Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE BAJKA

Nowoczesna placówka w Lesznie.


Lokalizacja i dane kontaktowe

UL. SKARBOWA 3A
64-100 Leszno

telefon: 607 377 107
e-mail: ZBIORCZYKB@INTERIA.PL

Opinie o firmie

Średnia ocena użytkowników:
5 punktów - na podstawie 33 ocen

Polecam! Doskonałe warunki w przedszkolu, do tego profesjonalna nauka angielskiego na wysokim poziomie. Bardzo się cieszę, że moje dziecko jest tutaj tak szczęśliwe.

Agnieszka, 12.06.2018

Warto jest zapisać tu swoje dziecko. Powód jest prosty : rodzinna atmosfera, niewysokie czesne i profesjonalna nauka angielskiego codziennie. Mój malec już od najmłodszych lat wpaja istotną wiedzę i rozwija się pod każdym względem w tym własnie przedszkolu!

Klaudia, 16.05.2018

To przedszkole, to strzał w 10! Moje dziecko wspaniale się tu czuje, uczy się, bawi, rozwija, uczestniczy w wielu zajęciach. Bardzo się ciesze, że w przedszkolu jest psycholog i logopeda!

Bożena, 09.04.2018

Jesteśmy z żoną zadowoleni z przedszkola. Nasz mały brzdąc bawi się i rozwija w komfortowych warunkach, a opiekunki naprawdę odpowiedzialnie podchodzą do pracy z dziecmi. Widać w tym pasję i wiedzę.

Marcin, 20.03.2018

Indywidualne podejście do maluszków, super atmosfera rodzinna, niewysokie czesne. Ale co najważniejsze - doświadczenie kadry, która wie jak zająć się maluszkami i pożytecznie zorganizować im czas. Oby tak dalej!

Aneta, 05.03.2018

Polecam! Przedszkole jest godne zaufania. Myślę, że to kwestia odpowiednich opiekunek. Ciocie są naprawdę kreatywne, sympatyczne, wyrozumiałe i cierpliwe . Potrafią pożytecznie zorganizować dzieciom czas i aktywnie uczestniczyć w zajęciach razem z dziećmi.

Sylwia, 14.02.2018

Bardzo się cieszę, że mój maluszek chodzi do tego przedszkola. Rodzinna atmosfera i komfortowe warunki w placówce pozwoliły na szybkie zaklimatyzowanie się. Moje dziecko jest tu szczęśliwe Dodatkowym atutem dla mnie jest fakt, że dzieci mogą się tu uczyć języka angielskiego i to codziennie. Dobra cena, profesjonalna opieka. POLECAM!

Agnieszka, 15.01.2018

Mam bardzo dobre doświadczenia z tym przedszkolem. Moje dziecko chodziło tu 2 lata. To była wspaniała przygoda i doskonały start w przyszłość. Nie spodziewałam się, że moje dziecko tak wiele się tutaj nauczy, tak dobrze przygotuje do rozpoczęcia nauki w szkole. To była owocna współpraca i wspaniała przygoda dla mojego dziecka. Dziękuję.

Kinga D, 19.12.2017

Zaskakująca wiedza i doświadczenie przedszkolanek! Naprawdę cieszę sie, że mój maluch chodzi do tak dobrej placówki edukacyjnej i że może się rozwijać. Dużo zajęć dydaktycznych, wspaniałe warunki lokalowe. Dzieciaki maja tu super warunki do rozwoju. Bardzo cieszę się, że moje dziecko jest tu tak radosne !

Anna, 04.12.2017

Przedszkole Bajka jest bardzo otwarte na potrzeby dzieci. Naprawdę bardzo się cieszę, że to właśnie wybór padł na Bajkę :) Kierowałam się opiniami w internecie i nie żałuję, bo to one sprawiły, że moje dziecko dziś jest szczęśliwe, dobrze się bawi i ma powody do radości. A ja mogę pracować spokojnie , o nic się nie martwić Jestem pod wrażeniem empatii i profesjonalizmy kadry pedagogicznej. Polecam!

