe, wiedzą jak dzieci zachęcić do zabawy, nauki Super.

Iza, 19.07.2018

Rewelacyjne podejście do dzieci.Przedszkole jest bardzo komfortowe i dobrze przygotowane dla dzieci. Uważam że warto zapisać tu swoje dziecko.

Julia, 27.06.2018

Polecam :) Przedszkole na bardzo wysokim poziomie. Aktywnie, w domowej atmosferze, w przyjemnych warunkach lokalowych. Dzieci się tu nie nudzą. Jestem zadowolona.

Paulina, 18.06.2018

W tej szkole dzieci mają wszystko, czego im potrzeba do rozwoju. Jestem zadowolona. Zajęcia na basenie, zajęcia ruchowe, gimnastyka, dużo zajęć dodatkowych, z których mozna korzystać. W każdym razie poziom wysoki. I dobrze. O to mi właśnie chodziło.

Barbara, 08.12.2016

Co jak co, ale dziecko się tu może swobodnie rozwijać. Małe klasy, każda lekcja prowadzona z dbałością i wyczuciem. Nauczyciele przesympatyczni, sprawiedliwi i konkretni. To mnie się podoba.

Karina, 16.11.2016

Polecam! Placówka jest przestronna, bardzo dobrze dostosowana do potrzeb dzieci. Wysoki poziom nauczania, kadra wyszkolona, doświadczona, widać, że to nie pierwszy kontakt z dziećmi. Cieszę się, że to właśnie tutaj zapisałam swoje dziecko.

Olga, 19.10.2016

Polecam! Szkoła na poziomie. Warto zapisać tutaj dziecko i być spokojnym o jego rozwój. Jestem zadowolona i myślę, że można zaufać kadrze pracującej w tej szkole. Pozdrawiam

Teresa, 23.09.2016

Ta szkoła jest fenomenalna! Jestem bardzo zadowolona z efektów jakie przynosi nauka w tej szkole. Już drugi rok rozpoczęty, mam nadzieję, że będzie równie owocny, jak poprzedni. Pozdrawiam całą kadrę.

Ola, 05.09.2016

Szkoła jest bezpieczna, godna zaufania, przede wszystkim rodzinna. Dzieci mają tutaj dobrze. Mogą się uczyć w super warunkach i o nic nie martwić. Kompetentna i uprzejma kadra!

Justyna, 30.08.2016

Lepiej bym nie wybrałam. Placówka jest nowoczesna i tak samo własnie podchodzi do dzieci. Nowocześnie, indywidualnie i odpowiedzialnie. Warto zaufać pracującym tutaj opiekunkom - one znają sie na dzieciach.

Paulina, 03.08.2016

Niesamowita, nowoczesna i niedroga szkoła prywatna, w której pracują super specjaliści i nauczyciele dbający o dzieci. Bardzo przekonuje mnie to, że dzieci mogą liczyć na wsparcie ze strony kadry. Klasy nie są duże, więc jest też duże skupienie na naukę. POLECAM!

Kasia, 27.07.2016

Cieszę się, że moje dziecko chodzi do tej własnie szkoły. Szkoła jest nie tylko nowoczesna, ale przede wszystkim zapewnia dzieciom doskonałe warunki do wszechstronnego rozwoju. Dziękuję za owocny rok.

Agnieszka, 13.07.2016

Cieszę się, że moje dziecko chodzi do tak wspaniałego przedszkola. Dzieciaki się tutaj nie nudzą. Mają zapewnione doskonałe zajęcia rozwojowe. Dużo wycieczek, wyjść. Nie ma nudy - jest zabawa!!! Polecam!

Julia, 30.06.2016

Jak najbardziej polecam. Wcześniej miałam wątpliwości, czy zapisać dziecko do prywatnej szkoły, ale dziś tego nie żałuję. Moje dziecko przykłada się do nauki, każde dziecko jest wyjątkowe i dobrze traktowane. Rodzinna placówka.

Monika, 16.06.2016

Jestem zadowolona z tego przedszkola. moje dziecko czuje sie tu bezpiecznie i pewne w ramach czesnego ma praktycznie wszystko zapewnione i o coś takiego mi chodziło nie muszę się o nic martwić, bo moje dziecko jest pod dobrą opieką

Olga, 14.06.2016

Wcześniej nie słyszałam o tym przedszkolu, ale kiedy poleciła mi go moja znajoma, to postanowiłam spróbować. Dziś mojego dziecko tu chodzi i jest szczęśliwe, a to dla mnie najważniejsze. Doceniam kompleksową pomoc specjalistów.

Ewelina, 07.06.2016

Moje dziecko jest niepełnosprawne i chodzi do tej szkoły za darmo, co mnie niezmiernie cieszy. Nie dość, że ma zapewnioną profesjonalną naukę, to jeszcze ma wspaniałą opiekę pedagogów i specjalistów. Jestem zadowolona.

Tatiana, 24.05.2016

Jestem bardzo zadowolona z tej szkoły. Jest to szkoła prywatna, ale mimo to niedroga i konkretna. Dzieci mogą się tutaj rozwijać, mogą czuć się bezpiecznie. Są zasady, są komfortowe warunki lokalowe, dzięki czemu dzieci są bezpieczne, pewne i mogą czuć się jak w domu. Wspaniała atmosfera, to jeden z większych atutów tej szkoły. Fajne jest to, że w klasie jest tak mało dzieci- jest więc nastawienie na indywidualne podejście. Każde dziecko może poczuć się tutaj wyjątkowo. Wszystkie takie ładne, nowoczesne, jasne wnętrza... KLASA! Szeroka oferta edukacyjna... Moje dziecko może się tu rozwijać i zdobywać nową wiedzę i umiejętności. Pobyt w tej szkole przynosi wiele korzyści. Polecam!

Ewelina, 10.05.2016

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 28.04.2016, 11:48
ID firmy: 150
Typ wpisu: wpis bezpłatny
Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 21 in /usr/home/crazyb/domains/naszurwis.pl/public_html/details.php on line 284

Zapytań: 13, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Crazybeaver.net