Portal usług dla dzieci

+ dodaj darmowe ogłoszenie + dodaj firmę bezpłatnie

ASTAR CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH

STAR Centrum Języków Obcych jest placówką oświatową typu kształcenia ustawicznego zarejestrowaną w Systemie Informacji Oświatowej prowadzonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Działalność oświatową rozpoczęliśmy w 1989 roku. Nasze punkty znajdują się w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.


METODA

Zajęcia w Astar Centrum Języków Obcych prowadzone są metodą komunikatywną, która zakłada aktywne używanie języka obcego bez względu na stopień zaawansowania. Głównym celem zajęć jest rozwinięcie umiejętności mówienia i rozumienia.Istotnym elementem nauki języków obcych jest również nabywanie umiejętności obejmujących jego gramatyczną stronę. Dlatego też korzystamy z podręczników i materiałów najlepszych światowych wydawnictw takich jak: Express Publishing, Oxford, Cambridge, Hueber, Langenscheidt itp.

LEKTORZY

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą lektorską. Nauczyciele to absolwenci anglistyki, germanistyki, iberystyki, rusycystyki, romanistyki, skandynawistyki oraz arabistyki z tytułami magistrów oraz doktorów. Wszyscy posiadają bogate doświadczenie pedagogiczne.


Lokalizacja i dane kontaktowe

WŁADYSŁAWA IV 54
81-384 Gdynia

telefon: 512 255 184
e-mail: astar@astar.edu.pl

Opinie o firmie

Średnia ocena użytkowników:
4.8461538461538 punktów - na podstawie 39 ocen

Polecam. Ta szkoła pomogła mojemu synkowi w poprawie ocen w szkole. Kurs indywidualny okazał się być strzałem w 10! Szczególnie,że szkoła zapewnia wysoki poziom nauczania. 28 lat doświadczenia robi wrażenie. Nic dziwnego, że maja tyle pozytywnych opinii w internecie.

Agnieszka, 22.01.2018

Moje dziecko miało duże problemy z językiem niemieckim. Zapisywałem je na różne kursy, ale nic jej się nie podobało. W końcu kolezanka polecił mi Astar. Spróbowałam jeszcze raz. Córka była zachwycona pierwszą lekcją i zaczęła naprawdę angażować się w nauke. Nie spodziewałam się, że poprawi tak ładnie swoje oceny. Jestem pod wrażeniem.

Iza, 14.12.2017

Polecam! Dzięki szkola Astar moja córka w końcu zaczęła rozumieć język niemiecki. Nie spodziewałam się, że jest tu tak wysoki poziom. Warto było kierować się opiniami w internecie. Są sprawdzone i autentyczne, a sama szkoła daje dzieciom , młodzieży i dorosłym naprawdę duże możliwości edukacyjne.

Anna, 16.10.2017

Nie spodziewałam się , że moje dziecko tak polubi język angielski. Ale z pomocą tej szkoły da się osiągnąć sukces i poznać język od kuchni. Wg mnie szkoła ta daje duże możliwość nie tylko edukacyjne, ale równiez poznawcze jeśli chodzi o innych ludzi. Wspaniała atmosfera i dobra cena.

Kinga, 02.10.2017

Uczą tutaj naprawdę dobrze. Córka nie bardzo umiała język angielski. Miała też spore problemy ze zrozumieniem wielu kwestii, a ja nie byłam w stanie jej pomóc. Wtedy pomocą okazała się być szkoła Astar, która wspomogła rozwój mojego dziecka. A angielskie już nie stanowi dla niej problemu. Cieszę się, że oceny również poprawiła. POLECAM!

Małgosia, 11.09.2017

Szkoła Astar jest dla dużych i małych. Nie tylko dzieci i młodzież mogą uczyć sie języka obcego, ale również dorośli. Po tym jak córka zaczęła naprawdę kumać język angielski, postanowiłam i ja również zapisać się na kurs. Poznałam super ludzi, dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy na temat świata. Chętnie chodzę na kurs, to dla mnie taka odskocznia.