Małgosia, 03.11.2017

Największe wrażenie zrobiło na mnie podejście przedszkolanek. Wspaniała, rodzinna atmosfera, ciocie są wspaniale i mają do dzieci odpowiednie nastawienie. Dużo zajęć, ogromna miłość, bezpieczeństwo, komfort. Pełna opieka psychologa i doskonałe warunki lokalowe. Cieszę się, że zapisałam córkę właśnie do tego przedszkola! POLECAM!

Marlena, 17.08.2017

Nie jest to znane przedszkole,ale mimo to w Lesznie ma bardzo dobre opinie, Moi znajomi chwalą placówkę pod wieloma względami Ja również. Być może to ze względu na wykwalifikowaną kadrę, ale przyznam, że duże znaczenie ma też dla mnie to, że moje dziecko ma po prostu doskonałe warunki do rozwoju. Gdzie może spełniać się i bawić. POLECAM!

Paulina, 04.08.2017

Nie znam drugiego przedszkola w Lesznie, w którym odbywałaby się nauka języka angielskiego codziennie. Wg mnie to spory atut i nie dziwię się, że to przedszkole jest tak popularne i tak wiele rodziców marzy by zapisać tu swoje dziecko. Prócz atrakcji i możliwości edukacyjnych muszę szczególnie pochwalić warunki lokalowe. Dzieciaki mogą się tu czuć jak w domu!

Kamila, 28.06.2017

Profesjonalna nauka języka angielskiego, to mnie najbardziej cieszy. Wysoki poziom nauczania, indywidualne podejście do dzieci, wyjątkowa atmosfera wzajemnego szacunki i akceptacji. Dla mnie to idealne miejsce dla dziecko. Jestem wymagająca i bardzo zwracam uwagę na szczegóły,ale to przedszkole polecam z czystym sumieniem!

Julia, 09.06.2017

Jestem zadowolona z tego przedszkola. Wybór był trudny,szczególnie że każde przedszkole na swój sposób się wyróżniało, ale największe wyróżnienia miało przedszkole Bajka, do którego od września chodzi moja córka. Wybór moim zdaniem jak najbardziej trafiony i prawidłowy. Uważam, że przedszkole zapewnia maluchom świetny start w przyszłość i super przygodę z językiem angielskim. Można zaufać przedszkolankom, które jak widzę są odpowiednio nastawione do pracy z dziećmi. POLECAM!

Monika Dubnik, 25.05.2017

Polecam to przedszkole, bo nie tylko zajmuje się opieką nad dziećmi, ale również wpływają na wszechstronny rozwój dziecka poprzez liczne zajęcia plastyczne, ruchowe o intelektualne ! Osoba prowadząca przedszkole posiada stopień nauczyciela dyplomowanego oraz wieloletni staż pracy pedagogicznej , więc to naprawdę wielki plus dla mnie. Jestem zadowolona z wyboru przedszkola dla mojego dziecka!

Julka, 24.04.2017

Polecam! Przedszkole naprawdę fajne. Nie spodziewałam się, że będę tak zadowolona. W Lesznie jest duży wybór, ale standard utrzymany w Przedszkolu Bajka mile mnie zaskoczył. Dzieciaki mają tu jak w domu :) Do tego mają możliwość nauki języka angielskiego, smaczne jedzonko - moje dziecko nigdy nie wychodzi z przedszkola głodne. Dodatkowym atutem dla mnie jest pełna opieka psychologa. Wsparcie i zaangażowanie ze strony kadry przedszkola dużo dla mnie znaczy.

