Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

Integracyjne Językowe Przedszkole Montessori,Klub Malucha i Żłobek

Nowoczesne przedszkole we Warszawie.


Lokalizacja i dane kontaktowe

Ul. Nenufarów 8
04-958 Warszawa

telefon: 608152688
e-mail: anioł[email protected]

Opinie o firmie

Średnia ocena użytkowników:
5 punktów - na podstawie 12 ocen

Profesjonalizm w opiece, elokwencja w kontakcie z rodzicem i odpowiedzialność w kontakcie z dzieckiem. Godne pochwały.

Emilia, 29.11.2014

Jestem dumna, że moje dziecko uczęszcza do przedszkola, które stosuje nowoczesne metody nauczania i przygotowywania do edukacji szkolnej.

Ewelina Kowalska, 07.11.2014

Pani Karolina i Agnieszka doskonale opiekują się moją pociechą. Zajęcia w tym przedszkolu są naprawdę super sprawą. Rozbudzają wyobraźnię mojego dziecka i zdolności manualne. Kolejnym atutem tej placówki jest jej ekstra wyposażenie.

Magda, 17.10.2014

Nowe dzieci zostały w przedszkolu przyjęte z wielką miłością. Dziękuję paniom za pomoc,wsparcie, zaangażowanie i troskę jaką otaczacie mojego synka. Jak najbardziej POLECAM!

Elwira K., 06.10.2014

Chcę powiedzieć kilka słów o tym przedszkolu. To tutaj moje dziecko zaadaptowało się bez problemów. Grupa rówieśnicza to przyjaźnie nastawione dzieci, a kadra ma do nich doskonałe podejście. Dodatkowo czesne nie są tu wysokie, a oferta zajęć umożliwia mojemu dziecku rozwój we wszystkich sferach.

Dagmara, 19.08.2014

Moja koleżanka z pracy polecała mi tę placówkę. To był super pomysł. Jest to miejsce znakomicie dostosowane do potrzeb dzieci. Dodatkowo grupa rówieśnicza jest tu miła i przyjazna. Moja córka szybko poczuła się tutaj jak w domu i teraz chętnie chodzi do przedszkola

Natalia Sbczak, 19.08.2014

To przedszkole poleciła mi koleżanka. Jestem bardo zadowolona, że zapisałam tu moje dziecko. Ciekawe zajęcia sprawiają, że codziennie dowiaduje się ono nowych rzeczy. Dodatkowo w przedszkolu nie ma czasu na nudę i tęsknotę za domem. W przedszkolu organizowane są też ciekawe uroczystości.

Arleta Mikołajczak, 30.07.2014

W tym przedszkolu moje dziecko ma doskonałą opiekę. Jestem zachwycona kadrą, która dba o moje dziecko. Dodatkowo codzienne zajęcia są ciekawe. Moje dziecko uczestniczy także w zajęciach z tańca oraz gimnastyki korekcyjnej. Dodatkowo realizowane są tu programy znakomicie wspierające rozwój mojego dziecka.

Maria B., 20.07.2014

Zajęcia z ceramiki i rytmiki moje dziecko wprost uwielbia. Dodatkowo dzięki programowi adaptacyjnemu bez problemu przystosowało się do nowej sytuacji. Program zajęć jest naprawdę bogaty i wykorzystuje sprawdzone metody wspierające rozwój dziecka. Dodatkowo czesne są tu bardzo przystępne.

Anna, 20.06.2014

Jestem pod ogromnym wrażeniem tej placówki. Polecam ją wszystkim rodzicom. Czesne nie są tu wysokie, a opieka jest naprawdę znakomita. To bardzo dobre rozwiązanie bo dzięki niemu mogę łączyć macierzyństwo oraz pracę zawodową. Moje dziecko jest tutaj naprawdę szczęśliwe i chętnie tu przychodzi.

Anna Kozłowicz, 29.05.2014

Jestem zachwycona tym przedszkolem. Czesne są tu naprawdę niewielkie. Realizowanych jest tu wiele ciekawych programów, które pomagają dzieciom harmonijnie się rozwijać. Dodatkowo moje dziecko może uczestniczyć w ciekawych zajęciach. Kadra znakomicie potrafi poradzić sobie z dziećmi i ma do nich znakomite podejście.

Barbara , 24.05.2014

JESTEM POD WIELKIM WRAŻENIEM ZAANGAŻOWANIA PERSONELU PRZEDSZKOLNEGO W NAUCZANIE I OPIEKĘ NAD DZIEĆMI. PANIE PRACUJĄCE W PRZEDSZKOLU JUŻ NIE RAZ POKAZAŁY JAK WIELKIM DOŚWIADCZENIEM, WIEDZĄ I UMIEJĘTNOŚCIAMI DYSPONUJĄ. CÓRKA UCZĘSZCZA DO TEGO PRZEDSZKOLA JUŻ PRAWIE 2 LATA. PRZYSZŁA JAKO NIEŚMIAŁA, WRAŻLIWA DZIEWCZYNKA, A DZIŚ STAŁA SIĘ DZIEWCZYNKĄ PEWNĄ SIEBIE, BARDZIEJ KONTAKTOWĄ I BEZPOŚREDNIĄ. JESTEM ZADOWOLONA, ŻE MOGĘ NA PANIE ZAWSZE LICZYĆ, ŻE PANI DYREKTOR JEST TAKA OTWARTA NA NOWE PROPOZYCJE ZE STRONY RODZICÓW I ŻE Z NAMI WSPÓŁPRACUJE. PRZEDSZKOLE JEST PIĘKNIE ZAARANŻOWANE JEST CZYSTO O STERYLNIE, A CO NAJWAŻNIEJSZE BEZPIECZNIE. PANI KAROLINA, JAKO WYCHOWAWCZYNI NASZEJ GRUPY TO WSPANIAŁA, PRZEMIŁA PRZEDSZKOLANKA. DOSKONALE RADZI SOBIE Z DZIEĆMI, DBA I TROSZCZY SIĘ, A CO NAJWAŻNIEJSZE WIDAĆ, ŻE TO KOCHA. BARDZO CENIĘ SOBIE PAŃSTWA ZAANGAŻOWANIE, JAKIE WKŁADACIE W OPIEKĘ NA DZIEĆMI. JESTEM WZRUSZONA WIELOMA POSTAWAMI PAŃSTWA I TYM JAK CIEPŁY DOM ZAPEWNILIŚCIE MOJEMU DZIECKU. DLA MOJEGO DZIECKA - DZIĘKI PAŃSTWU TO WŁAŚNIE DOM. POLECAM!

Hanna L., 09.04.2014

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 24.03.2014, 08:58
ID firmy: 38
Typ wpisu: wpis bezpłatny

Liczba wyświetleń firmy: 14

Zapytań: 13, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Michał Bollin