Klaudia, 22.08.2017

Jestem mega zadowolona z kursu języka angielskiego. Nie spodziewałam się, że również i ja jak i moje dziecko będziemy tak zadowoleni . Kurs w tej szkole jest bardzo ciekawym doświadczenie. Lekcje mijają bezstresowo i przyjemnie. Bezpłatne testy kwalifikacyjne i profesjonalne przygotowanie do egzaminów. Nauka w tej szkole, to dla mnie niesamowita przygoda , która wspiera mój rozwój intelektualny .

Anna, 10.08.2017

Jestem wdzięczna szkole Astar za doskonałe przygotowanie córki do matury. Dzięki wam zdała maturę z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym z wynikiem 85%! Wspaniale!!! Jesteśmy dumni i mega zadowoleni z wyniku. Ona również bardzo się cieszy, bo jak twierdzi - wiele nauczyła się od was. Dziękujemy i pozdrawiamy!

Magda, 25.07.2017

Dziękujemy za pomoc. Nasza córka nie rozumiała dobrze jezyka angielskiego, do tego miała spore zaległości w materiale,ale dzięki kursowi w szkole Astar krok po kroku zaczęła rozumieć język angielski. Cieszymy się, że szkoła otwiera się nie tylko na dorosłych i młodzież,ale rownież na dzieci. Jesteśmy wdzięczni za udzieloną pomoc i wsparcie. POLECAM!

Hanna, 21.06.2017

Polecam. Zapisałam dziecko na kurs rok przed maturą. Corka chciała zdawać na rozszerzony;) Udało się. Zdała bez problemu na 78%.. Jesteśmy z niej mega dumni, bo nie każdy byłby w stanie zdać z tak dobrym wynikiem. Dużo dały lekcje w szkole Astar. Dziękujemy. Dziś studiuje anglistykę.

Kinia, 31.05.2017

wh0cd347018 generic viagra

Judithnaf, 27.04.2017

Nic dziwnego, że ta szkoła cieszy się taką popularnością i tak dobrymi opiniami. Pracują tu świetni lektorzy, którzy posiadają bogate doświadczenie pedagogiczne i mają odpowiednie podejście do dzieci. Moja Anulka naprawdę potrzebowała konkretnej pomocy w ramach nadrobienia materiału, więc kurs w tej szkole dużo jej pomógł. Dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie. Można na państwa liczyć.

Julia, 06.03.2017

Corka dawno tak dobrze nie uczyła się języka angielskiego. Pochłania wiedzę lepiej, potrafi ją dobrze wykorzystać w praktyce. Ogólnie same plusy. Uważam, że poziom nauczania jaki oferuje szkoła Astar jest na tyle wysoki, by móc w krótkim czasie nauczyć się dużo i na dobrym stopniu. Jestem zadowolona z efektów i polecam!!!

Kinga, 15.02.2017

Zapisałam dziecko na jeden semestr i to wystarczyło. Wcześniejsze problemy z językiem angielskim były nie do przejścia. Corka nie radziła sobie nawet z podstawami. Jednak kiedy zaczęła chudzić regularnie na kurs wszystko się zmieniło. Nie wiem, czy to zasługa ich doświadczenia, czy po prostu super podejścia do dzieci. POLECAM!

Ewa, 19.01.2017

Potrafią nauczyć i dużych i małych :) Mają dla dzieci świetną ofertę, dostosowaną do potrzeb. Dobre ceny za kurs, pozwalają na wszechstronny rozwój językowy. Szkoła jest dobrze wyposażona, nowoczesne metody nauczania. Polecam jak najbardziej!

Marek, 11.12.2016

Nauka w tej szkole, to super przygoda i ciekawe doświadczenie dla dzieci. Wiem to z własnego doświadczenia. Zapisałam syna, który jest zachwycony kursem. Polecam!

Michalina, 12.10.2016

Zapisałam córkę na kurs doszkalający, by przygotowała się do egzaminu z języka niemieckiego na poziomie. Zdała bez problemu. Kurs pozwolił jej poszerzyć wiedzę.

Marika, 08.08.2016

Niezmiernie się cieszę, że mogłam skorzystać z lekcji w tej szkole. Dużo się tu nauczyłam, poznałam wspaniałych ludzi. Wszystko w równym , spokojnym tempie. Bezstresowa nauka. A wszystko zaczęło się od mojego syna, który chodził tu na kurs przed egzaminem.

