Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

Klub Sportowy Alpino

Swoboda, wolność oraz przełamywanie wszystkich barier. Sprawiamy, że rzeczy niemożliwe stają się możliwe, zapewniamy zabawę poprzez sport i odwrotnie. Pomagamy osiągać sukces sportowy i zawodowy przez pasję, spontaniczność i systematyczny trening. Dążymy do celu z odwagą i spokojem.

Klub sportowy ALPINO powstał w 2005 roku z inicjatywy rodziców, dzieci oraz sportowców miasta Katowice. Głównym celem naszego klubu jest organizowanie zajęć, szkolenie dzieci i młodzieży oraz propagowanie zdrowego, pełnego ruchu i sportu trybu życia z uwzględnieniem aktywnego rozwoju.


Lokalizacja i dane kontaktowe

Baranowicza 8
40-688 Katowice

telefon: 605 429 207
e-mail: alpino@alpino.pl

Opinie o firmie

Średnia ocena użytkowników:
5 punktów - na podstawie 2 ocen

Bardzo dobry klub sportowy. Moje dziecko z chęcią chodzi na lekcje jazdy na nartach. Widzę, że postępy robi duże. Myśle, że to kwestia odpowiednio dobranego instruktora.

Ilona, 09.02.2018

Warto zapisać dziecko na kurs narciarstwa. wiem to z własnego doświadczenia. Dziecko może wiele się nauczyć w ramach takich lekcji. Szczególnie jeśli naprawdę go ciągnie do tego sporu. Dzięki regularnym lekcjom z trenerem nasze dziecko osiąga sukcesy w różnych rozgrywkach. Jesteśmy dumni.

Monika, 02.02.2018

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 09.01.2018, 09:58
ID firmy: 213
Typ wpisu: wpis bezpłatny
Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 23 in /usr/home/crazyb/domains/naszurwis.pl/public_html/details.php on line 284

Zapytań: 14, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Crazybeaver.net