Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

Klub Sportowy Alpino

Swoboda, wolność oraz przełamywanie wszystkich barier. Sprawiamy, że rzeczy niemożliwe stają się możliwe, zapewniamy zabawę poprzez sport i odwrotnie. Pomagamy osiągać sukces sportowy i zawodowy przez pasję, spontaniczność i systematyczny trening. Dążymy do celu z odwagą i spokojem.

Klub sportowy ALPINO powstał w 2005 roku z inicjatywy rodziców, dzieci oraz sportowców miasta Katowice. Głównym celem naszego klubu jest organizowanie zajęć, szkolenie dzieci i młodzieży oraz propagowanie zdrowego, pełnego ruchu i sportu trybu życia z uwzględnieniem aktywnego rozwoju.


Lokalizacja i dane kontaktowe

Baranowicza 8
40-688 Katowice

telefon: 605 429 207
e-mail: alpino@alpino.pl

Opinie o firmie

Średnia ocena użytkowników:
5 punktów - na podstawie 8 ocen

Nie sądziłam, ze moje dziecko tak szybko przekona się do sportu. Klub Alpino to doskonałe miejsce do rozpoczęcia nowej przygody ze sportem. POLECAM

Katarzyna, 06.06.2018

Zajęcia jazdy na rolkach robią wrażenie na mojej córce, która świetnie się bawi, rozładowuje emocje i otwiera sie na inne dzieci. Same plusy. Super organizacja zajęć.

Julia, 15.05.2018

Jak nauka jazdy na nartach to tylko z Klubem Alpino! Mają najlepszych instruktorów i najlepsze warunki do nauki. Zapewniają bezpieczeństwo i bezstresową atmosferę, a nie ukrywam, że to dla dziecka i dla mnie jako mamy jest bardzo ważne.

Olga, 13.04.2018

Polecam! Syn chodzi na narty. Jest bardzo zadowolony, szczególnie, że i syn i ja widzimy postępy. Ciągle uczy się czegoś nowego. Jestem dumny.

Kamil, 26.03.2018

Syn chodzi na lekcje już jakiś czas. Z początku obawiałam się, czy będzie to bezpieczny sport, ale jednak okazało się, że mają swietnego instruktora. Narty, to dla mojego syna ciekawa opcja i nowe hobby!

Klaudia J., 13.03.2018

Córka jest zachwycona nartami! Widać, że ktoś tu naprawdę potarfi uczyć i motywować dzieci do działania, aktywności fizycznej. Super. Klub jest dobrze zorganizowany.

Gosia, 27.02.2018

Bardzo dobry klub sportowy. Moje dziecko z chęcią chodzi na lekcje jazdy na nartach. Widzę, że postępy robi duże. Myśle, że to kwestia odpowiednio dobranego instruktora.

Ilona, 09.02.2018

Warto zapisać dziecko na kurs narciarstwa. wiem to z własnego doświadczenia. Dziecko może wiele się nauczyć w ramach takich lekcji. Szczególnie jeśli naprawdę go ciągnie do tego sporu. Dzięki regularnym lekcjom z trenerem nasze dziecko osiąga sukcesy w różnych rozgrywkach. Jesteśmy dumni.

Monika, 02.02.2018

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 09.01.2018, 09:58
ID firmy: 213
Typ wpisu: wpis bezpłatny
Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 22 in /usr/home/crazyb/domains/naszurwis.pl/public_html/details.php on line 284

Zapytań: 14, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Crazybeaver.net