Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

Edu- Nocze s. c. A. Nowakowska, B. Czech, P. Nowakowski

Nowoczesna placówka w Krakowie


Lokalizacja i dane kontaktowe

ul. Środkowa 12/21
31-436 Kraków

telefon: 505099515
e-mail: [email protected]

Opinie o firmie

Średnia ocena użytkowników:
5 punktów - na podstawie 12 ocen

Córka chodzi i jest zadowolona z przedszkola, polubiła przedszkolanki. Cieszę się, że panie nie krzyczą na dzieci i bawią się z dziećmi.

Patryk, 29.11.2014

W przedszkolu panuje ciepła, rodzinna atmosfera. Przedszkolanki dbają o czystość, bezpieczeństwo i komfort. To się ceni.

Natalia, 07.11.2014

Najlepsze przedszkole w Krakowie. Domowa atmosfera i indywidualne podejście do dziecka sprawiło, że całkowicie przekonałam się do tego przedszkola. Jestem zadowolona.

Małgosia, 27.10.2014

Pozytywne opinie na temat tej placówki, które znalazłam za pośrednictwem Internetu zachęciły mnie do zapisania tutaj mojego dziecka. Dzięki zajęciom z logopedą moje dziecko mówi wyraźniej. Jestem też pod wrażeniem zajęć z dogoterapii oraz nauki gry w szachy i tańca nowoczesnego.

rodzic, 06.10.2014

Chcę wszystkim gorąco zarekomendować tę placówkę. Podstawa programowa realizowana jest naprawdę w bardzo przystępny sposób. Dodatkowo tutaj moje dziecko ma możliwość codziennej nauki języka angielskiego. Także zajęcia z bajkoterapii oraz z ruchu rozwijającego metodą Sherborne są wspaniałe.

Agata, 19.08.2014

Mam pozytywne zdanie na temat tego przedszkola. Znajduje się ono w pobliżu mojego domu. Moje dziecko nie miało problemów z adaptacją. Grupa rówieśnicza jest bardzo przyjazna, a kara posiada doskonałe wykształcenie i świetne podejście do dzieci. Wyżywienie jest tu zawsze świeże i pyszne.

Gabrysia, 19.08.2014

Polecam wszystkim tę placówkę. Dzięki niej mogę be trudu pracować i zajmować się dzieckiem. Bardzo bogata oferta zajęć sprawia, że moje dziecko nie ma czasu na nudę. Wykształcony personel posiada znakomite podejście do dzieci. Dodatkowo płatne zajęcia są bardzo interesujące.

Jolanta, 30.07.2014

Podoba mi się to przedszkole. Wiele pozytywnych opinii słyszałam na jego temat. Wszystkie okazały się prawdziwe. Opieka logopedy oraz dogoterapia i robotyka to tylko część oferty tej placówki. Moje dziecko jest tu naprawdę szczęśliwe. Dodatkowo może bawić się z rówieśnikami.

Martyna, 20.07.2014

W tym przedszkolu moje dziecko nie tylko uczy się nowych rzeczy, lecz jeszcze bawi z innymi dziećmi. Zajęcia prowadzone są tu specjalistycznymi metodami, których zadaniem jest lepsze wspieranie rozwoju dziecka. Czesne są tu naprawdę bardzo atrakcyjne. Dodatkowo wiem, że moje dziecko jest tu bezpieczne.

Agnieszka, 20.06.2014

Jestem zachwycona, że zapisałam tutaj moje dziecko. To przedszkole jest znakomite. Atrakcyjne i różnorodne zajęcia pozwalają mojemu synkowi rozwijać się pod każdym względem. Personel posiada znakomite kwalifikacje oraz podejście do dzieci. Ceny są tu naprawdę bardzo atrakcyjne.

Zatroskana mama, 29.05.2014

Wszystkim rodzicom bardzo gorąco polecam to przedszkole. Jestem niezwykle zadowolona, że zdecydowałam się zapisać tu moje dziecko. Wiem, że podczas mojej nieobecności jest pod dobrą opieką i uczestniczy w bardzo ciekawych zajęciach, które rozwijają jego wyobraźnię. Czesne nie są wysokie.

Marzena Pytewska, 24.05.2014

Niesamowite miejsce. Bardzo rodzinna, ciepła atmosfera pozytywnie wpłynęła na podejście mojego dziecka do tego miejsca. Placówka nowoczesna, ciepła i kolorowa, pożytecznie organizuje dzieciom czas w oparciu o zabawy edukacyjne. Jestem w pełni zadowolona, że moja córka jest w grupie wspaniałych dzieciaków, nad którymi opiekę sprawuje ktoś naprawdę odpowiedzialny i zaangażowany. Indywidualnie podchodzi się do dziecka, dba się o niego jak o każde inne. Panie nie faworyzując dzieci, każde traktują tak samo dobrze i z miłością. Niesamowity klimat sprawia, że nawet rodzicom jest tam dobrze. Jako troskliwa mama jestem spokojna kiedy zostawiam tam swojego maluszka. Gdybym miała wybierać znów przedszkole, z całą pewnością wybrałabym właśnie ponownie Edu Nocze. Polecam!

Julia N., 09.04.2014

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 27.03.2014, 22:17
ID firmy: 45
Typ wpisu: wpis bezpłatny

Liczba wyświetleń firmy: 14

Zapytań: 13, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Michał Bollin