Iwona, 11.07.2016

Moja córka chodziła na kurs języka angielskiego, by lepiej zdać maturę z angielskiego (rok temu). Dziś studiuję, rozwija się w kierunku jakim chciała. Dzięki doskonale zdanej maturze z języka angielskiego oczywiście. POLECAMY

Karina, 20.06.2016

Nauka języka szwedzkiego nie okazała się być taka prosta dla mojego dziecka, jak mogłoby się wydawać. Jednakże pracują tu wspaniali nauczyciele, którzy powoli tłumaczą każdy problem językowy i angażują się w każdą drobnostkę. Pozdrawiam

Maja, 31.05.2016

Super centrum językowe, w którym świadomie i staranie uczą języków obcych. Mają spory wybór i atrakcyjne ceny, więc całkowicie rozumiem te pozytywnie opinie. Pozdrawiam, aga

Aga, 21.01.2016

Bezstresowa nauka w szkole Astar pozwoliła mojej córce otworzyć się na świat i na język, który tak nienawidziła. Niemiecki nie jest już dla niej żadną przeszkodą. Uczy się go z przyjemnością, a to wszystko zasługa super nauczyciela z tego centrum :)

Marta, 06.01.2016

Synek miał problemy z językiem niemieckim, dlatego postanowiłam go tutaj zapisać. Dziś świetnie sobie radzi z lekcjami, nadrabia wszelkie zaległości. Kurs pozwolił mu się otworzyć na ten język i spojrzeć na niego z innej perspektywy.

Marta, 27.11.2015

Syn chodzi na kurs języka niemieckiego i bardzo sobie chwali zarówno atmosferę, jak i ludzi chodzących na kurs, jak również nauczyciela. Nie słyszałam nic złego, żeby mówił na temat tego centrum:). Ogólnie sama jestem zadowolona, bo widzę jakie zdobywa oceny z języka niemieckiego. Polecam!

Majka, 22.10.2015

Zapisałam syna na kurs języka francuskiego. No efekty są rewelacyjne... zrobił spore postępy w nauce. Super cena, super, że są małe grupy, że taka ciepła atmosfera. Indywidualne podejście do ucznia, otwartość na jego ewentualne problemy z językiem. Doceniam :)

Olga, 04.08.2015

Jestem zadowolona, gdyż moje dziecko wyraźnie poprawiło wyniki w nauce. Centrum Astar spełniło moje oczekwiania. Pracują tutaj doświadczeni lektorzy z odpowiednim podejściem do dzieci. Na dodatek wspierają uczniów, zapewniają super atmosferę w czasie zajęć, więc nic dziwnego, ze dzieci chcą się uczyć. Polecam!

Ania, 14.07.2015

uttkYa gmslnzpsjiyq, [url=http://mpsrzpofhbbo.com/]mpsrzpofhbbo[/url], [link=http://iffqgweikuen.com/]iffqgweikuen[/link], http://odzmtxvobytr.com/

bzxwgyfgkf, 24.03.2015

W końcu ktoś wyłożył mojemu dziecku gramatykę niemiecką i zrobił to tak, że syn bez problemu wszystko zrozumiał. Centrum jak najbardziej zasługuje na uwagę. Polecam! Moje dziecko o wiele lepiej sobie teraz radzi.

brygida, 18.02.2015

Egzamin gimnazjalny nie będzie już trudny dla mojej córki. Do września chodzi do tej szkoły językowej na kurs. Efekty są naprawdę widoczne do tego córka mówi, że zajęcia są prowadzone bardzo ciekawie.

maria, 29.01.2015

Synek chodził tutaj na lekcje języka angielskiego. Jego umiejętności językowe wyraźnie wzrosły już po miesiącu kursu. Szkolna nauczycielka bardzo chwali synka za oceny, które zaczął dostawać. Zrobił spore postępy dzięki tej szkole językowej.