Ewelina, 30.03.2017

Warto było zapisać dziecko do Przedszkola Bajka, bo to prawdziwa bajka dla dzieci :) Wiem to z własnego doświadczenia odkąd mój maluch chodzi tu od września. Opiekunki są sympatyczne, kontaktowe, widać, że nie pierwszy raz mają do czynienia z dziećmi. Są konkretne, nie siedzą i nie rozmawiają między sobą, tylko bawią się razem z dziećmi. Naprawdę się nimi opiekuja. Moje dziecko nie płakało tu nigdy, poza tym z chęcią wchodzi do przedszkola. Nie ma problemów z jego pozostawieniem.

Iwona, 08.03.2017

Kameralne przedszkole, ale bardzo przytulne i nastawione na rozwój dziecka. Moja mała poznaje tutaj świat, swoje pasje, talenty, zainteresowania. Cieszę się, że są tak nastawieni na rozwoj wszechstronny dziecka. Właśnie o coś takiego mi chodziło. Ponadto dzieci uczą się języka angielskiego, co też jest dla mnie dużym plusem. Córka będzie w przyszłości lepiej przyswajać wiedzę dzięki temu. Dziękuję

Karina, 14.02.2017

Bardzo wykwalifikowana kadra pedagogiczna nastawiona na kreatywną i ciepłą współpracę z dziećmi. Dla mnie to miłe zaskoczenie, w szczególności, że moje dziecko jest bardzo ruchliwe i lubi poznawać świat. Dziękuję.

Urszula, 16.12.2016

Przedszkole Bajka spełnia moje oczekiwania. Prawdę mówiąc przekonująca jest tutaj ta domowa atmosfera, która sprawia, ze dzieci czują sie jak w domu. Podoba mnie się też nastawienie opiekunek. Sympatyczne, z doświadczeniem i energią. Widać, ze kochają dzieci.

Aleksandra, 20.11.2015

Córka chodzi od września, ale jest bardzo zadowolona. Osobiście cenię sobie warunki lokalowe oraz wyszkoloną kadrę, która zaskakuje mnie podejściem do dziecka.

Marzena, 04.12.2014

Szóstkę z plusem za ciekawe zajęcia dla tej placówki! Świetny kontakt nauczycieli z rodzicami, a do tego zajęcia logopedyczne to dla nie ogromny plus tego przedszkola. Szczerze polecam.

paula, 09.11.2014

Cieszę się, że panie w przedszkolu są doświadczone i nie są wzięte z ulicy, tak jak we większości placówek. Przedszkole realizuje prawidłowo program i daje mojemu dziecku doskonałe warunki do zabawy .

Ewelina, 21.10.2014

Jestem bardzo zadowolona, ponieważ moje dziecko szybko się zaadaptowała w nowej placówce. Ciocie bardzo pomogły, by córka znalazła swoje miejsce w przedszkolu i szybko zaprzyjaźniła sie z innymi dziećmi. Dziękuję za zaangażowanie.

Grażyna, 06.10.2014

Miałam obawy, ale na szczęście to wszystko już za mną.Moje dziecko zostało tutaj tak radośnie i pozytywnie przyjęte, że szok. Ciągle słyszę o nowo poznanych koleżankach, o ciociach, o dobrym jedzeniu. Dla mnie to duma.

Ewelina, 15.09.2014

Wykwalifikowana kadra przedszkolanek sprawia, że opieka nad dziećmi odbywa się profesjonalnie. Domowa atmosfera i spokojna okolica. POLECAM

Natalia, 28.08.2014

Niewielkie grupki dzieci są ogromną zaletą tego przedszkola. Dzięki temu kadra może w indywidualny sposób dotrzeć do dzieci. Zajęcia z rytmiki oraz z języka angielskiego moje dziecko naprawdę uwielbia. Dodatkowo w przedszkolu odbywają się różnego rodzaju uroczystości, takie jak pasowanie na przedszkolaka czy też mikołajki.

