Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

Lingua Franca Szkoła Języków Obcych Aleksandra Chromy

Szkoła Języków Obcych "Lingua Franca" została założona przez Aleksandrę Chromy - lektora jak również praktyka w dziedzinie obsługi klienta. Dla naszej szkoły najważniejszy jest klient - beneficjent kursu. Dzięki pasji i zaangażowaniu w proces nauczania spełniamy jego potrzeby i oczekiwania. Pragniemy by nauka w naszej Szkole dawała radość i zadowolenie oraz aby dostarczała korzyści takich jak: nowe umiejętności, miłą atmosferę, nowe przyjaźnie, szeroko rozumiany rozwój, a ponadto poznawanie świata i podróże. szkoła języków katowice, lingua franca katowice, szkoła języków obcych katowice, nauka języków katowice, lingua franca katowice, katowice szkoła języków obcych, Katowice, Szkoła Podstawowa nr 11 szkoła językowa, Katowice, Szkoła Podstawowa nr 11 lingua franca, Katowice, Szkoła Podstawowa nr 36 szkoła językowaKatowice, Szkoła Podstawowa nr 34 szkoła językowa , Katowice, Szkoła Podstawowa nr 65 szkoła językowa, , Szkoła Podstawowa nr 36 lingua franca, Szkoła Podstawowa nr 34 lingua franca, Szkoła Podstawowa nr 65 lingua franca


Lokalizacja i dane kontaktowe

Kukułek 2A
40-553 Katowice

telefon: 606916980
e-mail: linguafranca@poczta.onet.eu

Opinie o firmie

Średnia ocena użytkowników:
5 punktów - na podstawie 7 ocen

Bardzo dobra szkoła! Córcia chętnie się uczy i podoba jej się atmosfera w trakcie zajęć. Do szkoły językowej na zajęcia moje dziecko chodzi bardzo chętnie. Polecam wszystkim serdecznie!

wiola, 11.03.2015

To wspaniała szkoła! Po zapisaniu tu dziecka już widzę poprawę w postaci poprawionych ocen a minęło dopiero kilka miesięcy. Zdecydowanie polecam!

paula, 04.02.2015

Jestem zadowolona i dumna, że zapisałam dziecko własnie na kurs do Lingua Franca. Efekty kursu zostały uwidocznione w ocenach. Polecam!

Małgorzata Kamińska, 19.01.2015

Tablica interaktywna przynosi fantastyczny efekt. Moje dziecko jest bardziej skupione i zaangażowane. Zajęcia do tego są bardziej atrakcyjne dla mojej pociechy.

ela, 13.12.2014

Bardzo dziękuję za tak fantastyczne zajęcia. Moje dziecko ostatnio wróciło zachwycone, ponieważ wygrało konkurs. Takie atrakcje budzą u dzieci motywację do nauki.

ewa, 13.11.2014

Uważam, że szkoła Lingua Franca w pełni zasługuje na najwyższą ocenę z powodu wysokiego poziomu nauczania, sympatycznych nauczyciele i dobrej ceny. To są powody, dla których doceniam to miejsce i cenię sobie wyszkoloną kadrę. Polecam!

Magdalena Mróż, 25.10.2014

Bardzo dobra szkoła językowa. Zapisałam córkę od września tego roku i bardzo chwali regularne zajęcia. Fakt, faktem - nauczycielka sympatyczna, zawsze chętnie porozmawia na temat postępów, jest elokwentna, widać, że ma podejście do dzieci. Córcia jak na razie zdobywa same 4 z angielskiego, więc jestem zadowolona!

Julita, 04.10.2014

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 06.08.2014, 11:58
ID firmy: 86
Typ wpisu: wpis bezpłatny
Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 23 in /usr/home/crazyb/domains/naszurwis.pl/public_html/details.php on line 284

Zapytań: 14, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Crazybeaver.net