Ewa R., 13.01.2015

Nie mam uwag dotyczących tej szkoły językowej. Fajne kameralne grupki a do tego native speaker bardzo pomógł mi opanować poprawną wymowę.

olga, 15.12.2014

Matura nie będzie dla mnie problemem. Teraz chodzę tutaj na kurs niemieckiego i będę świetnie przygotowana. Zapisałam się z koleżanką i obie jesteśmy pod wrażeniem.

patrycja, 26.11.2014

Dzięki szkole Astar córka nadrobiła wszelkie zaległości względem języka i świetnie opanowała język w praktyce. Komunikowanie w języku angielskim nie stanowi dla niej problemu. Na kurs chodzi nadal i jest zadowolona. To nie tylko sucha nauka, ale przede wszystkim podróż po innych krajach i myślę - to dzieciakom się właśnie podoba.

Katarzyna, 30.10.2014

Szkoła Językowa Astar doskonale przygotowała moje dziecko do egzaminu gimnazjalnego. Córcia z języka otrzymała 95 %. Jestem zadowolona i chętnie zapiszę się osobiście. Polecam!

Joanna K., 09.10.2014

Razem z innymi rodzicami postanowiliśmy posłać nasze dzieci na kurs dla gimnazjalistów. Dzięki temu uzbierała się siedmioosobowa grupka. Zajęcia prowadzone były w godzinach dostosowanych do naszych dzieci. Jestem naprawdę pod wrażeniem efektów jaki przyniósł ten kurs.

Sara, 02.09.2014

Koleżanka z pracy zarekomendowała mi to miejsce. Jestem pod jego ogromnym wrażeniem. To tutaj w końcu nauczyłam się języka arabskiego. Ten kurs był fantastycznym pomysłem. Byłam najstarsza w grupie początkujących, lecz jestem zachwycona doświadczeniem i wiedzą pracujących tu lektorów.

Gosiak, 18.08.2014

Koleżanka z pracy zarekomendowała mi to miejsce. Jestem pod jego ogromnym wrażeniem. To tutaj w końcu nauczyłam się języka arabskiego. Ten kurs był fantastycznym pomysłem. Byłam najstarsza w grupie początkujących, lecz jestem zachwycona doświadczeniem i wiedzą pracujących tu lektorów.

Gosiak, 18.08.2014

Niewielkie grupy i profesjonalne podejście do zajęć sprawiły, że kurs języka duńskiego prowadzony w tej szkole był naprawdę rewelacyjnym pomysłem. Szybko opanowałem podstawowe słownictwo oraz zacząłem radzić sobie z wymową.

M., 09.08.2014

Jestem bardzo zadowolona z Centrum Języków Obcych Astar, ponieważ tutaj moja córka zdobyła wiele umiejętności językowych, jakich nie nauczono jej w szkole do której uczęszcza. Przyznam, że bardzo indywidualnie podeszli do mojego dziecka. Jest w niewielkiej grupie, bo siedmioosobowej i bardzo lubi te zajęcia. Ja natomiast muszę przyznać, że najbardziej cenię to, że jest ona w szkole o wysokim poziomie. Placówka jest nowocześnie wyposażona, dysponuje wykwalifikowanymi lektorami języków a więc mam pewność, że córka jest w dobrych rękach. Odkąd zaczęła chodzić do tego centrum językowego to poprawiła wyraźnie oceny z języka angielskiego i zaczęła lepiej się komunikować. Poznała wiele ciekawych wyrażeń, czym pozytywnie zaskoczyła swoją nauczycielkę od języka, no i wiele innych pozytywnych aspektów wyłoniło się odkąd zaczęła uczęszczać na lekcje. Lekcje prowadzone są przez profesjonalistę, a atmosfera podobna bardzo rodzinna, ciepła. Nic więc dziwnego, że dzieci tak bezproblemowo pochłaniają język. Cieszę się, że cena za kurs nie jest wygórowana. W porównaniu do innych szkół językowych oferują naprawdę przyzwoite stawki. Polecam

Marta K, 30.06.2014

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 12.06.2014, 21:39
ID firmy: 73
Typ wpisu: wpis bezpłatny
Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 23 in /usr/home/crazyb/domains/naszurwis.pl/public_html/details.php on line 284

Zapytań: 14, Copyrights © Nasz Urwis, 2013 | Wykonanie serwisu: Crazybeaver.net