M., 20.08.2014

Program w tym przedszkolu realizowany jest w bardzo ciekawy sposób. Moje dziecko ma tu wspaniałą opiekę. Zajęcia doskonale wspierają rozwój mojego dziecka we wszystkich sferach. Dodatkowo Pomo logopedy bardzo przydała się mojej córeczce. Czesne są konkurencyjne, a opieka jest najwyższej jakości.

anonim, 20.07.2014

Córka uczęszcza już od ponad 1,5 roku do tego przedszkola. Zapisałam, ponieważ mieliśmy placówkę blisko siebie, i po drodze do mojej pracy. Przedszkole jest dość długo otwarte, więc na spokojnie mogę za każdym razem odebrać dziecko. Jeśli zdarza mi się spóźnić, to nie ponoszę żadnych konsekwencji, a panie zawsze uprzejmie podchodzą do takich sytuacji i są w tym przypadku wyrozumiałe. A propos kadry... wyszkolona, widać, że doświadczona, chętna do pracy z dziećmi, również wyrozumiała wobec problemów dziecięcych, czuła i troskliwa. Bardzo podoba mi się ta placówka. Jest kolorowo, czysto i bezpiecznie - niczego więcej mi i mojemu dziecku nie potrzeba. Cieszy mnie indywidualne podejście, elastyczne podejście do zajęć, które są ciągle różnorodne i przez to dzieci się nie nudzą. Kadra jest dobrze nastawiona do dzieci, bo twórczo i kreatywnie, dzięki czemu moja córka jest zadowolona z pobytu w tym miejscu - ciągle opowiada mi o tym, co tym razem panie wymyśliły, w co się bawili. No fajnie. No i córka zaczęła w końcu samodzielnie jeść, a nawet chce po sobie sprzątać. Nie wiem jak Państwo na nią wpłynęli, ale serdecznie dziękuję i polecam wszystkim wymagającym rodzicom, którzy poszukują placówki dla swojej pocieszy.

Paulina Rabińska, 21.06.2014

Polecam wszystkim rodzicom to przedszkole. Poleciła mi je znajoma. Dodatkowo więcej informacji na jego temat uzyskałam z profilu na facebooku. Oferta zajęć jest tu bardzo ciekawa. Moje dziecko może korzystać z zajęć logopedycznych, które są dostosowane do jego potrzeb. Dodatkowo opieka jest tu naprawdę bardzo dobra.

Monika Czechowska, 29.05.2014

Przedszkole bardzo mi się podoba, cały personel jest nastawiony na współpracę z rodzicami, twórczo bawi się z dziećmi zapewniając im spokój i bezpieczeństwo. Jestem zadowolona, że córka ma zapewnione miejsce godne zaufania, w którym doskonale się czuje i nawiązuje kontakty z rówieśnikami. Dodatkowym atutem wg mnie jest codzienna nauka języka. Z trudnością szukałam przedszkola z angielskim na co dzień. Jedynie przedszkole Bajka spełniło moje oczekiwania.

Nadia Wokulska, 22.05.2014

Super przedszkole. Jestem szczęśliwą mamą, ponieważ mam pewność, że moje dziecko jest w dobrych, odpowiedzialnych rękach i co najważniejsze - jest równie szczęśliwe. Zauważyłam, że super otwiera się na innych, jest bardziej pewne siebie. Przedszkole to tak naprawdę uczy życia. Panie są sympatyczne, radzą sobie z problemami dziecięcymi i realizują każdy dzień w taki sposób, żeby spełniać ich oczekiwania. Bardzo cieszę się, ze przedszkole jest tak dobrze zorganizowane. Doceniam jedzenie jakie oferuje w ciągu dnia, że jest zdrowe, smaczne i przede wszystkim mojemu dziecku smakuje. Dziękuję za wsparcie psychologa, który tak ładnie sprawuje kontrolę nad każdym dzieckiem.

Kamila J., 17.04.2014

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 28.03.2014, 14:55
ID firmy: 46
Typ wpisu: wpis bezpłatny

Liczba wyświetleń firmy: 16

Zapytań: 13, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Crazybeaver.net