Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

Mini Przedszkolak

Nowoczesne przedszkole w Warszawie.


Lokalizacja i dane kontaktowe

Wyrzyska 4
02-455 Warszawa

telefon: 502167572
e-mail: jm@miniprzedszkolak.pl

Opinie o firmie

Średnia ocena użytkowników:
5 punktów - na podstawie 8 ocen

To przedszkole naprawdę wyróżnia się na tle innych placówek. Porównywałam oferty zajęć i to przedszkole zdecydowanie wygrywa. To tu moje dziecko może uczyć się nawet języka chińskiego. Jestem absolutną fanką tego przedszkola i bardzo serdecznie polecam je wszystkim rodzicom.

Monika, 26.09.2014

To przedszkole jest fantastyczne. Kadra doskonale dba o rozwój mojego dziecka. Małgosia nie miała problemów z adaptacją. Cieszę się, że oferta zajęć jest tutaj różnorodna, ponieważ dzięki temu moje dziecko może rozwijać się pod każdym względem. Czesne w tej placówce są dość atrakcyjne.

Lucyna, 08.09.2014

Jestem zachwycona tym przedszkolem i mogę je zarekomendować wszystkim rodzicom. Poleciła mi je moja koleżanka i to był strzał w dziesiątkę. Zajęcia odbywają się tutaj w firmie przystępnej dla dzieci, bo poprzez zabawę. Dodatkowo czesne w tej placówce są bardzo przystępne.

Monia, 28.08.2014

To rewelacyjne miejsce dla rozwoju mojego dziecka. O tym przedszkolu mam naprawdę pozytywną opinię. Podobnie jak o pracującej tutaj kadrze. Zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób i moje dziecko jest nimi bardzo zainteresowane. Dawid szczególnie lubi ceramikę oraz spotkania ze sztuką i teatrem.

J., 19.08.2014

Koleżanka z pracy poleciła mi tę placówkę. Jestem zachwycona tym, że moje dziecko bardzo szybko się tu zaadaptowało. W tej placówce rozbudzana jest wrażliwość na piękno przyrody. Dodatkowo jest przygotowywane do rozpoczęcia nauki w szkole.

Jolanta, 18.07.2014

Dzieci nie są tutaj do niczego zmuszane, a panie chętnie uczestniczą w zajęciach i opiekują się dziećmi z troską. Nie raz byłam tego świadkiem.

Małgosia K., 13.06.2014

Dzięki ścisłej współpracy specjalistów, między innymi psychologa i logopedy - moje dziecko otworzyło się na świat, o wadzie wymowy nie ma już ani śladu, a to wszystko dzięki pobytowi córki w tym przedszkolu. Jestem pod ogromnym wrażeniem, bo przedszkole tak naprawę realizuje wszystko, to czego ja nie mogę zrealizować w ciągu dnia, ponieważ pracuje. Jestem nade wszystko wdzięczna całej kadrze za ciągłe wsparcie, zaangażowanie w sytuacji mojej córeczki, która jednak coraz to bardziej przełamuje swoją nieśmiałość. Zapisanie jej do tej placówki było najlepszą decyzją w kierunku jej rozwoju.

IWONA, 19.05.2014

Umieją podejść do dziecka z miłością. Kadra wyszkolona nastawiona na współpracę z rodzicami. Dostosowują się do sugestii. Program realizują sumiennie. Fajnie, że nie tylko skupiają się na zabawie, ale również na nauce.

Dorota F., 23.04.2014

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 18.03.2014, 17:49
ID firmy: 35
Typ wpisu: wpis bezpłatny

Liczba wyświetleń firmy: 12

Zapytań: 13, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Crazybeaver.net