Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

Egida Szkoła Języków Obcych

Od 1994 r. Szkoła Języków Obcych Egida oferuje profesjonalne kursy języków: angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania, naszą specjalnością są kursy przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego, matury oraz egzaminów FCE i CAE. W regularnych odstępach czasu w grupach o poziomie zaawansowania wyższym od A1 zajęcia konwersacyjne prowadzą zatrudnieni przez Egidę nauczyciele obcokrajowcy – native- speakerzy.


Lokalizacja i dane kontaktowe

ul. Wałowa 5
44-300 Wodzisław Śląski

telefon: 788997121
e-mail: poczta@urodomania.eu

Opinie o firmie

Średnia ocena użytkowników:
5 punktów - na podstawie 1 ocen

Indywidualne podejście do ucznia, świetna atmosfera, profeska jeśli chodzi o organizację zajęć i naukę. Uważam że w szkole Egida lektorzy podchodzą do uczniów wyjątkowo. Traktują wszystkich na równi i starają się pomóc w każdej sprawie. Można liczyć tutaj na ludzką pomoc. Zajęcia prowadzone są rzetelnie, wedle danej tematyki. Moje dziecko zawsze wychodzi z zajęć zadowolone i pełne entuzjazmu. To dla mnie dużo znaczy. Polecam!

Basia, 20.06.2015

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 12.05.2015, 09:59
ID firmy: 114
Typ wpisu: wpis bezpłatny
Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 23 in /usr/home/crazyb/domains/naszurwis.pl/public_html/details.php on line 284

Zapytań: 14, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Crazybeaver.net