Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

Bezpłatne warsztaty dla rodziców i dzieci podczas Europejskiego Festiwalu Smaku w Lublinie!

W dniach 6-8 września w Lublinie odbędzie się Europejski Festiwal Smaku. W ramach imprezy organizowane będą koncerty, wystawy, konkursy i pokazy kulinarne oraz bezpłatne warsztaty „Smakuj życie wszystkimi zmysłami”, których współorganizatorem jest Unlimited Group Polska. Wydarzenia będą miały miejsce w centrum Lublina, m.in. na Zamku Lubelskim, Starym Mieście oraz na Błoniach pod Zamkiem.

Wśród atrakcji 5. Europejskiego Festiwalu Smaku znajdą się pokazy kulinarne i degustacje produktów oraz potraw regionalnych. W różnych punktach miasta będzie można skosztować przysmaków pochodzących zarówno z Lubelszczyzny, jak i całej Europy. Zawodowi kucharze zmierzą się w konkursie „Lubelskie Smaki”. Uczestnicy będą mieli też okazję wziąć udział w koncertach skupiających się w tym roku na muzyce bałkańskiej oraz wystawach fotograficznych i spotkaniach z ciekawymi osobami, m.in. Robertem Makłowiczem czy Tadeuszem Rolke, który razem z Leszkiem Mądzikiem poprowadzi warsztaty fotograficzne.

Program tegorocznej edycji Europejskiego Festiwalu smaku obejmuje też cykl bezpłatnych warsztatów i wykładów „Smakuj życie wszystkimi zmysłami”. Poświęcone one będą zagadnieniom związanym z rozwojem osobistym i zdrowym trybem życia. Zajęcia prowadzić będą najlepsi trenerzy, lekarze i dietetycy z kraju i zagranicy. W ramach panelu „Radość dziecka” Magdalena Kęsy i Natalia Jach poprowadzą zabawy i zajęcia dla najmłodszych. Rodzice będą mogli odwiedzić też wykład Piotra Szczerkowskiego „Świadomy rodzic = Szczęśliwe dziecko”.

Osoby odwiedzające warsztaty będą miały okazję obejrzeć też Hipnoshow – pokaz hipnozy w wykonaniu Jurija Mokriszczewa oraz Firewalking – inspirujący wykład Pawła Mroza zakończony przejściem po rozżarzonych do 650 st węglach. Gościem specjalnym będzie Colin P. Sisson (www.colinsisson.com), nauczyciel rozwoju osobistego z Nowej Zelandii i autor bestsellerów „Wewnętrzne przebudzenie” oraz „Podróż w głąb siebie”. Bezpłatne warsztaty będą okazją do poznania inspirujących ludzi, którzy pomogą zadbać nie tylko o ciało, ale i ducha.

 

Jak zapisać się na bezpłatne warsztaty?

Wszyscy zainteresowani mogą zapisywać się już dziś, wysyłając e-mail na adres: [email protected] W wiadomości prosimy o podanie imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz nazwy warsztatów. Wstęp wolny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej współorganizatora warsztatów Unlimited Group Polska http://cs.unlimitedgroup.pl/europejski-festiwal-smaku-wydarzenia.html oraz na Facebooku https://www.facebook.com/events/510951745627011/.


Galeria zdjęć

comments powered by Disqus

Zapytań: 11, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Michał Bollin