Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

Akademia Przedszkolaka

Nowoczesna placówka w Tczewie.


Lokalizacja i dane kontaktowe

ul. Andersena 2F
83-110 Tczew

telefon: 536-277-737
e-mail: akademia_przedszkolaka@interia.eu

Opinie o firmie

Średnia ocena użytkowników:
5 punktów - na podstawie 11 ocen

Bardzo przytulna placówka, super okolica, cicha, spokój, opiekunki wyszkolone i w pełni przygotowane do pracy z dziećmi. Jestem pod wielkim wrażeniem.

Marta , 30.12.2014

Myślę, że takich placówek powinno być więcej. Jak dla mnie pozytyw zasłużony ze względu na fantastyczne zajęcia z angielskiego i włoskiego. Do tego dziecko ma opiekę logopedy.

maria, 03.12.2014

Niedrogie przedszkole z klimatem. Córce się tutaj bardzo podoba. Niewysokie czesne. Pozdrawiam.

Iwona, 12.11.2014

Podpisuję się pod pozytywnymi ocenami innych rodziców. Naprawdę doskonałe miejsce. Zajęcia z logopedą są naprawdę przydatne i pomocne. Do tego czesne w tej placówce są bardzo konkurencyjne.

Olenka, 29.10.2014

Akademia przedszkolaka bardzo miło zaskakuje mnie każdego dnia. Moje dziecko ma tu znakomitą opiekę. Cieszę się, że prowadzone są tu zajęcia z języków obcych oraz zajęcia z logopedą.

irka, 09.10.2014

Bardzo dobre warunki lokalowe, zabawki atestowane, sale przystosowane do dzieci indywidualnie - no raj dla dzieci. Cieszę się, że zapisałam tutaj córkę.

Ewelina Ostrowska, 17.09.2014

O tej placówce mam naprawdę bardzo pozytywną opinię. Zajęcia tutaj są bardzo ciekawe i prowadzone w sposób atrakcyjny dla dzieci. Dodatkowo placówka ta jest świetnie przystosowana oraz wyposażona. Dzięki temu moje dziecko czuje się tutaj naprawdę znakomicie.

rodzic, 21.08.2014

Jako matka byłam pełna obaw posyłając dziecko do tej placówki. Na szczęście szybko okazały się one zupełnie bezpodstawne. Teraz mam pełne zaufanie do pracujących tutaj osób. Są one naprawdę znakomicie wykształcone i posiadają świetne podejście do dzieci. Dodatkowo w tej placówce moje dziecko może uczyć się języka włoskiego i angielskiego.

Jagoda, 28.07.2014

Największym atutem chyba przedszkola jest cena, w ramach które dzieci mają dużo zajęć, w tym język obcy.

Alicja M., 03.07.2014

Czesne w tej placówce są naprawdę bardzo atrakcyjne. Do tego personel jest wyjątkowo miły i troszczy się o dzieci. Zajęcia są różnorodne i bardzo ciekawe. Dzięki temu moje dziecko codziennie dowiaduje się wielu nowych rzeczy. Dodatkowo uwielbia bawić się z rówieśnikami.

Sonia, 16.06.2014

Placówka jest niedroga. Miałam okazję odwiedzać inne przedszkolu, i pod względem ceny Akademia Przedszkolaka wygrała. Prócz jednak atrakcyjnej ceny mogę pochwalić kadrę, która nigdy nie zawiodła mnie pod względem stosunku do dzieci. Pracują tam panie sympatyczne, wrażliwe, wyrozumiałe, nie krzyczą na nieposłusznych maluchów, tylko tłumaczą i upominają. Dla mnie takie zachowanie jest godne pochwały, ponieważ miałam okazję widzieć, jak panie reagują w innych przedszkolach. W Akademii Przedszkolaka jest rodzinny klimat, który sprzyja rozwojowi i wychowaniu dzieci. Jestem wdzięczna w szczególności logopedzie, która skutecznie pomogła mojemu dziecku w wymawianiu niektórych literek, i która pomogła poprawić ogólną wymowę. W przedszkolu zawsze mogę liczyć na konsultację w sprawie dziecka, czy również na zwykłą pomoc w wychowaniu. Córka odkąd uczęszcza do tego przedszkola zmieniła się radykalnie. Przestała być taka nieusłuchana, chętnie mi pomaga sprzątać, pamięta o myciu ząbków i o dobrych manierach. Takie przedszkola, to ja rozumiem. Pozdrawiam, Iwona Matuszczak

Iwona , 21.05.2014

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 27.04.2014, 20:33
ID firmy: 61
Typ wpisu: wpis bezpłatny

Zapytań: 13, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Crazybeaver.net