Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

Lingua Franca Szkoła Języków Obcych Aleksandra Chromy

Szkoła Języków Obcych "Lingua Franca" została założona przez Aleksandrę Chromy - lektora jak również praktyka w dziedzinie obsługi klienta. Dla naszej szkoły najważniejszy jest klient - beneficjent kursu. Dzięki pasji i zaangażowaniu w proces nauczania spełniamy jego potrzeby i oczekiwania. Pragniemy by nauka w naszej Szkole dawała radość i zadowolenie oraz aby dostarczała korzyści takich jak: nowe umiejętności, miłą atmosferę, nowe przyjaźnie, szeroko rozumiany rozwój, a ponadto poznawanie świata i podróże. szkoła języków katowice, lingua franca katowice, szkoła języków obcych katowice, nauka języków katowice, lingua franca katowice, katowice szkoła języków obcych, Katowice, Szkoła Podstawowa nr 11 szkoła językowa, Katowice, Szkoła Podstawowa nr 11 lingua franca, Katowice, Szkoła Podstawowa nr 36 szkoła językowaKatowice, Szkoła Podstawowa nr 34 szkoła językowa , Katowice, Szkoła Podstawowa nr 65 szkoła językowa, , Szkoła Podstawowa nr 36 lingua franca, Szkoła Podstawowa nr 34 lingua franca, Szkoła Podstawowa nr 65 lingua franca


Lokalizacja i dane kontaktowe

Ul. Nasypowa 16
40-551 Katowice

telefon: 606916980
e-mail: linguafranca@poczta.onet.eu

Opinie o firmie

Średnia ocena użytkowników:
4.625 punktów - na podstawie 8 ocen

obav8H yvtusfkaqykx, [url=http://xdgmzdcnezui.com/]xdgmzdcnezui[/url], [link=http://wktrkqmbxdel.com/]wktrkqmbxdel[/link], http://jefjqhuckuts.com/

aoupfva, 09.04.2015

Cenię sobie tę szkołę, ponieważ tutaj zajęcia są bardzo ciekawe. To miejsce udowadnia, że zajęcia z angielskiego nie muszą być nudne. Synek jest naprawdę zadowolony a ja rzeczywiście widzę efekty.

Ola, 11.03.2015

Konkursy na wymowę oraz quizy na wiedzę to prawdziwa rewelacja. Synek chce być najlepszy i ma motywację do nauki. Polecam tę szkołę!

Magda, 04.02.2015

Jestem zadowolona z tej szkoły. Pracuje tutaj wykwalifikowana kadra. Wspaniali, kompetentni i doświadczeni lektorzy. Moje dzieci chodzą na osobne kursy i bardzo sobie chwalą naukę.

Julia, 19.01.2015

Wykorzystanie wielu zmysłów w procesie nauczania języka u mojego dziecka przynosi fantastyczny efekt. Cieszę się, że wybrałam właśnie tę szkołę i mogę wystawić jej pozytywny komentarz.

daria, 13.12.2014

Moje dziecko teraz z chęcią bierze udział w zajęciach z angielskiego. W poprzedniej szkole zajęcia nie były prowadzone w tak atrakcyjny sposób. A tutaj w trakcie zajęć pojawiają się motywy bajkowe.

Jola, 13.11.2014

Jestem dumna, że moje dziecko chodzi do tej szkoły językowej. Kurs prowadzony jest bardzo sumiennie, a dzieciaki bardzo lubią klimat w czasie zajęć - zawsze wychodzą pozytywnie zakręcone i pełne energii. Córka zdobyła nowe umiejętności językowe

Elwira, 25.10.2014

Szkoła Lingua Franca pomogła mojej córce oswoić się z nowym językiem. Miała spore trudności z nauką w szkole, aczkolwiek tutaj otrzymała ogromne wsparcie i pomoc. Wyszkolona kadra angażuje się w naukę języka, co jest wg mnie godne polecenia!

Aneta Wiktorowicz, 04.10.2014

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 06.08.2014, 11:57
ID firmy: 83
Typ wpisu: wpis bezpłatny
Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 23 in /usr/home/crazyb/domains/naszurwis.pl/public_html/details.php on line 284

Zapytań: 14, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Crazybeaver.net