Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

Lider Plac Zabaw

Miasta
Staramy się szerzyć radość i szczęście wśród najmłodszych, dlatego nasze place zabaw znajdują się w całym kraju. Odwiedź nas będąc nad morzem – znajdujemy się w Gdyni, Gdańsku i Łebie. Nieustannie rozszerzamy swoją działalność, dlatego też jesteśmy obecni w Poznaniu, Łebie, Zielonej Górze i Warszawie. Pomagamy w organizacji urodzinek dla najmłodszych!

Galeria
Sprawdź, jak wyglądają nasze atestowane place zabaw. Są starannie wykonane, tak aby dzieci mogły bawić się w bezpiecznych warunkach. Mamy między innymi małpi gaj, labirynty, baseny z kulkami i gokarty. Sprawdź nasz atestowany placach zabaw!

Oferta specjalna
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zarówno najmłodszych, jak i rodziców, nieustannie staramy się rozwijać naszą ofertę. Euro Lider to nie tylko plac zabaw, ale również miejsce integracji, ponieważ możemy zorganizować urodziny dla Twojego dziecka. Dowiedz się więcej o naszej specjalnej ofercie.


Lokalizacja i dane kontaktowe

Bydgoska
64-920 Piła

telefon: 606 357 499
e-mail: euro.lider@wp.pl

Opinie o firmie

Średnia ocena użytkowników:
5 punktów - na podstawie 4 ocen

Polecam! Dziecko traktowane jest bardzo indywidualnie i mimo ilości maluchów, każde jest ważne. dużo atrakcji. Moja córka uwielbia zostawiać w tym placu zabaw

Maria, 09.05.2018

Polecam! Córka zachwycona! Pierwszy raz zostawiłam ją w tym placu zabaw. Z początku miałam obawy, bo plac zabaw jest duży i bałam się jak opiekunki sobie poradzą, ale wszystko było ok. Jestem zadowolona.

Ewa, 30.03.2018

Organizacja imprezy urodzinowej na 6! Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru. Uważam, że Euro Lider, to sprawdzone place zabaw w dobrym stylu Nowocześnie, kolorowo, a obsługa potrafi zorgnizować urodziny od A do Z. Opieka profesjonalna.

Iwona, 15.03.2018

Polecam! Moc atrakcji, zabaw, niespodzianek. Dzieci nie mają prawa sie tu nudzić:) Jestem zadowolona. Za każdym razem kiedy zostawiam tu dziecko jestem pewna, że jest ono w bezpiecznych , dobrych rękach i dobrze się bawi.

Marta, 15.02.2018

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 23.01.2018, 09:40
ID firmy: 219
Typ wpisu: wpis bezpłatny
Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 22 in /usr/home/crazyb/domains/naszurwis.pl/public_html/details.php on line 284

Zapytań: 13, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Crazybeaver.net