Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

Lider Plac Zabaw

Miasta
Staramy się szerzyć radość i szczęście wśród najmłodszych, dlatego nasze place zabaw znajdują się w całym kraju. Odwiedź nas będąc nad morzem – znajdujemy się w Gdyni, Gdańsku i Łebie. Nieustannie rozszerzamy swoją działalność, dlatego też jesteśmy obecni w Poznaniu, Łebie, Zielonej Górze i Warszawie. Pomagamy w organizacji urodzinek dla najmłodszych!

Galeria
Sprawdź, jak wyglądają nasze atestowane place zabaw. Są starannie wykonane, tak aby dzieci mogły bawić się w bezpiecznych warunkach. Mamy między innymi małpi gaj, labirynty, baseny z kulkami i gokarty. Sprawdź nasz atestowany placach zabaw!

Oferta specjalna
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zarówno najmłodszych, jak i rodziców, nieustannie staramy się rozwijać naszą ofertę. Euro Lider to nie tylko plac zabaw, ale również miejsce integracji, ponieważ możemy zorganizować urodziny dla Twojego dziecka. Dowiedz się więcej o naszej specjalnej ofercie.


Lokalizacja i dane kontaktowe

Bydgoska
64-920 Piła

telefon: 606 357 499
e-mail: euro.lider@wp.pl

Opinie o firmie

Średnia ocena użytkowników:
5 punktów - na podstawie 14 ocen

Jestem pozytywnie zaskoczona. Pierwszy raz zostawiłam tu swoje dziecko i nie żałuję. Córka była zachwycona i nie chciała wracać do domu. Duży i nowoczesny plac zabaw.

Nina, 14.12.2018

Super miejsce dla dzieci. Najlepsza bawialnia, jaką dotychczas spotkałam. Kolorowo, radośnie, bezpiecznie i przede wszystkim pod okiem opiekunek

Wiktoria, 27.11.2018

Fantastyczna zabawa! Dzieciaki są zawsze zadowolone kiedy je zostawiam w tym miejscu zabaw. Ale co się dziwić? Miejsce jest naprawdę magiczne.

Lidia, 19.11.2018

Nie mam zastrzeżeń. Wspaniałe opiekunki na miejscu. Plac zabaw kreatwny, rozwijający wyobraźnie dzieci. Cieszę się, że mamy w mieście taki plac zabaw!

Iza, 10.09.2018

Zostawiam tu dziecko z pełną świadomością i spokojem, bo wiem że opiekunki są bardzo rozsądne i znają się na dzieciach. Ponadto nigdzie nie ma tak kolorowego i atrakcyjnego placu zabaw.

Jagoda, 27.08.2018

Fantastyczne miejsce dla dzieci. Polecam również organizację urodzin w tym placu zabaw. Mnóstwo, naprawdę mnóstwo atrakcji i możliwości dla dzieci!

Ewa, 08.08.2018

Zdecydowanie najlepszy plac zabaw w mieście. Mogę go polecać non stop , bo to jedyne miejsce, gdzie dzieci są pod dobrą opieką. Jestem bardzo zadowolona :)

Ewa, 20.07.2018

Zdecydowanie najlepszy plac zabaw w mieście. Przede wszystkim opieka nad dzieckiem jest profesjonalne. Panie są doświadczone i naprawdę bawią się z dziećmi,a nie siedzą i nie piją kawek.

Anna, 06.07.2018

Bardzo ciekawy plac zabaw. Konstrukcja robi wrażenie. Jest to nie tylko wspaniałe miejsce do zabawy, ale również idealne do pozostawienia dziecka pod opieką profesjonalistów.

Nina, 28.06.2018

Bardzo dziękujemy za organizację urodzin naszego dziecka. Naprawdę nie spodziewaliśmy się, że będzie to tak wielka rzecz. Zadbaliście o każdy szczegół, a niespodzianka naprawdę się udała. Córka była przeszczęśliwa!

Sonia, 04.06.2018

Polecam! Dziecko traktowane jest bardzo indywidualnie i mimo ilości maluchów, każde jest ważne. dużo atrakcji. Moja córka uwielbia zostawiać w tym placu zabaw

Maria, 09.05.2018

Polecam! Córka zachwycona! Pierwszy raz zostawiłam ją w tym placu zabaw. Z początku miałam obawy, bo plac zabaw jest duży i bałam się jak opiekunki sobie poradzą, ale wszystko było ok. Jestem zadowolona.

Ewa, 30.03.2018

Organizacja imprezy urodzinowej na 6! Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru. Uważam, że Euro Lider, to sprawdzone place zabaw w dobrym stylu Nowocześnie, kolorowo, a obsługa potrafi zorgnizować urodziny od A do Z. Opieka profesjonalna.

Iwona, 15.03.2018

Polecam! Moc atrakcji, zabaw, niespodzianek. Dzieci nie mają prawa sie tu nudzić:) Jestem zadowolona. Za każdym razem kiedy zostawiam tu dziecko jestem pewna, że jest ono w bezpiecznych , dobrych rękach i dobrze się bawi.

Marta, 15.02.2018

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 23.01.2018, 09:40
ID firmy: 219
Typ wpisu: wpis bezpłatny
Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 21 in /usr/home/crazyb/domains/naszurwis.pl/public_html/details.php on line 284

Zapytań: 13, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Crazybeaver.net