Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

Anna Kamrowska Języki Katowice

Firma Języki Katowice oferuje usługi językowe w zakresie nauczania, szkoleń, jak i tłumaczeń. Specjalizujemy się w językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim i rosyjskim. Oferujemy nauczanie indywidualne i kursy w małych i średniej wielkości grupach dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzimy kursy z języka ogólnego i specjalistycznego, jak również kursy przygotowawcze i egzaminacyjne. Organizujemy szkolenia dostosowane do potrzeb uczestników i przy uwzględnieniu ich zaawansowania językowego oraz czasu jakim dysponują. Świadczymy również usługi tłumaczeniowe zarówno ustne jak i pisemne, w tym uwierzytelnione. Przedstawiamy Państwu ciekawą ofertę, zapewniając konkurencyjne ceny i dogodne warunki współpracy.
Kur


Lokalizacja i dane kontaktowe

ul. Sikorskiego 24 lok. 73
40-282 Katowice

telefon: 792 281 817
e-mail: info@jezyki.katowice.pl

Opinie o firmie

Średnia ocena użytkowników:
4.3636363636364 punktów - na podstawie 11 ocen

wh0cd268227 buy viagra online

Judithnaf, 23.04.2017

Szkoła językowa wspaniała. Moim zdaniem najlepsza w okolicy. Do tego zajęcia dla przedszkolaków prowadzone są w przystępny dla nich sposób.

Ania, 20.06.2015

bshCqB qeppiknsqltd, [url=http://fmunmkqgpmwc.com/]fmunmkqgpmwc[/url], [link=http://odggsetyygxy.com/]odggsetyygxy[/link], http://ynnthlhelgfe.com/

kygglcznxnp, 07.05.2015

Jak najbardziej się zgadzam. Kurs dla dzieci w wieku przedszkolnym jest po prostu niesamowity. Fajny sposób na rozszerzenie tego, czego moje dziecko uczy się w przedszkolu. Do tego zajęcia naprawdę ciekawie prowadzone. Polecam wszystkim rodzicom.

Ela, 30.04.2015

Bardzo jestem zadowolona z kursu języka angielskiego. Syn chodzi regularnie na zajęcia i wyraźnie poprawił oceny w szkole. Bardzo podoba mnie się to, że podchodzi się tutaj do dziecka i nauki danego ucznia indywidualnie, że kontrolują postępy uczniów i starają się zapewnić komfortowe warunki do nauki. Szkoła zapewnia wysoką jakość nauczania i dba o to, by dzieci podczas zajęć przede wszystkim czerpały radość. Ewidentnie przekonuje mnie takie podejście i nastawienie, a więc szczerze polecam wszystkim rodzicom, którzy chcą zapisać swoje dziecko na kurs językowy.

Elżbieta, 16.04.2015

Córcia jest bardzo zadowolona z kursu. Naprawdę fajne podejście do przedszkolaków. Moje dziecko jest bardzo zmotywowane i chętnie uczy się języka obcego. Tę szkołę mogę zdecydowanie polecić.

Mirka, 02.03.2015

Pani Ania doskonale wie jak zainteresować dziecko językiem obcym. Jestem jej bardzo wdzięczna. Córeczka lubi te zajęcia.

ewa, 15.01.2015

Jestem pod wrażeniem! Córcia bardzo ładnie już mówi po angielsku. Metoda Teddy Eddie świetnie się spisuje w życiu codziennym. Córka zdobywa z każdą lekcją umiejętności językowe. Polecam!

Malwina, 17.12.2014

Uważam, że to jedyna szkoła językowa w Katowicach, która tak bardzo otwiera się na dzieci i ma po prostu podejście do nauki. Córka chodziła, a raczej próbowała chodzić na inne kursy w Katowicach, ale w żadnym nie czułam się tak dobrze jak tutaj. To wg mnie najlepsza rekomendacja tego miejsca.

Natalia, 26.11.2014

Niesamowita szkoła. Zapisałam córkę na kurs do nich, ponieważ wydawała mi się być to placówka prestiżowa i odpowiedzialna. W praktyce okazało się, że naprawdę fajnie realizują program, chętnie pomagają dzieciom w lekcjach, lekcje nie są prowadzone na sucho. Tematyka jest różnorodna, a efekty - widoczne po każdej lekcji. Polecam!

Maria, 27.10.2014

Prestiżowa szkoła językowa, mają wiedzę doświadczenie i podejście do małych odbiorców. Córcia chwali sobie kurs z języka niemieckiego, na który ją zapisałam. Podobno miła atmosfera, nauczyciel kontaktowy i bardzo sympatyczny. No z mojej strony mogę tylko powiedzieć tyle, że efekty nauki w tej szkole są :)

Marzena, 02.10.2014

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 13.09.2014, 13:02
ID firmy: 92
Typ wpisu: wpis bezpłatny
Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 23 in /usr/home/crazyb/domains/naszurwis.pl/public_html/details.php on line 284

Zapytań: 14, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Crazybeaver.net