Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

Little Gigants-Mali Giganci

„Drodzy Rodzice,
Żłobek Mali Giganci to w pełni profesjonalny projekt, przewidujący oprócz zadań opiekuńczych, realizację celów wychowawczych oraz edukacyjnych.

Brawo! Codzienne zabawy z językiem angielskim przyczynią się do lepszego i naturalnego poznania tej, niezbędnej w dzisiejszym świecie umiejętności.

Mam nadzieję, że moja rekomendacja pomoże Wam w dokonaniu wyboru najlepszego dla Waszego dziecka".


Lokalizacja i dane kontaktowe

Ul. Bpa H. Bednorza 1
43-200 Pszczyn

telefon: 518 620 631
e-mail: zlobek.pszczyna@maligiganci.eu

Opinie o firmie

Średnia ocena użytkowników:
5 punktów - na podstawie 5 ocen

Warto wybrać ten żłobek. Intensywny rozwój dziecka, stymulowany przez aktywne formy codziennej edukacji, nauka języka angielskiego, warsztaty rozwojowe , to wg mnie największy atut żlobka. Ta placówka zapewnia komfort, bezpieczeństwo i mozliwość poznania siebie samego. Moje dziecko świetnie i szybko się tu zaklimatyzowało.

anna, 15.02.2018

Jestem zadowolona, bo moje dziecko jest zadowolone i szczęśliwe, dzięki temu żłobkowi. Miejsce idealne dla maluchów, które mogą się tu swobodnie rozwijać, poszerzać swoją wiedzę, bawić, uczyć nowych rzeczy, poznawać świat. Jestem mile zaskoczona działalnością tego żłobka. Jest to idealne miejsce dla maluchów. Dużo zabawek, zajęć, atrakcji. Maluchy nie nudzą się tutaj.

Justyna, 27.07.2017

Polecam, bo panuje tutaj super atmosfera! Jakość opieki nad dzieckiem wymaga od człowieka wiele cierpliwości i doświadczenia, a ciocie w żłobku je maja. Można im zaufać. Są kontaktowe , sympatyczne, a warunki jakie panują w żłobku, sprawiają, że dzieci po prostu chętnie zostają w danym miejscu. Sale są kolorowe i wprost stworzone dla maluszków. Jestem zadowolona!

Justyna, 10.07.2017

!Polecam! Żłobek godny zaufania! Indywidualne podejście do dziecka,idealne warunki w żłobku. Komfort, bezpieczeństwo, domowa atmosfera. Warto skorzystać z możliwości zapisu tu swojego dziecka. Podoba mi się to jak opiekunki traktują maluchy. Są pełne zaangażowania, pasji, doświadczenia. Można im zaufać i pozostawić dziecko pod ich opieką!

Iza, 21.05.2017

O taki żłobek mi właśnie chodziło! Nie spodziewałam się, że przyniesie on tyle korzyści i tyle pozytywnych efektów w wychowaniu i i rozwoju mojego dziecka. To wyjątkowy żłobek, ponieważ zapewnia dzieciom doskonałe warunki do rozwoju. Pomaga rozwijać zainteresowania, do tego prowadzone są zajęcia z języka angielskiego. Cieszę się niezmiernie. Z pewnością była to dobra decyzja.

Renata, 20.04.2017

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 03.04.2017, 23:59
ID firmy: 180
Typ wpisu: wpis bezpłatny
Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 22 in /usr/home/crazyb/domains/naszurwis.pl/public_html/details.php on line 284

Zapytań: 13, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Crazybeaver.net